.
Отговор в тема
Страница 15 от 72 ПървиПърви ... 51112131415161718192565 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 1786
  1. #351
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    най-вече камиларите

    Има едно нещо заради което съжалявам, че Щатите са адекватна държава. Ако СССР беше на тяхно място, мохамеданците щяха да живеят в Сибир
    Ех, мечти мечтии
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #352
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Чух, че и Брайвик бил започнал като аурис.

    Трябва да се вземат мерки срещу подобни индивиди преди да се случи някой инцидент.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #353
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Чух, че и Брайвик бил започнал като аурис.

    Трябва да се вземат мерки срещу подобни индивиди преди да се случи някой инцидент.
    Ти и за мен така пишеше, но не съм се променил особено.

  4. #354
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Малко е странно, когато има толкова много блокирани коментари, които не виждаш, добре, че не страдам от излишно любопитство, хехе.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #355
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Социалистическият интернационал, по-известен като ООН, е порязан с 285 милиона $. Само така, бай Тръмпе!"
    http://www.foxnews.com/world/2017/12...ng-budget.html

  6. #356
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    http://www.dw.com/en/german-authorit...ork/a-41939883

    Дримоче, ти като една почетна камиларка, дали би ни разяснила к'во се случва тук.

    Чудя се ще има ли десетилетие преди пак да подгреем печките в Полша.

  7. #357
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Едно от типичните заболявания на днешния свят се вижда чрез тоталната липса на критика - и философска, и художествена, и литературна, и т.н. Но как ще се осмелиш да критикуваш, когато винаги съществува възможността да бъдеш обвинен в нетолерантност."

  8. #358
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Едно от типичните заболявания на днешния свят се вижда чрез тоталната липса на критика - и философска, и художествена, и литературна, и т.н. Но как ще се осмелиш да критикуваш, когато винаги съществува възможността да бъдеш обвинен в нетолерантност."
    Критиката е нещо безсмислено ,ако ти сам не продложиш алтернатива.

  9. #359
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Критиката е нещо безсмислено ,ако ти сам не продложиш алтернатива.
    Аз мога да посоча алтернатива само за себе си, а не за целия свят, това за мен е непосилна задача, но ето, че вякои други са се взели насериозно и налагат идеологията си на света.

  10. #360
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аз мога да посоча алтернатива само за себе си, а не за целия свят, това за мен е непосилна задача, но ето, че вякои други са се взели насериозно и налагат идеологията си на света.
    Аз като гледам колко националисти и либерали, християни и мюсулмани, пишем в тиинпроблем и как конфронтацията е без приемане на компромиси, то същото го правят и политиците, а в реализацията на промяната страдат невинните хора, които просто искат да работят, ядат и оцеляват.

  11. #361
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Семейство немци прибрало "бежанец" от Афганистан, приели го като син, помагали му да се интегрира, пък той заклал дъщеря им. А те не можели да разберат, защо. Явно ще им трябва малко повече време."
    https://www.vesti.bg/sviat/evropa/ub...maniia-6077695


    ПП: Чувствате ли се културно обогатени, преателЕ? Благодарете на баба Мути.

  12. #362
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Зона само за жени на Нова година в Берлин след сексуалните посегателства в Кьолн
    https://offnews.bg/sviat/zona-samo-z...ls-672009.html


    ПП: Жените от мъжете не ги ли отделят само в държави, в които исляма е победил?

  13. #363
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Семейство немци прибрало "бежанец" от Афганистан, приели го като син, помагали му да се интегрира, пък той заклал дъщеря им. А те не можели да разберат, защо. Явно ще им трябва малко повече време."
    https://www.vesti.bg/sviat/evropa/ub...maniia-6077695


    ПП: Чувствате ли се културно обогатени, преателЕ? Благодарете на баба Мути.
    Прочетох го, ужасен случай, но така става, като се доверяват на непознати и ги канят в домовете си.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Зона само за жени на Нова година в Берлин след сексуалните посегателства в Кьолн
    https://offnews.bg/sviat/zona-samo-z...ls-672009.html


    ПП: Жените от мъжете не ги ли отделят само в държави, в които исляма е победил?
    Точно така - такова разделение има само в шериатските държави.

    Само че, либерастките ценности предоставят вратичка за потенциалните насилници - винаги може да се преоблекат като жени, да твърдят че са такива и пак да влязат в зоната "само за жени". Никой няма право да ги проверява или пита жени ли са или не - щом сами казват че са, значи са !
    Затова либерастията е толкова велика !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #364
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "След черната Анна Каренина и черните Хензел и Гретел дойде ред и на черен Исус"
    https://www.facebook.com/Ruptly/vide...dw&pnref=story


    ПП: Ако аз съм черния Зленокс, това прави ли ме истински Зленокс? Ами не, не ме прави, това прави свят на универсална либерална лъжа.


    Какво ли ще стане ако направят черен Мохамед? :Д
    Последно редактирано от defender : 12-29-2017 на 22:59

  15. #365
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    https://twitter.com/VINNYGUADAGNINO/...34520232316929

    Щом някъв идиот от най-долнопробните ТВ реалити шоута поучава Тръмп на тема глобално затопляне и то фактически коректно, прави си сметка какъв имбецил е Тръмп (IQ <70).
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  16. #366
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "В навечерието на 2018г.
    - Доналд Тръмп е все още президент
    - Обамакеър е пред своя пазарен край, най-после застраховки на пазарен принцип
    - Данъчната реформа в САЩ е вече факт
    - Йерусалим е столица на Израел
    - САЩ напуснаха парижкото споразумение
    - САЩ и Израел напуснаха ЮНЕСКО
    - Ирак е най-после свободен от ISIS
    - Икономиката на САЩ и борсите отбелязват неочакван растеж
    - Ще има втори лифт в Банско и ще се изградят водохранилища в Пирин
    - Розовите и зелените комунисти не спират да пищят и изпадат в истерии."
    Весела нова година, приятели.

  17. #367
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    - Обамакеър е пред своя пазарен край, най-после застраховки на пазарен принцип
    А дано и в Б-я да дойде като толкова те кефи Аз ще съм повече от доволен. За голяма част от населението обаче не съм съвсем сигурен.
    - Данъчната реформа в САЩ е вече факт
    ditto

    - Ще има втори лифт в Банско и ще се изградят водохранилища в Пирин
    Доста странно - нали беше любител на природата. Аз съм против по принцип - дори да не пречеше, подобни инвестиции в Б-я винаги са от мафиоти. За Банско конкретно пък е известна информация, че е конклав от престъпници.

  18. #368
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Доста странно - нали беше любител на природата. Аз съм против по принцип - дори да не пречеше, подобни инвестиции в Б-я винаги са от мафиоти. За Банско конкретно пък е известна информация, че е конклав от престъпници.
    Не знам за какви мафиоти говориш и защо си толкова предубеден, но първия лифт в Банско и развитието на туризма покрай него, много облагороди района. Както каза някой от Банско, преди развитието на туризма, половината от населението на Банско са се изхранвали от незаконна сеч.
    Ми то и вашата фирма може да е конклав на престъпници, дай да я затворим, а.


    За 200 дървета, голям проблем. Ми вземи си ги у вас тези дървета, като си толкова любвеобилен към тях, вече има технологии за да се изкара дървото с корените и да се премести.
    Последно редактирано от defender : 12-31-2017 на 14:49

  19. #369
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Ми то и вашата фирма може да е конклав на престъпници, дай да я затворим, а.
    Може, ама не е.

    А лифтовете в Банско ако не греша ги държеше един от собствениците на ПИБ, която си е мафиотска организация.

    https://bivol.bg/forest1.html

    То и Черноморието е много 'облагородено' - содом и гомор.

  20. #370
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Както каза някой от Банско, преди развитието на туризма, половината от населението на Банско са се изхранвали от незаконна сеч.
    мога да ти кажа, че през 90-те Банско беше място, което с кеф се посещаваше зиме и лете
    в момента е кенеф, скоро лайната ще се оттичат по улиците, както е в Боровец
    кво е тва застрояване с 10 000% ,населението на България да не е станало 100 пъти по-голямо
    как преди всички българи почиваха и имаше място за всеки, а сега 20% почиват и всякви миндили реват
    че нямало достатъчно места и трябвало да се строи още

  21. #371
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Ауриса има много извратени политически убеждения ;dd. Хомо нацоиналсоциалист ислямофоб духач на евреи. Всичко му е наобратно .

  22. #372
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Ауриса има много извратени политически убеждения ;dd. Хомо нацоиналсоциалист ислямофоб духач на евреи. Всичко му е наобратно .
    *ционисти

    Да не приравняваме обикновените миролюбиви евреи към ционистката паплач, моля.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #373
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    А лифтовете в Банско ако не греша ги държеше един от собствениците на ПИБ, която си е мафиотска организация.
    Говорим специално за лифта, от кога да си изкарваш парите с лифт и да си предприемач е престъпление, ве? Ми добре нека мафиота го изгонят и лифта да го вземе немафиот. Тва не ме интересува. Говорим за благата от развитието на туризма. Но работата е, че ти май не си срещу мафиота, а си срещу лифта.
    Последно редактирано от defender : 12-31-2017 на 18:07

  24. #374
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    мога да ти кажа, че през 90-те Банско беше място, което с кеф се посещаваше зиме и лете
    в момента е кенеф, скоро лайната ще се оттичат по улиците, както е в Боровец
    кво е тва застрояване с 10 000% ,населението на България да не е станало 100 пъти по-голямо
    как преди всички българи почиваха и имаше място за всеки, а сега 20% почиват и всякви миндили реват
    че нямало достатъчно места и трябвало да се строи още
    Искаш заради твоя относителен кеф, цяло градче да спре да се развива ли и да се откаже от поминък си, ей сега.
    Има достатъчно диви места в Пирин да ходиш да се разхождаш.


    ПП:
    "скоро лайната ще се оттичат по улиците, както е в Боровец"

    Бил съм няколко пъти и в Боровец и в Банско и си е много готино, не знам какви ги говориш? Има си хотели, механи, писти, туристи, развиват се нещата, а без хотели и механи, писти, лифтове няма да им и хора и развитие, ще стане див бардак, после що сме били бедни. .
    Последно редактирано от defender : 12-31-2017 на 18:11

  25. #375
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Нито един зелен активист не живее в пещера, всички живеят в къщи, дето са построени върху почва, върху която е можело да растат дърва, преателЕ.


    ПП: Сигурно преди да построят блока на ауриса и там е имало прекрасни дърва и мравуняци с мравки, и няколко глухарчета. Ама после върху тях построили блок и ауриса отишъл да живее там. тц-тц

    Мафияяяяя...
    Последно редактирано от defender : 12-31-2017 на 18:20

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си