.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Unhappy Държат се гадно с мен

    Първо да ви се извиня ако темата се повтаря . Аз съм момиче на 13 години , 7 клас . Бих казала , че си падам леко аудсайдер . Имам си една " приятелка " , която излиза с мен когато има полза от това . Отношенията ми със останалите съученици не са в много добро състояние . Имаме 3 момичета , които ръководят парада и ако не кажат , че си готин значи ще имаш или като моята " приятелка " или ще си сам . И така : вчера седнахме на чина на тези персони , които го били резервирали още миналата година . Едната ме заплаши че щяла да ми събори нещата на земята ако не се преместя , въпреки това отказах да изпълня заповетта й . Интересното е , че заплахите бяха насочени само към мен . Накрая ми омръзна от заплахи и нахални погледи се преместих , заедно с това момиче . Въпросът е че ми омръзна да съм все сама и ви моля да ми дадете съвет как да им се противопоставя без да си изпрося боя . Благодаря за вниманието .

  2. #2
    drogirai gi, nema ti kajat i dumi4ka

    Защо по-точно отношенията със съучениците ти се на в добро състояние ? Как протича един разговор между теб и някой друг от класа ти ? От много време ли онези пикли не те харесват ? Може би съучениците ти ги е страх от тях, защото са били много опасни и за това предпочитат да не провеждат разговор с теб (набелязали са те). Попитай някой/я друг/а от класа или твоята приятелка дали има нещо подобно. Дай малко повече информация, преди имала ли си други приятели от класа, според теб защо си в такова положение, от дълго време ли е така или ? Само с теб е така от целия клас ?
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    drogirai gi, nema ti kajat i dumi4ka

    Защо по-точно отношенията със съучениците ти се на в добро състояние ? Как протича един разговор между теб и някой друг от класа ти ? От много време ли онези пикли не те харесват ? Може би съучениците ти ги е страх от тях, защото са били много опасни и за това предпочитат да не провеждат разговор с теб (набелязали са те). Попитай някой/я друг/а от класа или твоята приятелка дали има нещо подобно. Дай малко повече информация, преди имала ли си други приятели от класа, според теб защо си в такова положение, от дълго време ли е така или ? Само с теб е така от целия клас ?
    Не знам защо не ме харесват . Ако коворя с някой от класа ми е или защото ме е питал кой е следващия час или нещо от този сорт или да отнеса обиди по мой адрес . Не ме харесватот както съм в този клас ( 5-ти ) . Преди бх много добра приятелка с едно момиче , което беше самотно като мен заради това че е малко по-пълна от останалите . Мисля , че съм отхвърлена , защото не се подчинявам на дворцовите дами .

  4. #4
    Супер фен Аватара на killemall_2002
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    1 008
    Общувай само с тези с които ти е приятно,ако не харесваш момичетата във вашия,има момчета,уверявам те ,че момчетата попринцип не са лицемерни.Излизай с тях говори с тях,кво ти пука за някви путки. Аз примерно ако някой не ми е приятен въобще не го отразявам.Просто се научи да не ти пука за никого и за нищо,особено за някви от вашия клас.Пък и ако си поне малко симпатична след 1 2 години няма да останеш без приятели(от мъжки пол).Избягвай момичета за приятели защото са скапани егоисти и гледат само и единствено да те използват(повечето).
    Born to lose,Live to win

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от killemall_2002 Виж мнението
    Общувай само с тези с които ти е приятно,ако не харесваш момичетата във вашия,има момчета,уверявам те ,че момчетата попринцип не са лицемерни.Излизай с тях говори с тях,кво ти пука за някви путки. Аз примерно ако някой не ми е приятен въобще не го отразявам.Просто се научи да не ти пука за никого и за нищо,особено за някви от вашия клас.Пък и ако си поне малко симпатична след 1 2 години няма да останеш без приятели(от мъжки пол).Избягвай момичета за приятели защото са скапани егоисти и гледат само и единствено да те използват(повечето).
    Добре казано.. Момчетата наистина могат да бъдат доста добри приятели, без значение с кого, дали ще е с психопати, малоумници, аутсайдери, или просто свестни типажи/ки..

    Но защо всички слушат тези кралици.. Явно и към тях ще се отнесе нещо подобно, ако не ги слушат, това е от възпитанието на родителите към децата.. Повечето хора са такива - видят ли някой самотен, с проблеми или каквото и да е, го отрязват като пълен боклук, само защото е малко по-различен или по-умен от околните. Бали го днешното поколение...
    Посъветвай се с родителите, 100 про ще отидат да говорят с учителката, ще ти се присмиват, защото си малко повече с акъла, хубаво е да те преместят в друго училище, но това е най-правилният вариант, може да не го вярваш и после да им се разсърдиш за тяхната постъпка, но те искат най-доброто за теб, повярвай ми. Пък може да се опиташ и да решиш нещата по твой начин, без да казвай на някой, защо не ги питаш какъв им е проблемът ? Давай смело, силен човек си (предполагам), после пиши..
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  6. #6
    Пробвала съм да стоя и с момчетата , но те все едно не ме приемат , защото съм момиче . И те ме обиждат . Казват ми курва , олигофрен и т. н. , но поне по физическо останах с тях и сега не играят без мен и дори ме търсят ама само дотам . Може да се каже че имах приятелство и с едно момче . Пак от моят клас , но се оказва , че ме харесва и че говорил на момчетата как сме го правили и сме били гаджета .

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Добре казано.. Момчетата наистина могат да бъдат доста добри приятели, без значение с кого, дали ще е с психопати, малоумници, аутсайдери, или просто свестни типажи/ки..

    Но защо всички слушат тези кралици.. Явно и към тях ще се отнесе нещо подобно, ако не ги слушат, това е от възпитанието на родителите към децата.. Повечето хора са такива - видят ли някой самотен, с проблеми или каквото и да е, го отрязват като пълен боклук, само защото е малко по-различен или по-умен от околните. Бали го днешното поколение...
    Посъветвай се с родителите, 100 про ще отидат да говорят с учителката, ще ти се присмиват, защото си малко повече с акъла, хубаво е да те преместят в друго училище, но това е най-правилният вариант, може да не го вярваш и после да им се разсърдиш за тяхната постъпка, но те искат най-доброто за теб, повярвай ми. Пък може да се опиташ и да решиш нещата по твой начин, без да казвай на някой, защо не ги питаш какъв им е проблемът ? Давай смело, силен човек си (предполагам), после пиши..
    За друго училище вече са ми предлагали , но аз мисля , че е по-добре да ги изтърпя до края на учебната година и тогава да кандидатствам някъде другаде , просто училището ,в което съм е възможно най -престижното в града ми . Да се надяваме , че ако ги питам направо ще получа отговор .

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от zara04 Виж мнението
    Пробвала съм да стоя и с момчетата , но те все едно не ме приемат , защото съм момиче . И те ме обиждат . Казват ми курва , олигофрен и т. н. , но поне по физическо останах с тях и сега не играят без мен и дори ме търсят ама само дотам . Може да се каже че имах приятелство и с едно момче . Пак от моят клас , но се оказва , че ме харесва и че говорил на момчетата как сме го правили и сме били гаджета .
    Пхахахахахах, явно си имала невероятен късмет да се озовеш в такава обстановка.

    На тази възраст сигурно е нормално да си ранима и т.н., но дори на 13 може да се замислиш реалистично защо изобщо занимаваш мислите си с тези хора, когато има толкова много интересни неща за правене. Давам ти съвет, който ще ти е полезен цял живот: обгради се с хора, които харесваш и уважаваш, а за останалите - взимаш една гума и ги изтриваш от живота си, като че ли никога не са съществували. Damnatio memoriae е било едно от най-тежките наказания в Древен Рим, макар и прилагано посмъртно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си