.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Съвет

  1. #1

    Lightbulb Съвет

    Здравейте.Аз съм момче на 15 години от Варна и харесвам едно момиче което е на 18 години също от Варна.Познаваме се от 5 години ,но за първи път изпитваме нещо един към друг.В началото като се запознахме,тоест преди 5 години,ние бяхме в една компания,но след това всичко се разпадна.Преди 1 месец пак се засякохме,но не беше като преди само приятелски чувства.Тя споделила,че ме харесвала,обаче проблема е там,че съм прекалено малък за нея...Знам,че е така,но наистина и аз я харесвам много и ще се радвам,ако може да се получи междунас нещо,но едва ли...
    Правя тази тема с цел да ми дадете съвет какъвто и да е,защото съм объран и незнам какво да правя.Даже днес ми каза,че ако съм бил по-голям щяла съм да бъда нейн.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от to6ko8201 Виж мнението
    ...и аз я харесвам много и ще се радвам,ако може да се получи междунас нещо, но едва ли...
    Прав си!
    Цитирай Първоначално написано от to6ko8201 Виж мнението
    днес ми каза,че ако съм бил по-голям щяла съм да бъда нейн.
    Щом ти казва "ако понеже, обаче, защото..." значи че нямаш шанс! Тя на практика те е отрязала!

    Темата се изчерпа! Успех в намирането на друга !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Щом се харесвате, защо да не сте заедно? Да, има някаква разлика във възрастта, но ако смяташ, че ще сте щастливи заедно, опитайте. Само внимавай да не си развалите приятелските отношения.

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Само внимавай да не си развалите приятелските отношения.
    Няма такъв филм. Където е имало чувства, не може да има приятелство след това.
    По темата - отрязала те е, явно не мислиш правилно, че и тя иска нещо с теб, а тя не иска да бъде груба с теб.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Няма такъв филм. Където е имало чувства, не може да има приятелство след това.
    По темата - отрязала те е, явно не мислиш правилно, че и тя иска нещо с теб, а тя не иска да бъде груба с теб.
    Индивидуално е, понякога се получава, но в повечето случаи е залъгване и загуба на време. Но аз поддържам перфектни приятелски отношения с един мой бивш вече 2 години след раздялата ни. Така че понякога го има тоя филм.

  6. #6
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Цитирай Първоначално написано от to6ko8201 Виж мнението
    Здравейте.Аз съм момче на 15 години от Варна и харесвам едно момиче което е на 18 години също от Варна.Познаваме се от 5 години ,но за първи път изпитваме нещо един към друг.В началото като се запознахме,тоест преди 5 години,ние бяхме в една компания,но след това всичко се разпадна.Преди 1 месец пак се засякохме,но не беше като преди само приятелски чувства.Тя споделила,че ме харесвала,обаче проблема е там,че съм прекалено малък за нея...Знам,че е така,но наистина и аз я харесвам много и ще се радвам,ако може да се получи междунас нещо,но едва ли...
    Правя тази тема с цел да ми дадете съвет какъвто и да е,защото съм объран и незнам какво да правя.Даже днес ми каза,че ако съм бил по-голям щяла съм да бъда нейн.
    “Щяла съм да бъда нейн”? Момиче или момче си, че се обърках. Ако си момче, какви са тези компании, какви са тези безмислици? Вземаш ѝ телефона и се виждате насаме. Да не си някакво бебе. Покажи ѝ, че си мъж, не бебе. Не ѝ се обяснявай ами я натисни към някоя стена и почвай да я целуваш.

  7. #7
    Виж, ти си на 15, тя е на 18, ако бяхте на 20-23 нямаше да е толкова от значение, но във вашият случай това е огромна разлика. Нормално е да не и се занимава, сега трябва да мисли за учене, кандидатстване, догодина ще следва, а ти ще си 10ти клас. Няма смисъл да се буташ, явно е решила по по-лек начин да те одреже и реално нейните чувства към теб са си чисто приятелски.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Цитирай Първоначално написано от to6ko8201 Виж мнението
    Здравейте.Аз съм момче на 15 години от Варна и харесвам едно момиче което е на 18 години също от Варна.Познаваме се от 5 години ,но за първи път изпитваме нещо един към друг.В началото като се запознахме,тоест преди 5 години,ние бяхме в една компания,но след това всичко се разпадна.Преди 1 месец пак се засякохме,но не беше като преди само приятелски чувства.Тя споделила,че ме харесвала,обаче проблема е там,че съм прекалено малък за нея...Знам,че е така,но наистина и аз я харесвам много и ще се радвам,ако може да се получи междунас нещо,но едва ли...
    Правя тази тема с цел да ми дадете съвет какъвто и да е,защото съм объран и незнам какво да правя.Даже днес ми каза,че ако съм бил по-голям щяла съм да бъда нейн.
    Еми брат, прави каквото правиш и не обръщай внимание на възрастта. Знам момче на 18, което ходи с жена на 32, така че що пък да не стане. А ако по скоро на теб ти е проблем разликата в годините - давай, след няколко години ще съжаляваш ако не се пробваш.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Сега ще ти кажа нещо. Като е по-голяма, колкото и странно да ти се струва, може да иска просто да правите секс. Някои момичета не подбират възрастта в тези години. Относно да ходиш с нея - почти нулев шанс, но за нещо друго може и да стане. Така че си дръж контакта с нея, но не очаквай да те внедри в нейната среда и да се представя с теб. Но дори и да ти каже, че не иска да имате връзка, както казах, може да иска друго.
    Здрасти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си