.
Резултати от 1 до 25 от общо 1786

Threaded View

  1. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Очаква хората да не са имбецили. Това е проблема на демокрациите, изискват информирано и образовано общество, ако си тъп и незаинтересован галош няма как да избираш по някакъв адекватен и рационален за теб начин.
    Хехе, че защо политиката ще ми определя дали съм имбецил или не.

    Ти ако си мислиш, че в живота си се ръководя от някакви политически правила и програми, много се лъжеш. Единствено се съобразявам с религията си. Политиките се сменят, отминават, оставят хората излъгани и пак почват отначало, а Иисус е вечен и предостатъчен.

    Айде молим ти се, ти ако си енциклопедично политическо животно, аз религиозно животно и така че, всеки да си пасе в стадото. Въпреки, че религиозните хора днес са в много незавидно положение и лузърски етикети, но вече над 2000 години продължаваме напред и цепим мрака на политическата бесовщина. Докато твоите политически вождове, утре като тази политика се изчерпа, ще обърнат палачинката с ново начало и заклеймят миналото.
    И тогава всички либерали ще се пребоядисате на някакви други, тва сте вие, дарвинистите.
    Последно редактирано от defender : 10-03-2017 на 15:51

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си