.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Възможно ли е да ми падне имунитета ?

    Значи хора какво да ви кажа. Винаги съм бил буквално здрав като бик , като малък не съм боледувал изобщо. Имам много силен имунитет попринцип и дори когато всички около мен са болни , кашлят и кихат аз съм си напълно здрав даже зимата си ходех леко облечен и ми беше кеф. Всички ми се чудеха как съм толкова здрав и тн.
    Обаче от 2016 зимата започнах често да боледувам , няколко пъти правех бронхопневмония и от тогава винаги като застуди веднага се разболявам. Температура , гърло , запушен нос и всичко което изобщо не е нормално за мен при условие че през целия си живот съм напълно здрав. Сега пак съм болен , като застудее така става. А имах много силен имунитет да го е**
    Възможно ли е да ми е паднал някак си имунитета и има ли някакъв начин да си го повиша пак

    И според вас каква може да бъде причината в последната година да боледувам почти постоянно , след като до преди година изобщо не боледувах и винаги съм бил здрав

  2. #2
    Амии, помислял ли си, че може да си бременен ? Най-добре направи аборт.



    Пий хапчета или гуми цял пакет.
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Амии, помислял ли си, че може да си бременен ? Най-добре направи аборт.



    Пий хапчета или гуми цял пакет.
    На тебе кога ти е термина. Другия месец ли ?
    И защо да пия хапчета или гуми , при тебе вършеха ли работа ?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    На тебе кога ти е термина. Другия месец ли ?
    И защо да пия хапчета или гуми , при тебе вършеха ли работа ?
    не we

    Ама ти сериозен ли си с темата ?

    Може да си хванал си някой вирус, въри при чичо доктор.
    пп Такава ситуация може и да е напълно нормална. От първи клас до сигурно седми ходех в даскало по тениски през зимата, но след това и досега ходя с якета през лятото
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    не we

    Ама ти сериозен ли си с темата ?

    Може да си хванал си някой вирус, въри при чичо доктор.
    пп Такава ситуация може и да е напълно нормална. От първи клас до сигурно седми ходех в даскало по тениски през зимата, но след това и досега ходя с якета през лятото
    Сериозен съм естествено !
    То аз 2013 за пръв път видях що е зима
    Ама какъв вирус щом си бях здрав до миналата година.
    Даже цялото ми семейство беше хванало тежък грип веднъж и всички бяха на легло , само аз единствен не се разболях даже и за миг не усетих нищо.

    Затова ми е интересно , преди да започна да боледувам сега 2017 , да съм боледувал макс 2 пъти преди това

  6. #6
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Нормално е след боледуване да си с понижен имунитет. Пази се и избягвай антибиотиците.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Нормално е след боледуване да си с понижен имунитет. Пази се и избягвай антибиотиците.
    Чудя се защо изобщо почнах да боледувам след като за 17 години изобщо не съм боледувал , дори когато всички около мен са били болни ?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    На това вече не мога да отговоря. Често изпреварвам всички с грипа и после го карам отново с тях. Надявам се че тази година ще ми се размине.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    не знам кои кръвни клетки се борят със студа че да ти препоръчам подходящ имуностимулатор

    не си мисли че силния имунитет те пази от простудни заболявания или че като нямаш симптоми на заболяване организма ти не се бори с нещо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10
    За такъв проблем най-доброто решение е да се посъветваш с доктор.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    За такъв проблем най-доброто решение е да се посъветваш с доктор.
    или да станеш депутат

  12. #12
    Миже би заради това ,че не си боледувал като малък,сега.Все пак някой болести ако те пощядят като малък идват.Другото е че миже просто някой силен вирус.Добре би било да се отиде на лекар.Да пиеш витамини не знам си какво всякви работи има вече за повдигане на имунитета! Успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си