.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Хайлайтър

  1. #1

    Хайлайтър

    Момичета, използвате ли хайлайтър и ако да, каква марка е? Търся си от 3 седмици и тези, на които попадам, все не ми допадат, нито пък ми пасват на кожата (една идея по-тъмен цвят съм). Купих си един на Catrice за 10лв, ужасен е, някакъв златен и стои мега изкуствено с тоя брукат... -_- Моля ви, препоръчайте марка ^^ И, ако случайно сте от Пловдив, може да кажете и откъде сте си го купили Мерси предварително!

  2. #2
    *брокат.Хайлатъра на есенс от серията на Бийбър много го хвалят.И то не е задължително продукта да е специално хайлайтър.Можеш да пробваш с по-светъл коректор с блестящи частички като този на римел http://images.littlewoods.com/is/ima...4_89_27V5H.jpg

  3. #3
    Ок, брокат... Всеки път, в който отида в ДМ, ми казват, чи не продават хайлайтър, камо ли на есенс и съм разглеждала щанда им...не съм го виждала :/ Търся си някаква пудра-предложиха ми на Голдън Роуз, но някак си долнопробна ми се видя...ако не намеря по-добро, направо го взимам него ии тва е

  4. #4
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    http://farm3.static.flickr.com/2537/...e5b0371d_o.jpg !!!!!!!!!!!!!!!! много е нежен

    можеш да ползваш и сенки като хайлайтър, също и коректор, който е по-светъл от кожата ти, тези озаряващите за под очите

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Party Animal Виж мнението
    *брокат.Хайлатъра на есенс от серията на Бийбър много го хвалят.И то не е задължително продукта да е специално хайлайтър.Можеш да пробваш с по-светъл коректор с блестящи частички като този на римел http://images.littlewoods.com/is/ima...4_89_27V5H.jpg
    Имам го този, изобщо не е за хайлайтър.

  6. #6
    MaxFactor.Няма такова икономично нещо.Освен това е стик и частичките са много мънички и фини.Стои много нежно.Има го в Лили и Елитис.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от vampire_girl_ Виж мнението
    MaxFactor.Няма такова икономично нещо.Освен това е стик и частичките са много мънички и фини.Стои много нежно.Има го в Лили и Елитис.

    Ще потърся тестер в някой от магазините; просто се надявам да няма супер изкуствения брОкат, който разваля целия смисъл... Нямате си на идея просто на колко места съм търсила и като намеря продукт и го пробвам, направо ми иде да ревна-брокат на кг, стои мега изкуственото, просто ;х засега ползвам едни сенки бели, обаче и те с много брокат, абе... ще потърся ощи малко май-май

  8. #8
    Повече от фен Аватара на rositzza
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    356
    Може ли името на хайлайта на Максфактор
    EDIT: И този на Буржоа в кои магазини го продават ? Виждала съм само бронзиращата пудра.
    Последно редактирано от rositzza : 12-09-2013 на 16:42

  9. #9
    Момичета, отидох в Елитис преди няколко дена (btw не знаех, че има толков много козметика в тоя магазин ;х ) ии си избрах на Флормар-води се руж, но дефакто ще си го използвам като хайлайтър ^^
    http://2.bp.blogspot.com/-VLsd1fSsam...0/P1040720.JPG

  10. #10
    Повече от фен Аватара на lovelywords
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    338
    ^ Стои ли естествено?

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от lovelywords Виж мнението
    ^ Стои ли естествено?
    И аз точно исках да стои естествено нали, все едно кожата ми е свижа и...glowy, radiant Но от всичките, които съм намирала и пробвала, май най-естествено стои. Не можах да намиря този на Боржуа :/

  12. #12
    flawlessbeauty
    Guest
    Здравейте, дами! Виждам, че темичката е доста стара, но това няма значение. Хайлайтърите стават все по-често използван продукт от жените. Лично на мен са ми доста любим продукт, и ги използвам ежедневно под всякаква форма, пресовани, течни, на стик, няма значение всички са ми любими.
    Тук бих искала да вмъкна един линк, към съвсем скоро направен блог. Там има пост засягащ именно тази тема, като е направено сравнение между два различни хайлайтъра. Бих се радвала, ако проявявате интерес да погледнете статията, и ако ви е била интересна или полезна, харесайте, коментирайте, или не, оставям решението изцяло на вас самите..

    flawlessbeautybydi.wordpress.com

    Благодаря!
    Последно редактирано от flawlessbeauty : 02-10-2018 на 19:54

  13. #13
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Паффффффф
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  14. #14
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    аз съм много доволна от това http://www.maccosmetics.com/product/...ops/index.tmpl Озарява със съвсем фин блясък, освен това чудесно се смесва с фдт и откакто го ползвам, забравих за друго.
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  15. #15
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Хайлайтърът ми е любимата част от грима.




Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си