.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Възка между 16 годишен и 13 годишна?

    Нормална ли е връзката между 16 годишен(в случая аз съм на 16 момче 10 клас) а тя е на 13 (7клас). Обяснете как и защо мислите така. Мерси

  2. #2
    3 години разлика в така възраст са си доста. Друго си е 25 и 28, сещаш се ? Просто не си отива. Повечето хора приемат това за педофилия. Пък и родителите ви какво си мислят ? Според теб приятно ли им е, детето им да има връзка с 3 години по-голям/а / по-малък/ка ?
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  3. #3
    Аз искам просто мнение засега се занимаваме само .и постояно ми казва че съм много ценен за нея че ме обича че я правя щаслива. Но ме спира само годините и затова искам да разбера мнението ви.

  4. #4
    Нормално е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ох, пак ли ти бе..
    Не. Не е нормално.
    Настрана, че сегашното поколение 13/14/15 годишни са супер малоумни.

    На 13 години един човек е още дете. ДЕТЕ.
    К'ва връзка очакваш? Сериозно... Осъзнай се малко.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Dabada Виж мнението
    Аз искам просто мнение засега се занимаваме само .и постояно ми казва че съм много ценен за нея че ме обича че я правя щаслива. Но ме спира само годините и затова искам да разбера мнението ви.
    Не те обича.
    Не може да знае какво е любов на 13 години. То ме съмнява ти да знаеш, камо ли пък тя.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Не те обича.
    Не може да знае какво е любов на 13 години. То ме съмнява ти да знаеш, камо ли пък тя.
    Още по-интересното е, че реват като ги зарежат (Вярно, че и аз съм само на 15, но определено съм малко по-свестен), днеска излизах и първото нещо, което видях в парка е 4-5 паспорти (момичета) да плачат, защото "любовта на живота им" (като минавах покрай тях ги чух) ги е зарязала.
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  8. #8
    Окей е всичко ,което е свързано с любов !

  9. #9
    Би било проблем, ако ти си на 18 или повече и той да си е на 13. Тогава вече в по моя преценка си е педофилия от всякъде. Ако го изчакаш да порасне например над 20 тогава вече не е педофилия, но това е друго. Иначе, да се хващаш с 13-годишен. Момчета има всякакви, спор няма, но онова, което искат всички момчета независимо кой какъв е, е секс, така че бъде внимателна.

  10. #10
    C137
    Guest
    И хуу де. Ти какво очакваш от нея? Все си мисля, че като един себе уважаващ се (надявам се) 16 годишен, искаш да ебеш. Е някаква на 13 ли ще ебеш? Пък и дори и ти да искаш, тя най-вероятно няма да иска. Ще се занимаваш с глупости, без реална полза.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от QueenMar17 Виж мнението
    Окей е всичко ,което е свързано с любов !
    Ами не, не е.

    Разликата ви принципно не е голяма, но във вашият случай е. На 13, колкото и зряла да ти се струва, е все още дете.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от C137 Виж мнението
    ...като един себе уважаващ се (надявам се) 16 годишен, искаш да ебеш. Е някаква на 13 ли ще ебеш? Пък и дори и ти да искаш, тя най-вероятно няма да иска.
    А ти коя мислиш, че би му пуснала на тая възраст ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    А бой искаш ли.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  14. #14
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Някои на 13 и деца раждат, недейте така. И двамата реално са деца, но ако се разбират и особено ако тя не е девствена, ми какво лошо има.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  15. #15
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Цитирай Първоначално написано от Dabada Виж мнението
    Нормална ли е връзката между 16 годишен(в случая аз съм на 16 момче 10 клас) а тя е на 13 (7клас). Обяснете как и защо мислите така. Мерси
    Още един изнасилвач.

  16. #16
    Разликата е много забелязавща се на вашите години. Както някой по-нагоре беше казал - за 25 и 28 или дори 20 и 23 примерно е нищо, но на този етап на развитието ви мисленето ви е доста различно.

  17. #17
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    influ3nc3 какъв е тоа аватар къде си на 15 години

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Dabada Виж мнението
    Нормална ли е връзката между 16 годишен(в случая аз съм на 16 момче 10 клас) а тя е на 13 (7клас). Обяснете как и защо мислите така. Мерси
    Няма ли някоя мома на твоята възраст че се занимаваш с по малки? Или имаш изгода от по малките?
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  19. #19
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Като бях на 13, имах гадже на 16г. После в 8ми клас имах гадже на 21г.
    То вие сте на един акъл, щом се харесвате, но редно е нейните родители да преценят (моите бяха информирани и окей , не е било тайно, и в двата случая момчетата бяха добри и адекватни същества)
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  20. #20
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от kojinshugi Виж мнението
    influ3nc3 какъв е тоа аватар къде си на 15 години
    Па кво толко му има, бе ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  21. #21
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Па кво толко му има, бе ?
    Един от квартала постоянно питаше за хелоуин...
    Докато дилърите разберат, че не може да казва "р", той си умря от абстиненция.

  22. #22
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от kojinshugi Виж мнението
    Един от квартала постоянно питаше за хелоуин...
    Докато дилърите разберат, че не може да казва "р", той си умря от абстиненция.
    Горкия, жал ми е за него. ;(


    mn g*i tanef gledash
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Горкия, жал ми е за него. ;(


    mn g*i tanef gledash
    дори не зная кфо е тва

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си