.
Отговор в тема
Страница 24 от 72 ПървиПърви ... 1420212223242526272834 ... ПоследнаПърви
Резултати от 576 до 600 от общо 1786
  1. #576
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    в лудницата съм, преателЕ

    https://www.facebook.com/DeplorableM...1312058873981/
    Къде им е толерантността към различния от тях Тръмп ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #577
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Като на всички уморени революционери, на либералите не им остана нищо друго, освен да се опитват да продават отстъпващата си идеология по задължение. Някога комунистите продаваха „Отнесени от вихъра“ в задължителен пакет с идеологическия роман „Овчарчето Калитко“. Можеше да си ги купиш само заедно.
    Днес либералните адепти пробутват своя разказ за „нашите ценности“ в пакет с „Европа“. Не можеш да приемеш едното без другото, казват те. Но вашите ценности не са ценности на Европа и не са ценности на европейците. Европа е по-голяма от вас и ви надживя, както надживя другите повярвали си фанатици преди вас."

  3. #578
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Идващият тоталитаризъм не е въпрос на политическо желание или на идеологически принцип. Той е неминуемо следствие от техническото развитие. А какво следва оттам нататък - аз лично съм песимист."

  4. #579
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Аз съм на мнение, че най-хубаво си е я в античността, я в ренесанса - има си и плебеи и патриции, и не чак толкова даваща тласък на всичко наоколо икономика.
    Popolo groso & popolo minito

  5. #580
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    ...
    Желаеш ме, нали? Гледаш на мен, като на сексуален обект. Това ми харесва.

    Ти иначе с колко мъже си спала? Надявам се, че се пазиш, за да може, като се оженим да се почувствам, че гледаш на мен, като специалния мъж, а не като поредната, невзрачна бройка, еднодневка.

  6. #581
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    A???

  7. #582
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    A???
    Аха, искаш да ти купя кола макар, че ще трябва да дам последните си спестявания. Но ти, като видиш, че съм склонен да дам последните си спестявания за теб, ще ме обичаш.


    Всичко е точно!

  8. #583
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Транссексуална волейболистка счупи рекорд по точки в един мач и предизвика полемики в Бразилия.
    https://www.dnevnik.bg/sport/2018/02...d_po_tochki_v/


    ПП: "Той имал право да се самоопределя като жена, но когато изместил всички жени - вече трябва да се помисли дали има право да участва в женския отбор."

    Ма верно ли, дейба?


    Зленоксе, как Ше го решите тоА проблем, ве, преааателЬо?
    Последно редактирано от defender : 02-04-2018 на 13:29

  9. #584
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аха, искаш да ти купя кола макар, че ще трябва да дам последните си спестявания. Но ти, като видиш, че съм склонен да дам последните си спестявания за теб, ще ме обичаш.


    Всичко е точно!
    Как си? Като гледам не много добре

  10. #585
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аха, искаш да ти купя кола макар, че ще трябва да дам последните си спестявания.
    мдааааа
    хохохоххо
    хихихихих
    хехехеех

  11. #586
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Шт

  12. #587
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Къде им е толерантността към различния от тях Тръмп ?!
    Хехехе, ако толерирахме нетолерантните, такова нещо като "толерантност" нямаше да съществува. Прочети малко за парадокса на толерантността.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #588
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Хехехе, ако толерирахме нетолерантните, такова нещо като "толерантност" нямаше да съществува. Прочети малко за парадокса на толерантността.
    Не може да си толерантна към яденето на лайна и в същото време да не ти харесва да ядеш лайна, не може!
    Ние просто не сме лицемери към себе си, като вас и така да се изживяваме дебилно, като мега по-добри от другите, и изпълнителни към дадена идеология.
    Разбира се, това не означа, че ще водим война и ще се бием заради това, защото и това не ми харесва. Но просто не мога да кажа на гейовете: "Много сте готини"! - не мога.
    Последно редактирано от defender : 02-04-2018 на 21:13

  14. #589
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Тръмп нема го закачат е, щом Саут Парк не го .

  15. #590
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Ама аз не виждам какво не му харесвате на Тръмп?


  16. #591
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Тръмп е уникално явление, което го боли ку.аца
    Саут парк имат усет за тия неща, неслучайно го уважават

  17. #592
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "По време на работата си с бежанците активистката се разочаровала за възможността за интеграция на мигрантите-мюсюлмани в европейското общество:
    "Аз мислех, че средновековните им възгледи с времето ще се променят. Но трябва да призная, че мюсюлманските бежанци са със съвършено други ценности. Те не се канят да приемат нашите възгледи. Нещо повече, те гледат на нас, неверниците, с презрение."
    Немски граждани са готови да се преселват в Полша, защото ситуацията става непоносима."
    Дано повече полезни идиоти да почнат да си отварят очите.
    www.segabg.com/article.php?id=892643
    Последно редактирано от defender : 02-06-2018 на 21:43

  18. #593
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    проф Иво Христов : Изказване за циганското население и националната сигурност

    https://youtu.be/GN1Msf5cDm0

    Много хубави лекции има, разгледайте ги.
    Единици..

    И когато кажеш една ИСТИНА, за дума, за едно изречение - ще го опетнят по всички медии.

    Докато те спорят, други транснационални корпорации и български монополи изгдигат драконски финансови печалби и власт зад държавата. Докато спорят за Джендър и трети пол, пробутвани за деградация на континента, други олигарси си разгръщат пиплата.

  19. #594
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Изкривеният ляв либерализъм произведе ексктремистко политическо течение, което под маската на „човешки права“ (а всъщност въпреки тях!) и чрез безжалостно социално инженерство (дълбоко анти-либерално) се стреми да произведе „нов човек“.

    Създателят на този „нов човек“, техният „бог“, е държавата, която трябва с декрети да бърка в душите на хората, да им казва какво да мислят и как да говорят, да криминализира инакомислието, да размие естествените разлики между мъжете и жените, да обезцъркви обществото, да анихилира семейството и традицията, претопи националните идентичности... Пренаписват се книги и национални химни, цензурират се класически произведения, заличават се филмови образи, за да бъде унифицирано не само настоящето и бъдещето, а и миналото.

    Докато се размие и държавата, за да остане наднационалното правителство, излъчвано не от народите, а от „избраните“. Не, не е антиутопия, а идеалът на неолибералния глобализъм."
    Последно редактирано от defender : 02-09-2018 на 15:19

  20. #595
    Banned
    Регистриран на
    Jan 2018
    Мнения
    40
    Методи на сектански организации.
    5. Модерност. Те използват най-модерни методи и техники, като започнем от компютрите и мощните озвучителни уредби и стигнем до видео апаратурите.Но не става дума само за техниката, която е общо взето неутрална. Те имат супермодерни методики на вербовка, манипулация и обучение, сценично поведение, реклама и други познати от политическата действителност и пазарната икономика прийоми. Няма да е преувеличено ако се каже, че подобни педагогически и рекламни умения няма нито един български университет или училище, нито една рекламна агенция или политическа партия. Например в "Наръчник за детски учители" издаден в Холандия от фондация "Дете и свят" и използван от сектата "Еммануил" в Пловдив се казва: "Въпросът тук не е "дали" да учим децата на евангелската вест, а "как" да го направим. ... Ние търсим нови пътища, учебни подходи, аудиовизуални пособия, добри материали, илюстрации, подходящи за възрастта и културата" (т.I с.10)

    ''Психологически методи на въздействие. Основните методи на работа на сектите. Използват целия арсенал разработван от военните и шпионски лаборатории за психологическа война. Като се започне от Фройдистките методи за психоанализа от по безобидно естество като разговор и беседи и се свърши с масовата хипноза.

    Показателен е случаят със медицинската сестра А.А. През 1990г. тя има приятел лекар, който се оказва сектант от "Свидетели на Йехова". В началото тя ходи на и сбирките на неговата секта, но загубва интерес и се оттегля. Поради това започва конфликт с приятеля й. В крайна сметка двамата скъсват, но при раздялата той й се заканва, че ще я ликвидира или ще я вкара в лудницата. Тя работи в голямо болнично заведение в съседния град. Той активизира връзките си и структурата на "свидетелите..." в нейното заведение и започват психически тормоз. Тя е дискредитирана пред колеги и пациенти, обявяват я за луда. Тъй като работи в лабораторията, а колежката й се оказва сектантка, тя постоянно се страхува да не направят саботаж с пробите, кръвните изследвания или резултатите. Такива опити има. Лекари сектанти я обвиняват, че прави грешни проби на пациенти, при това пред самите пациенти. Налага се да вика по-горестоящ началник за да опровергае твърдението. Независимо, че се доказва, че е права, поради упоритото разпространение на слуха от сектантите, в болницата тръгва мълвата, че тя не е наред с психиката и прави грешни изследвания и манипулации. Пращат й провокатори пациенти от сектата, които я травмират, а после се оплакват пред началниците й, че тя се държи грубо, неадекватно или пък отказват да се подложат на изследвания при нея. Скоро началниците й я викат на обяснения и въпреки, обясненията никой не я взема насериозно. В същото време други медицински сестри от "Йехова" отказват да правят кръвопреливания на пациенти или молят Господ да им прости , че ги правят, като убеждеват А.А. да прави същото като тях. Тя докладва това на директора, но той също не я взема на сериозно. В крайна сметка жената, притисната отвсякъде започва да изпуска нервите си и пред колегите сектанти избухва, а веднъж, когато лекар също от сектата й хвърля в лицето мръсна манта и я кара да я занесе лично в пералнята за пране, тя реагира, че не е слугиня и го замерва с тетрадка, Веднага той подава оплакване до главния лекар, че е бил нападнат. След серия такива скалъпени "инциденти" главният лекар пише до прокуратурата с молба тя да бъде заведена на принудително изследване в психиатрично заведение. Малък детайл - директорът на психиатричната клиника се оказва приятел на главния лекар. Макар, да не подозира, че приятелят му е сектант, той вече е заблуден при разговорите им, че жената има проблеми с нервите. Още един детайл - прокурорът подписал постановлението за принудителна психиатрична експертиза на А.А. се оказва син на приятелката на главния лекар. Тя също е доктор и работи в друго заведение.

    В крайна сметка жената е вкарана за принудителни 30 дневни изследвания в психиатрията. При отвеждането й тя е ужасена и оказва съпротива на полицаите, поради което в клиниката веднага й слагат успокоителни. За щастие майка й успява да се свърже с Националната служба за сигурност и с кмета на района в който живее. Полицаите правят проверка в клиниката, а кмета отива в прокуратурата и настоява за освобождаването й, като изтъква мотива с заинтересования прокурор и и ска отзоваването му от случая. Районния прокурор обаче отказва, за да пази "честта на мундира". Независимо от това скандала излиза наяве и в клиниката започват да се отнасят по-внимателно с нея като разбират, че има заинтересовани институции. При изследването й не се открива никакво заболяване, а само временно нервно разстройство причинено от постоянния психологически тормоз на работното място. В същото време обаче 15 -те сектанти - лекари и сестри от болницата й, дават показания пред прокуратурата, взети под вничание и от психиатрите, които са съгласувани точно и професионално и сочат данни за циклофрения. След 20-дневни борби между криворазбраната "солидарност" проявена от лекарите и прокуратурата да не излагат колегите си замесени в случая от една страна и кметската администрация, службата за сигурност (към тях се присъединява и местния комитет на ВМРО чийто председател се оказва въпросния кмет, който осигурява адвокатска защита на А.А.) случаят й е отнесен до съда. Това принуждава психиатрите да я изпишат предварително, за да не изтече информация в медиите. Тя е освободена и поставена само на успокоителни и периодични прегледи. Така хем се признава, че е здрава, хем се измъкват сухи от водата сектантите, защото все пак получават основания да твърдят, че А.А. е лекувана в психиатрична клиника. Със съдействието на кмета тя е преместена в друго заведение на работа и е толкова ужасена, че отказва да съде прокуратурата и главния лекар за морални щети защото не вярва в успеха на делото. Службите за сигурност събират информация, но не успяват да добият достатъчно доказателства и случаят потъва в папките. Йеховистите спечелват първия рунд. Този пример илюстрира малка част от методите на сектантите.''

    Това е за модератор '' Indistinct''.

  21. #596
    nerednosti
    Guest
    Има изключително сериозен проблем с модератор членуващ в СЕКТА.

    Нека ме банва. Индистинкт. И социалния им експеримент.
    Последно редактирано от nerednosti : 02-10-2018 на 06:55

  22. #597
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Двама заможни хомосексуала, на страниците на Дейли мейл ( и не само там), гордо показват ултразвуково изображение на бъдещото си бебе. Първата ми реакция е - кой от двамата е бременен? После се сещам, че плодът и матката е на жена. Жената е оставена зад кадър - ни име, ни местоживеене, ни възраст - просто я няма в цялата тази умилителна картина на семейно щастие. И ми става тъжно - до там ли я докарахме? Светлото име на майката да бъде купено с пари, жената да изпълнява анонимната роля на инкубатор - само и само двама разглезени мъже, с психични отклонения на сексуалността, да станат родители. Жената, за чиито права се утрепаха да се борят армии феминистки, е стъпкана в калта - нея я няма, тя е само един репродуктивен орган, скъпоплатен и безименен."

  23. #598
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "След Истанбулската конвенция трябва да помислим и за защитата на тези ефирни създания - елфите"
    https://www.facebook.com/Traditional...244910709/?t=1


    ПП: Защо левите лебирали не отидат на луната или да си отцепят един континент (например Австралия) и там да си създадът държава от ненормалници и полуидиоти, защото явно задено трудно си пасваме, дейба.
    Таман ще спрат да ни тормозят с малоумната си идеологическа пропаганда.
    Последно редактирано от defender : 03-23-2018 на 23:08

  24. #599
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Разговор на закуска между двама датчани в скъп хотел в Малмьо, Швеция:
    - Знаеш ли какво стана тази нощ? Звънна ми алармата на мобилния - разбили са ми колата в подземния паркинг на хотела...
    - Не?! Това не е възможно... Тук е като в Дания - такива неща не се случват!
    - Ами... И аз така си мислех! Но явно местната култура се е обогатила... "

  25. #600
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    След като скоро левите либерали (психопати) се опитаха да внедрят джендър идеологията, под предлог за борба с насилието над жени (дрън-дрън), чак сега разбрах, защо накараха бат Арнолд Шварценегер (символът за мъжество за много малки деца през 90-те) да роди в оня филм преди около 20 години. Едва го преглътнах тогава. За малко да ме прекършата и да поискам да си присадя изкуствени цици.
    Последно редактирано от defender : 04-15-2018 на 20:59

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си