.
Отговор в тема
Страница 11 от 72 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 1786
  1. #251
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    със същата увереност можеш да твърдиш, че педофилията е християнска / консервативна ценност.
    Само, че християнството открито осъжда педофилията. Дори и в католическата църква при случаите с педофилията, тя беше осъдена, като нещо ненормално.

    Докато при либерализма не е така. Случая с куклата си е абсолютно нормален според ценностите на либерализма, както и това да ходиш на четири крака, като куче на каишка в центъра на Лондон, или това да си изпратиш плюшената играчка на екскурзия на Бахамите, да си смениш операционно пола и много други. Човешката фантазия и глупост нямат граници, само и дай свобода, и либерализма прави точно това, превръща глупостта в норма.
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 14:11

  2. #252
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Англичанин, милионер; женен, но не се разбирал добре с жена си. Тъй като бил доста болен, приближавал края му и казва на жена си:
    – Предпочитам да оставя богатството си на носорозите, отколкото на тебе!
    Кой знае за какво са се скарали. Той починал, отворили завещанието му и всички като гръмнати видели, че завещал всичките си милиони на носорозите от зоологическата градина в Лондон.

    В едно списание имаше статистика, че един милион и половина британци – не един, не двама, не десет – пишат в завещанието си, че искат цялото им имущество да остане за домашния им любимец, за кучето или котката, според скорошно проучване, направено от уеб-сайт за икономически анализи.

    При положение, че съществуват деца, които умират от глад; деца, които искат да следват и не могат; болни, които се нуждаят от лечение и нямат пари."
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 14:17

  3. #253
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Само, че християнството открито осъжда педофилията. Дори и в католическата църква при случаите с педофилията, тя беше осъдена, като нещо ненормално.

    Докато при либерализма не е така. Случая с куклата си е абсолютно нормален според ценностите на либерализма, както и това да ходиш на четири крака, като куче на каишка в центъра на Лондон, или това да си изпратиш плюшената играчка на екскурзия на Бахамите, да си смениш операционно пола и много други. Човешката фантазия и глупост нямат граници, само и дай свобода, и либерализма прави точно това, превръща глупостта в норма.
    "Религиозната ми идеология проповядва педофилия и е***ето на деца, ама всичко е ОК щот църквата ми "открито" осъжда това което проповядва и нормализира."

    Ефенди, това че църквата октрито осъжда педофилията не я прави по-малка педофилска институция!

    Ако говорим за човешката глупост и корелацията със свободата, не забравяй че точно тази твоя религия е нормализирала глупоста чрез авторитарен контрол. Такава нормализирана опресивна идиотщина че за 10 века Европееца може да се каже че не е могъл да разгърне цялостният си потенциал. Такива норми че и до ден днешен има идиоти които вярват че земята е плоска, когато Ератостен изчислява обиколката и още преди 2000 години. И такива като теб дет не вярват на елементарни научни факти на тема глобално затопляне.

    Това е да превърнеш глупостта в норма. Не виждам да живееш в няква анархия заради индивидуалната свобода на някой си.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  4. #254
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Твърдението, че идентифицирането на израелската нация с Ерусалим е пречка за мира е само на крачка от твърдението, че самото съществуване на израелската нация е пречка за мира."
    https://twitter.com/YousefMunayyer/s...39443253379072
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  5. #255
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не виждам да живееш в няква анархия заради индивидуалната свобода на някой си.
    Или ти харесва да имаш любовна връзка с кукли и го правиш или не ти харесва и не го правиш и казваш, че това не е нормално и не го толерираш. Не може да не ти харесва нещо и в същото време да си толерантен към него, като казваш, че е приемливо. Това либералите, психически май не са много у ред.
    Как може да седиш разкрачен на два стола и две мнения за едно и също нещо.
    Да не харесваш нещо, защото те отвращава и в същото време да си толерантен към него, защото го смяташ за нормално е едно абсурдно лицемерие.
    Цялата тая ваша толерантност май произлиза от една неувереност в себе си и едно преклонение пред това, което ви налага системата (това не сте вие, това е идеологията майка).
    Тва не е никаква любов, смотльовци. Това е програмиране на кратуни.
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 19:52

  6. #256
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Цялата тая ваша толерантност май произлиза от една неувереност в себе си и едно преклонение пред това, което ви налага системата (това не сте вие, това е идеологията майка).
    Тва не е никаква любов, смотльовци. Това е програмиране на кратуни.

    Осъзнаваш ли абсолютната ирония в това което казваш?

    Толерантността е рамката и платното, индивидуалната свобода рисува картината. От теб не се изисква да харсеваш нещо което не ти харесва. Ако това нещо няма негативен ин/директен ефект върху благополучието на теб или на обществото, тогава теб хич не трябва да те бърка. И че кой си ти да определяш абсолютни морални и етически стойности. Кой си ти че да решаваш живота на някой друг, кое е и кое не е нормално? Как определяш какво е универсално нормално?

    Ако трябва да говорим за промити глави, неувереност и преклонение пред системата, то ти си цялостното й олицетворение!
    Последно редактирано от Zlennox : 12-10-2017 на 20:07
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  7. #257
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ако трябва да говорим за промити глави, неувереност и преклонение пред системата, то ти си цялостното й олицетворение!
    Така ли, така ли?! Аз ли съм системен играч, нагаждач. Нали атеистите в това вярвате в нагаждачеството, като форма на еволюция. Докато вярващите вярват в съвършенството, в неизменяемата завършеност на личността и етиката.


    Нагаждачеството е производно на неувереност, Танасе.
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 20:18

  8. #258
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нагаждачеството е производно на неувереност, Танасе.
    Бъркаш корелация с казуалност, Танасе.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    окато вярващите вярват в съвършенството, в неизменяемата завършеност на личността и етиката.
    Точно защото вярваш в предварително (априори) определени граници, точно заради това си системен конформист.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  9. #259
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Бъркаш корелация с казуалност, Танасе.



    Точно защото вярваш в предварително (априори) определени граници, точно заради това си системен конформист.
    Аз имам залог за тяхната правилност, която е вътре в мен. Това не са просто някакви предварително задени клишета.
    Не случайно Бог казва, Царството Божие вътре във вас е (априори)

    Бог не е някакви мъртви букви и клишета, това е общение с Живия Бог.
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 20:38

  10. #260
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Също и да обичаш ближния и да не съдиш, тъй като не е твоя работа.

    Виждаш ли, даже либерализма е по-близко до християнството от твоите фашаго-путинистки възгледи.

  11. #261
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Да обичаш ближния не означава да одобряваш, толерираш и да го поощряваш в греховното му поведение.
    Аз няма примерно да го набия, но ще му кажа, човече, това което правиш е малоумно.


    ПП: Ти например няма ли да кажеш на детето си ако греши или ще го поощряваш да продължава и да се гордее с това, примерно да си спретне един прайд.


    Ето, дори и в горния случай с куклата, баща му му е казал, че не го одобрява.
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 22:58

  12. #262
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Хаха, страшна невестулка си, ей ! Нали проблемът беше, че на запад подобно поведение се толерира от обществото и държавата ? Т.е. не става въпрос просто за недоволство - искаш държавата да вземе мерки по въпроса.

    // а оня с куклата толкова хич не ми пречи, а даже напротив - ако бях кадърен инженер, щях да гоня това да произвеждам такива някой ден. Лесни кинти

  13. #263
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Дай да си говорим на езика на реалността, а не на някакви глупави натрапени идеологии, дето се опитват просто да ти затворят устата.

    Бащата винаги ще каже на сина си, че това не е правилно, което прави, ако той греши.
    Приятеля ти винаги ще ти каже "спри" и ще те хване за да не продължиш, за да не те блъсне онази кола, дето не си я видя.

    Ако бъдат толерантни и не ме бяха спрели в желанието ми да отида от другата страна на улицата, те дори значи не са ми никакви приятели и колата щеше да ме блъсне.

    Ако някой ти открадне жълтия бегач в Южния парк и аз го видя и мога да го спра крадеца, няма да го направя, ще съм толерантен към него, не ми пука, той хич не ми пречи, ако бях кадърен инженер ще измисля нещо, за лесни кинти.

    ПП: Либералите са хора откъснати от реалността. Вие сте опитните мишки на всяка власт.
    Последно редактирано от defender : 12-10-2017 на 23:21

  14. #264
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Това, което Вашингтон и Тръмп направиха, беше да извикат „царят е гол”.
    Пояснявам:
    **** Йерусалим е столица на държавата Израел от 70 години
    **** Йерусалим е седалище на Ксенета – израелският парламент
    **** Йерусалим е седалище на президента
    **** Йерусалим е седалище на правителството на Израел.

    Публично и официализирано обаче не е признат. Заради арабското лоби, заради петродоларите, заради византийщината на дипломацията, заради - ами каквото се сетите и не се сетите.

    Тези дни най-сетне Белият дом и Тръмп извикаха „царят е гол”. (най-сетне, защото решението на Конгреса на САЩ за това признаване е от 1995 г. – преди 20 години и досега не беше изпълнено)

    Питам се обаче защо сега има световен скандал, а когато държавни и правителствени ръководители от целия свят са на визити в Йерусалим и така потвърждават статуса му на столица, липсват такива скандали?
    Двуличието и демагогията на дипломацията и на пропагандата понякога наистина ми идва в повече."

    ПП: "Двуличието и демагогията на дипломацията", с две думи поведение на либерал.
    Последно редактирано от defender : 12-11-2017 на 10:16

  15. #265
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Това, което Вашингтон и Тръмп направиха, беше да извикат „царят е гол”.
    Пояснявам:
    **** Йерусалим е столица на държавата Израел от 70 години
    **** Йерусалим е седалище на Ксенета – израелският парламент
    **** Йерусалим е седалище на президента
    **** Йерусалим е седалище на правителството на Израел.

    Публично и официализирано обаче не е признат. Заради арабското лоби, заради петродоларите, заради византийщината на дипломацията, заради - ами каквото се сетите и не се сетите.

    Тези дни най-сетне Белият дом и Тръмп извикаха „царят е гол”. (най-сетне, защото решението на Конгреса на САЩ за това признаване е от 1995 г. – преди 20 години и досега не беше изпълнено)

    Питам се обаче защо сега има световен скандал, а когато държавни и правителствени ръководители от целия свят са на визити в Йерусалим и така потвърждават статуса му на столица, липсват такива скандали?
    Двуличието и демагогията на дипломацията и на пропагандата понякога наистина ми идва в повече."

    ПП: "Двуличието и демагогията на дипломацията", с две думи поведение на либерал.
    продължаваш с тъпотиите ти, които са лишени от всякъв смисъл
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95...B5%D0%BD%D1%82

    по малоумната ти логика ще излезе, че Брюксел и Страсбург, са някви столици на държавата Европа
    Израел е същата работа като ИД, разликата е, че едните са банкери и за тва ги признаха

  16. #266
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Европа все още не е държава, докато Израел е държава. Не знам, защо ги сравняваш.

    Все едно столица на България да е София, а парламента, президенството, правителството да са в Пловдив и всички чужди делегации да ходят в Пловдив. Ей това става в Израел. Такова изкълчено, разкрачено положение може да бъде измислено само от един либерал. Тръмп постави нещата на мястото им.
    Последно редактирано от defender : 12-11-2017 на 10:41

  17. #267
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    и ИД си беше държава, сравних Израел с тях, ама гледам как отговаряш на тва, което ти изнася

  18. #268
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Човече, все едно в къщата ти хола да го ползваш за баня, а банята за хол (демек някаква либерални паралелна реалност).
    Дори САЩ от 20 години са решили, че хола е хол и трябва да се нарича хол, а не баня, но не го произнасят, а Тръмп каза, че хола си е хол, просто произнесе очевидното.


    Приказката за цяра е гол е точен пример, ти си просто от тия дето си затварят очите, възхищават се на голия цар, поради някаква демагогска политиканщина.
    Последно редактирано от defender : 12-11-2017 на 10:50

  19. #269
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    абе ти от прости думи разбираш ли или трябва с лопата да ти се набива акъл
    Израел е измислена държава, всички посолства се намират в Тел Авив
    защото посолствата определят кое е столица според международните стандарти
    евреите са шибани боклуци и нарочно се намърдаха в Йеросалим
    понеже там е по-малка вероятността да ги взривят
    смотани и насрани шубета са

  20. #270
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

    Ако бъдат толерантни и не ме бяха спрели в желанието ми да отида от другата страна на улицата, те дори значи не са ми никакви приятели и колата щеше да ме блъсне.

    Ако някой ти открадне жълтия бегач в Южния парк и аз го видя и мога да го спра крадеца, няма да го направя, ще съм толерантен към него, не ми пука, той хич не ми пречи, ако бях кадърен инженер ще измисля нещо, за лесни кинти.

    ПП: Либералите са хора откъснати от реалността. Вие сте опитните мишки на всяка власт.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението

    Толерантността е рамката и платното, индивидуалната свобода рисува картината. От теб не се изисква да харсеваш нещо което не ти харесва. Ако това нещо няма негативен ин/директен ефект върху благополучието на теб или на обществото, тогава теб хич не трябва да те бърка. ...

    ...Ако трябва да говорим за промити глави, неувереност и преклонение пред системата, то ти си цялостното й олицетворение!
    Ефенди, това което ти казвам май влиза от едното ухо и излиза от другото...

    Ти си абсолютно некомпетентен да коментираш ако смяташ че либерализма е безгранично-анархична идеология...
    Последно редактирано от Zlennox : 12-11-2017 на 11:19
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  21. #271
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Чудно ми е, защо съвременните феминистки НИКОГА и по никакъв повод не си позволяват да критикуват исляма и неговото отношение към жените - нито след Кьолн, нито след масовите блудства на пакистански банди в UK с малолетни момичета. Вместо това, те твърдят, че бурките всъщност били израз на феминизъм и съпротива против патриархата, докато громят белите мъже заради това, че се разкрачвали в метрото, говорили с прекалено снизхождение с жените и т.н.

  22. #272
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    евреите са шибани боклуци и нарочно се намърдаха в Йеросалим
    "71 процента от американските евреи гласуват за Хилари Клинтън (а не за Тръмп), а през 2008 година Обама взе 78 процента от еврейските гласове."

    "Съюзът за реформиране на юдаизма, най-голямото еврейско религиозно сдружение в света, излезе със съобщение за медиите, в което се изразява, че тази стъпка на Белия дом за Йеросалим е прибързана."

    "72 процента от евреите в САЩ смятат, че Източен Ерусалим трябва да бъде столица на независимата палестинска държава."

    "Според допитване на консервативно-ционисткия Американски еврейски комитет (AJC), едва 16 процента от анкетираните подкрепят преместването на американското посолство от Тел Авив в Ерусалим, 44 процента категорично отхвърлят това решение."


    ПП: Не знам дали евреите са такива, каквито ги определяш, но явно повечето от тях мислят точно, като тебе, относно Йеросалим. И сега кво праим, към кого ще си насочиш злобата сега, след като повечето евреи мислят като тебе.


    папугайчо, ти си сигурно някакво еврейче ве, хихи
    Последно редактирано от defender : 12-11-2017 на 18:04

  23. #273
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    A ти, тази твоя злоба към либералите, към кого ще я насочиш сега като сам обори собственият си аргумент за Тръмп и "анти-либералните" му действия на тема Ерусалим?

    Оказа се че самите евреи били и те либерали, а ? Голям трол си!
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  24. #274
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Моята омраза не е етническа, моята омраза има изцяло духовно направление.
    (Нашата борба не е против кръв и плът, а срещу "поднебесните духове на злобата".)

  25. #275
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Зленоксе, твоето име изцяло българско ли е или е някаква българо-шотландска смесица от рода на Бърнард Димитров или Кольо МакКензи, примерно?


    ПП: В смисъл искам да кажа, че тази смесица може това да ти е повлияло, като малък и да е предопределило либералните ти наклонности, които както видяхме са доста неедномислени и в един либерал може да има няколко мнения по едни и същи теми и да се разчеква и извърта политкоректно между тях.


    Сега разбирам, защо толкова либерали си падат по йогата и се чекнат, вие сте когнитивни йоги, дейба.
    Последно редактирано от defender : 12-11-2017 на 19:05

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си