вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 25 от 25 ПървиПърви ... 152122232425
Резултати от 601 до 607 от общо 607
    Мега фен Аватара на defender

Разликата в горивото между Шел (Хамбург) и Шел (Видин).

Така е преателЕ, западняците (дето иначе либерали го раздават) за пореден път ни третират, като второ качества хора. После нека ми говорят за права.
    Последно редактирано от defender : 04-17-2018 на 22:55

^^ Шерни го това в социалните мрежи. Може да станеш известен с това! Не се шегувам. По възможност го шерни там, където четат много западняци, германци и т.н. Интересно ми е какво ще кажат.
    People are a RESOURCE. Money on the table.

Супер фен Аватара на mincheto
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    ^^ Шерни го това в социалните мрежи. Може да станеш известен с това! Не се шегувам. По възможност го шерни там, където четат много западняци, германци и т.н. Интересно ми е какво ще кажат.
    Нас ни е нужен един Хитлер да се оправиме иначе няма оправия,но не дупедавец като Живков а Хитлер.
    Доказателството е много показателно,но не доказва,че съм извършила убийство.

Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Нас ни е нужен един Хитлер да се оправиме иначе няма оправия,но не дупедавец като Живков а Хитлер.
    На тебе ти е нужен един кор и да млъкнеш.

Супер фен Аватара на mincheto
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    На тебе ти е нужен един кор и да млъкнеш.
    Карала съм и по 6 месеца без секс...ама не съм умрала още нали
    Доказателството е много показателно,но не доказва,че съм извършила убийство.

Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Карала съм и по 6 месеца без секс...ама не съм умрала още нали
    Няма да умреш, ама ще ти е по-хубаво.

Повече от фен Аватара на Zlennox
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "След Истанбулската конвенция трябва да помислим и за защитата на тези ефирни създания - елфите"
    https://www.facebook.com/Traditional...244910709/?t=1

ПП: Защо левите лебирали не отидат на луната или да си отцепят един континент (например Австралия) и там да си създадът държава от ненормалници и полуидиоти, защото явно задено трудно си пасваме, дейба.
    Таман ще спрат да ни тормозят с малоумната си идеологическа пропаганда.
    Щом има ляви либерали значи би трябвало да има и дясни, в центъра и т.н. по спектрума. Ти от кои си? А ако не си нито един от тези какъв си? С каква политическа и икономическа система би сменил статуквото? Надали си обърнал внимание ама либерализма е и икономически както и политически, вика му се нео-либерализм. Икономическия протекционизъм на Тръмп добре е тръгнал, вкара ги в търговска война с Китай, и предполагам скоро и ЕС. Та ти щом си един от месиите на alt-right-a, накъде предлагаш да тръгнем ако не към глобализация в икономически и политически аспект? Комунизма го видяхме до къде ни докара. Социализъм без капитализъм няма. Пък колкото повече равенство толкова по малко свобода, както и по-голямата индивидуална свобода води до по малко равенство в обществото. Та накъде да ходим тогава? Нали, ако не ти харесва нещо, би трябвало да дадеш някакви логични алтернативи. Крайния национализъм и него го видяхме до къде докара нещата в Европа през последния век. Щото до сега както гледам не си дал някви алтернативи, по скоро плямпаш колкото и ти да не знаеш какво плямпаш, на това му се вика "Confirmation Bias". 'Исляма бил несъвместим със Запада', значи по тази логика Албания, Косово и Босня до сега да бяха превезели континента; Българските мюсюлмани да ни бяха изтребили както и другите мюсюлмански малцинства из Европа да бяха наложили Шариата вече. Цял век вече ги чакаме, ма като гледам не си дават много зор а Ефенди?
    Последно редактирано от Zlennox : Днес на 03:46
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си