.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    hahahatona
    Guest

    Проблем със килограми

    Здравейте имам въпрос 1.65 висок съм и тежа 102 килограма на 17 години съм.

    Та въпроса ми е дали за 6 месеца ще мога да сваля 37 килограма със тази диета ( кисело мляко и овесени ядки ) плюс фитнес не кардио а домашен фитнес да вдигам тежести.

    Благодаря предварително

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Само кисело мляко и овесени ядки ли ще ядеш 6 месеца?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Няма начин да ядеш само това. По-добре измисли друга диета.

  4. #4
    Консултирай се със специалист. Килограми ли ще сваляш или ще се самоубиваш? С тази "диета", по-скоро второто.

  5. #5
    unicornmayax
    Guest
    Здравей. Разбирам много добре проблема ти и желанието ти да отслабнеш. Но не трябва да се пренатоварваш. Както казва треньора ми - едно ецел друго са възможности. Тази диета е безсмислена и начина на пренатоварване също. Възможностите на един човек са до една степен. Ако искаш да започнеш всички тези неща не прибързвай. Ходи във фитнес 3 пъти седмично като гледай да няма разлика по-голяма от 48 часа от тренировката, защото иначе ще бъде без ефект. Трябва да си постоянна. Препоръвам да си изкараш карта за месеца, такаа вероятно ще ти се свидят парите, които си похарчила и ще е един вид допълнителна мотивация. Хубаво ще е да се запишеш на фитнес с треньор, който ще ти обръща нужното внимание и ще ти помага да напредваш. При мен нещата стоят така: Треньора ми е поставил цел и ми каза "Когато това, което правиш ти стане лесно, независимо след колко време, си готова за повече натоварване. Надявам се ме разбра за тренировките.
    За диетата. В началото е добре да започнеш с това: Ядеш по десет хапки на ядене и от три до пет яденията. Главно менюто ти трябва да садържа плодове и зеленчуци, което не означава, че не трябва да поемаш въглехедрати. Точно обраното! Когато ходиш на тренировка задължително яж час преди да тръгнеш нещо, което садържа въглехидрати, но не вв прекалени количества. Това ти дава енергия за тренировката. Когато тренираш и не ядеш е много вероятно да приаднеш от слобст.
    Надявам се да съм помогнала.

  6. #6
    Тази диета е твърде строга особено ако досега не си се ограничавал . Като за начало е достатъчно да ограничиш газирано сладко хляб fast food и мазни неща . Добра идея е да ограничиш и месото . Успех !

  7. #7
    Не прави диета!Като пораснеш ще ти се забави метаболизма и ще стане страшно!Ограничи сладки ,пържено ,хляб ,газирано и каквото се сетиш което е калорично!Хапвай по малко по 6 пъти на ден.Не пропусках закуска!Тренирай всеки ден!Не е нуждно да е от 1 час тренировката.Даже поне една интензивна 15 мин тренировка е по ефективна.Има сумати приложения.Не се отказвай
    Аз пия също една напитка.В чаша за чай от 330 мл.Затопляш вода .2 чаени лъжици канела .Оставяш да изтине .Слагаш 1 супена лъжица мед.Пиеш половината сутрин преди да си яла и вечер преди лягане!
    При мен действа!
    165 м висока-80 кг ;за три дни с това свалих 1-2 кг за три дена!

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от QueenMar17 Виж мнението
    165 м висока-80 кг ;за три дни с това свалих 1-2 кг за три дена!
    пандата сваля толкова с две ходения по голяма нужда
    хихихихи

  9. #9
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    месо зеленчуци яйца мляко тва трябва да ти бъдат приоритетните храни

  10. #10
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Виж друга диета това не е диета а самоубийство
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си