.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Unhappy Несподелени чувства..

    Здравейте! Момиче на почти 16 съм. Преди около 2 години започнах 8 клас в ново училище и един от новите ми съученици беше красиво момче, което веднага привлече вниманието ми. Постепенно невинното ми увличане прерастна в силни чувства, които не съм изпитвала дори с първата ми любов. Само да ме погледне и ми оправяше настроението за целия ден. Мятах му закачливи погледи в опит да ме забележи, но не се получаваше. Усмихвах се, държах се учтиво с него, писах му, но дори не станахме приятели. Заглеждал се е по тялото ми, но нищо повече. Както и да е, след 2 години и непрестанни опити да спра да изпитвам чувства към него, положението е общо-взето същото. Има ли начин, по който мога да му се харесам или поне да му стана приятелка? Ако не, по какъв начин да го забравя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    помоли го за някаква услуга останалото от теб зависи
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    rezni mu edno levo

    Питай го, дали може да ти помогне с нещо след даскало, водиш го някъде където ще сте сами, и му разкриваш чувствата си <33333333333333
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  4. #4
    Разучи има ли брат или сестра ако има се сприятели с тях и ги питай между другото той какво харесва

    Ако няма брат или сестра прецени някой негов по свестен приятел и се сприятели с него.Ако пък си от по смелите направо му го кажи в очите.

  5. #5
    Как може да изпитваш чувства към някого без дори да сте имали нещо общо от сорта на „любов“? По-скоро бих казал, че това е ентусиазъм, а не чувства. Изглежда, че няма голям интерес към теб понеже ако имаше би го показал. Понякога искаме нещо, но не можем да го получим за жалост. Все пак ако ти го харесваш като повече от приятел, а той не може да изпита привличане към теб - няма смисъл да се занимаваш. Естествено, че има много начини да му се харесаш като приятел, но не нещо повече. Можеш да се опиташ да го опознаеш като му пишеш във фейсбук или го заговаряш в училище. Подобни „леки“ закачки!
    А в най-лошият случай, че искаш да го забравиш - просто спри да мислиш за него и се огледай за някое друго момче, което наистина би имало интерес към теб. За жалост се въртиш на едно място и не мърдаш от там. Просто си продължи живота, а и това би трябвало да е елементарно щом сте нямали нищо общо. Не би било толкова трудно да забравиш човек с който не сте преживяли нищо заедно.
    Успех!
    Последно редактирано от iFakesmile : 09-18-2017 на 11:30

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си