.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    VichieM0ns73r
    Guest

    Изневяра струва ли си? Нужда от съвет

    Добър ден.
    Имам нужда от съвет за огромният ми проблем
    Момче на 22 години съм, работя уча и живея с родителите си за момента нямам друга възможност
    Преди около 2 месеца се запознах с момиче също от София (във фб естествено) на моята възраст, тя тогава беше в Белгия при родителите си.
    Закачахме се известно време чисто приятелски, като тя ми казваше, че има приятел нито аз съм я свалял нито тя мен честно казано отначало си мислех че ще сме просто добри приятели сходни интереси и прочие, тя започна да ми споделя обаче че този нейн (ходеха от 2 години) приятел я е биел понякога и се държал грубо, аз от друга страна се държех мило с нея и така още преди дори да се видим на живо тя реши да се раздели с него, той й се молеше, но тя беше твърда (уж) прибра се в България видяхме се и още на първото излизане се целунахме и след проведения дълъг разговор решихме да бъдем заедно.
    До тук всичко перфектно. Трябва да кажа, че в миналото бях много ревнив, даже последната ми връзка пропадна заради ревност, но майната му стегнах се и се промених изцяло. Имал съм 5 сериозни приятелки 3 от които са приключвали с изневяра от тяхна страна, но майната му. На 14.08 тръгнахме и се държех повече от перфектно.. Никаква ревност, звъня й и я питам къде е тя казва с някое момче (нейн приятел) на кафе и аз казвам окей няма проблем без капка ревност
    Имаше пълна свобода да прави каквото си поиска, след работа ходех да я виждам да я чакам от лекции и прочие.
    Бившият й нещо ме заплашваше, но нищо сериозно Само лае.
    Всичко точно до 02.09
    Лягам си в 10 защото на сутринта съм на работа, а приятелката ми остава будна. Вижда във фейсбук live chat, че бившият й се целува с няк'во момиче на купон в тях. Полудява взема си такси и отива у тях, пребива т'ва другото момиче и по стечение на обстоятелствата прави секс с бившият си. Това аз го разбирам вчера.
    На 03.09 сутринта виждам, че бившият й ми е писал в 3 през нощта "прибери си жената от нас"
    на 07.09 ми праща снимка с извадена информация за самата снимка как са почти голи и пушат.
    От 03.09 до вчера бях зверски лъган в очите, как това било нагласено как бившият й я мразел и искал да ни раздели
    Аз се дърпах казвах че има доказателства но тя ме молеше да й вярвам. И аз вярвах на празните думи вместо на доказателствата.
    на 08.09 ми призна, че все пак е ходила у тях, но секс не е имало и просто я е било страх да ми каже.. Кълнеше се, че това е абсолютната истина. Повярвах.
    Вчера обаче както си лежехме и си говорехме няк'ви неща за след няколко месеца, тя каза да млъкна, че й е било много гадно и ми призна.
    Повърнах от нерви и яд.. откачих.. Скарахме се отвратително..
    Тотално я отрязах казах й да изчезва и да не се връща повече, цяла нощ сме се карали тя ми се молеше плачеше умоляваше ме че няма да ме лъже повече, но аз й казах това което съм видял е че лъже всички и живее чрез лъжи.
    10 часа аз я гоня тя ми се моли
    Сутринта се прибрала вкъщи и си срязала вените, та тичах вчера по болници.
    В момента тя си е вкъщи и ме умолява да оправим нещата и да й дам втори шанс да й простя и че нямало да ме лъже повече пак.
    Пропуснах да кажа, че докато се сваляхме тя ми сподели, че е изневерила на бившият си 2 пъти, защото не й е обръщал достатъчно внимание.
    Поговорих с майка ми (психоаналитик) и тя ми обясни, че е много силно вероятно щом е постъпила така (да си среже вените) наистина да съжалява и да ме обича и най-вероятно няма да ми изневери пак.
    Проблема е че не мога да й вярвам и да й имам доверие. Просто не мога и не знам какво да правя, защото държа на нея и всичко в нея ми харесва от визия до характер с изключение на на лъжите и склонността към изневяра.
    Не знам какво да правя изобщо.

  2. #2
    Здравей! Виждам, че проблема ти е наистина сериозен. Съжалявам за бившите си приятелки, които са ти изневерили и то няколко пъти, а иначе за ревността - ревнуваш това, което обичаш. Нека минем по темата. Щом момичето е отишло у дома на бившият си приятел значи й е станало гадно и все пак има голяма вероятност да изпитва все още някакви чувства към него.. дори и минимални е възможно, а и отделно много бързо след раздялата си с него сте се хванали. Ако тя все пак наистина е правила секс с бившият си, значи не го е отписала напълно от живота си. Значи че изпитва чувства към него. За мен всеки заслужава втори шанс без значение от ситуацията, но в такъв случай по-добре не й прощавай. Не забравяй, че от 3ти Септември те е лъгала. Две седмици те е лъгала макар че ти си знаел истината. Секса си е изневяра, а тя ти е изневерила. Отделно и на бившият си е изневерявала… това значи, че не е държала не него, но в същото време може и да не държи на теб. Доверието трудно се печели и лесно се губи! А това, че си е рязала вените - може наистина да е съжалила, но кога? След като е изчукала бившият си приятел? Вместо да спре да й пука за него, тя е направила обратното. Не само, че е отишла у тях, ами че се е скарала (не ми се вярва чак до бой да е стигнало) с другото момиче…

  3. #3
    Дай й втори шанс. Както iFakesmile каза "Всеки заслужава втори шанс", може наистина да съжалява. Но не забравяй, че думите са едно нещо, а действията - друго. Просто си поговорете и времето ще покаже.
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Дай й втори шанс. Както iFakesmile каза "Всеки заслужава втори шанс", може наистина да съжалява. Но не забравяй, че думите са едно нещо, а действията - друго. Просто си поговорете и времето ще покаже.
    Awe brat, след като е скъсала с бившото си гаджето и само е видяла, че е с друго момиче бившият й и е откачила - не си заслужава. Не само това, ами и у дома на бившият му е отишла и най-лошото е, че му е изневерила! И то не с кой, а с бившият си!

  5. #5
    Послушай майка си . Мисля че е права . Не ми се вярва да си е нарязала вените от скука .

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Awe brat, след като е скъсала с бившото си гаджето и само е видяла, че е с друго момиче бившият й и е откачила - не си заслужава. Не само това, ами и у дома на бившият му е отишла и най-лошото е, че му е изневерила! И то не с кой, а с бившият си!
    awe bali go, opunala e konopa..

    Тоз не го слушай, дай й шанс.
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Изхвърли мръсния парцал от живота си.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Изхвърли мръсния парцал от живота си.
    Да.

  9. #9
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Да й дадеш втори шанс за какво? Да си подобри уменията в лъгането? Направила го е веднъж, ще го направи пак, и пак, и пак, а вторият шанс ще се превърне в 3-ти, 4-ти, 5-ти... Обясни й нещата и си ходи.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Да й дадеш втори шанс за какво? Да си подобри уменията в лъгането? Направила го е веднъж, ще го направи пак, и пак, и пак, а вторият шанс ще се превърне в 3-ти, 4-ти, 5-ти... Обясни й нещата и си ходи.
    Защо пък трябва да го направи пак ? Ти повтаряш ли си грешките ? Може да се е осъзнала, кой знае..
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Защо пък трябва да го направи пак ? Ти повтаряш ли си грешките ? Може да се е осъзнала, кой знае..
    Малък и наивен си и изобщо не познаваш жените!
    Такива жени като описаната от автора не се променят и цял живот правят същите "грешки" (както ти ги наричаш). Правят го без дори да го осъзнават, защото им е в природата и характера!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Малък и наивен си и изобщо не познаваш жените!
    Такива жени като описаната от автора не се променят и цял живот правят същите "грешки" (както ти ги наричаш). Правят го без дори да го осъзнават, защото им е в природата и характера!
    Определено не всички са такива.
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  13. #13
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз смятам, че има шанс наистина да промени нещо, НО не с теб. Връзката с теб е изпята песен, дори да се съберете, няма да е същото. Но виж - доста е възможно да открие някой, когото да не лъже и маже, на когото да не изневерява и с когото да гради некви неща наистина. "Попаднал в затвора и станал човек."
    квак

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Аз смятам, че има шанс наистина да промени нещо, НО не с теб. Връзката с теб е изпята песен, дори да се съберете, няма да е същото. Но виж - доста е възможно да открие някой, когото да не лъже и маже, на когото да не изневерява и с когото да гради некви неща наистина. "Попаднал в затвора и станал човек."
    Ето защо си зарязала Туркса !
    Но нищо, той поне си е научил урока:
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Да й дадеш втори шанс за какво? Да си подобри уменията в лъгането? Направила го е веднъж, ще го направи пак, и пак, и пак, а вторият шанс ще се превърне в 3-ти, 4-ти, 5-ти...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, сетих се за една песен на видна наша чалгарка. "нищо общо, нищо общо със лошите момичета изобщо"
    квак

  16. #16
    C137
    Guest
    Тази има психопатски наклонности. Странно че майка ти не го е забелязала, а уж й е професия. Момичета, които седят с пичове, които ги бият, изневеряват си взаимно и после се изсират на главата на някой nice guy като теб, са емоционално нестабилни и негодни за връзка. Бившия й е боклук, тя също е боклук, боклуците се привличат от боклуци. А ти просто си се объркал в цялата схема.
    Какъв втори шанс да й дава? На нея това ще й е поне 4ти шанс...нали уж е кръшкала на бившия си 2 пъти (пък и един с теб, до известна степен)? А кой знае на колко минали го е правила този номер. Бивши полицаи, наркомани и курви, няма.

    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Защо пък трябва да го направи пак ? Ти повтаряш ли си грешките ? Може да се е осъзнала, кой знае..
    Тя ВЕЧЕ го е направила...няколко пъти....до колкото знаем. Има грешки и грешки. Едно е да си имал добри намерения и да не ти се е получило, друго е целенасочено да отидеш да правиш дълбоко гърло на бившия си (дето я бил уж), ей така, спонтанно, понеже си го видяла да се целува с някаква.

    1. Изневерява системно.
    2. Лъже системно. (после си е признала не от съвест, ами от страх)
    3. Била е с човек, който я е третирал зле и го е търпяла.
    4. Ходи да се бие с някакви рандом мацки.
    5. Реже си вените.

    Това за картинка на нормален човек със здрава психика ли трябва да минава? Баси no brainer въпроса.
    Последно редактирано от C137 : 10-04-2017 на 15:06

  17. #17
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Авторе, ако си мазохист, давай й шансове. Ще се възползва.Аз ако бях на твое място, щях да я изхвърля моментално от живота си, щях да изхвърля всяко едно нещо нейно, което е у нас или ми е подарила, щях да я блокирам от всички възможни места и нямаше да я поздравявам като я засека по улиците, пък тя ако иска да си реже не вените, ми целите ръце ако ще. But this is just me. По принцип им ситуации, в които бих оправдал изневяра, но тази определено не е от тях.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  18. #18
    На боклуци 2ри шансове не се дават.Закон вечен!
    Ял ли си уя 1 път ще го ядеш и 2ри път , ако си мазохист, трай си и не плачи после.
    Не си заслужава
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  19. #19
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Не изневерявайте, тъпаци

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си