.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Забавление или любов?

    Ужасно неловко се чувствам.Не знам какво да направя и как да изляза от тази безумна ситуация.Историята е леко дълга и съм благодарен на всеки,който я прочете.
    Започвам от там,че живеем заедно.Аз съм на 25,а тя на 20.Познаваме се от 5 години.Живеехме в провинцията.Запознахме се на един купон,на който доста си говорихме и усетихме,че имаме много общо.Започнахме да се виждаме често и се сближихме.В последствие станахме много добри приятели.Усещахме,че можем да си имаме доверие един на друг.Година и половина по-късно аз се реших да уча и заминах за София.Не загубихме контакт и когато се връщах в родния си град се виждахме.Тя си беше хванала приятел,с който бяха заедно около 2 години и излизахме тримата заедно.Когато тя завърши ми сподели,че има намерение и тя да се премести в София за да учи.Аз живея на квартира и съквартирантът ми тогава тъкмо беше освободил едната стая,и съответно и предложих вместо да ходи на общежитие да дойде в квартирата и да си делим наема.Тя се съгласи,дори се зарадва страшно много.Миналата година по това време се премести.Първите няколко месеца си живеехме като най-добри приятели.Събирахме се вечер и пиехме бира,слушахме музика,говорехме за това как ни е минал денят,говореше ми за момчета,а аз за момичета.Разбирахме се перфектно и бяхме изградили много силна връзка помежду си.
    Една вечер гледахме филм в моята стая и тя заспа.Реших да не я будя и просто я завих.Понеже спяхме на едно легло реших да я гушна и заспах и аз.На нея явно и беше много приятно,тъй като след тази вечер започна редовно да ляга при мен за да я гушкам.Гушкането постепенно се превърна и в целувки.Това се случваше само вечерта,когато загасим лампите и легнем.През деня се държахме всякаш сме брат и сестра.Пред общите ни приятели също се държахме все едно всичко това изобщо не се случва.След време целувките и прегръдките прераснаха в секс.Бях учуден как тя искаше да правим секс сигурно по 10 пъти на вечер.Сподели ми,че и е любимо и за първи път изпитва такива чувства по време на секс.Тези чувства започна да ми ги прехвърля и на мен и ми беше ужасно приятно да я гледам и се стараех все повече и повече.
    Започнахме да си пълним ваната,ходихме на малка почивка,но изобщо не си давахме сметка,че нашето вече далеч не е просто приятелство,а междувременно през деня продължавахме да се държим като най-добри приятели.Лятото бяхме на море поотделно,тя си ходеше доста често в родния ни град и бяхме спрели да правим секс и всичко останало.Наскоро разбрах,че си е хванала някакъв.Миналата вечер,когато се прибра я попитах дали е била с него и тя започна да ми се кара.Супер тъпо е от нейна страна точно сега да си хване приятел.Аз се надявах,че след всичко това,което ни се случи,тя иска да сме заедно и обича мен,но явно съм се надявал напразно.За нея само забавление ли съм бил?!Приятел,който и прави услуги и може да преглъща и понася всичко...Чудя се дали да не се изнеса от тази квартира и за известно време да спра всякакви контакти с нея,защото съм ужасно съсипан и наранен.
    Ще се радвам да прочета вашите съвети.Готов съм на всичко за нея и за това да бъдем заедно.

  2. #2
    Защо не опиташ да говориш с нея и да и кажеш как се чувстваш?
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Защо не опиташ да говориш с нея и да и кажеш как се чувстваш?
    Говорили сме.Тя ми каза,че съм най-близкия и човек,че само на мен може всичко да каже и да разчита напълно на мен,че много ме обича.Аз и казах,че също много я обичам и на първо място съм и приятел.Проблемът е,че не мога да разбера нейните намерения какви са,тъй като е на моменти.През деня като я гушна и тръгна да я целувам леко ми се дърпа,а вечерта е съвсем друга..

  4. #4
    Смятам, че те ползвала само за забавление и през цялото време сте били приятели, които правят секс. Тя не те възприема като нищо повече от приятел щом е във връзка с друг човек, но не смятам, че е виновна за това, тъй като никога не сте изяснявали въпроса и сте си останали със секса. Също така е било грешка да й казваш, че я възприемаш като най-добра приятелка след като искаш да сте нещо повече от приятели.

  5. #5
    Не е забавление, нито любов. По-скоро за нея сте като friends with benefits или по-скоро казано приятели с привилегии. Не си заслужава да си разваляте приятелството само заради това, че правите секс. Все пак това са пет години, а те не са никак малко. Между момиче и момче е наистина трудно да има приятелска връзка при положение, че в повечето случай един от двамата започва да изпитва чувства, а вие дори и заедно живеете и в едно легло гледате филми и т.н. Вечерно време е различна може би защото не те вижда в тъмното и си представя, че е с някой друг, а през деня не се чувства така. Съвета ми е просто да поговорите с нея като приятели и нищо повече. Да си кажете било к’вот било и теглите една черта на миналото. Просто си намери друга половинка и я остави нея да си живее живота. Кофти ще е в началото, но ще се свикне. Не си разваляйте приятелството понеже сте като брат и сестра. Може би просто си е запълвала времето с теб докато е нямала прител, а сега е съвсем различно, а ако правите секс при положение, че си има приятел…

  6. #6
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от prodigy86 Виж мнението
    Говорили сме.Тя ми каза,че съм най-близкия и човек,че само на мен може всичко да каже и да разчита напълно на мен,че много ме обича.Аз и казах,че също много я обичам и на първо място съм и приятел.
    Това, че ти е казал това, не е отговора на твоя въпрос, нали така ? Да, може да има общо, но не и с главната точка, която желаеш да бъде засегната. Така, че за следващия път си подбери въпроса, точно и ясно, за да не може да ти даде близък или алтернативен отговор, защото някои жени го умеят, явно и тя.
    А, като си казал, че на първо място си приятел. Така казано, се подразбира, че на първо място желаеш приятелство.
    Щом не можеш да разбереш намеренията, говори с нея, докато не ти се разяснят нещата.

    Отдруга страна, преди да прибегнеш към каквито и да е било разговори или въпроси. Ти, на първо място, е нужно да си напълно наясно със чувствата си към нея и какво желаеш. Дали имаш временно влечение, или наистина искаш нещо за напред.
    И от опит ти го казвам, недей да си създаваш очаквания за крайния отговор. В смисъл, дали тя желае да сте заедно или не. Но бъди готов и за двете крайности.

    Това е което мога да ти дам като съвет.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Не е забавление, нито любов. По-скоро за нея сте като friends with benefits или по-скоро казано приятели с привилегии. Не си заслужава да си разваляте приятелството само заради това, че правите секс. Все пак това са пет години, а те не са никак малко. Между момиче и момче е наистина трудно да има приятелска връзка при положение, че в повечето случай един от двамата започва да изпитва чувства, а вие дори и заедно живеете и в едно легло гледате филми и т.н. Вечерно време е различна може би защото не те вижда в тъмното и си представя, че е с някой друг, а през деня не се чувства така. Съвета ми е просто да поговорите с нея като приятели и нищо повече. Да си кажете било к’вот било и теглите една черта на миналото. Просто си намери друга половинка и я остави нея да си живее живота. Кофти ще е в началото, но ще се свикне. Не си разваляйте приятелството понеже сте като брат и сестра. Може би просто си е запълвала времето с теб докато е нямала прител, а сега е съвсем различно, а ако правите секс при положение, че си има приятел…
    Всичко,което каза звучи логично,но изниква в главата ми един друг въпрос.За нас това не беше просто секс,а нещо много повече. Тя направо се разтапяше в ръцете ми и това се виждаше с просто око,пък и сама си призна,че досега не е изпитвала такива емоции и чувства по време на секс и беше наистина искрена.Другото,което е беше започнала да ревнува от други момичета.
    Както казах и на нея,аз на първо място съм и приятел и след това всичко останало,но не мога да си крия чувствата и да се самозаблуждавам,че ги няма или скоро ще изчезнат.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Това, че ти е казал това, не е отговора на твоя въпрос, нали така ? Да, може да има общо, но не и с главната точка, която желаеш да бъде засегната. Така, че за следващия път си подбери въпроса, точно и ясно, за да не може да ти даде близък или алтернативен отговор, защото някои жени го умеят, явно и тя.
    А, като си казал, че на първо място си приятел. Така казано, се подразбира, че на първо място желаеш приятелство.
    Щом не можеш да разбереш намеренията, говори с нея, докато не ти се разяснят нещата.

    Отдруга страна, преди да прибегнеш към каквито и да е било разговори или въпроси. Ти, на първо място, е нужно да си напълно наясно със чувствата си към нея и какво желаеш. Дали имаш временно влечение, или наистина искаш нещо за напред.
    И от опит ти го казвам, недей да си създаваш очаквания за крайния отговор. В смисъл, дали тя желае да сте заедно или не. Но бъди готов и за двете крайности.

    Това е което мога да ти дам като съвет.
    Благодаря ти. С това,което и казах,че на първо място съм и приятел целях да и покажа,че винаги може да разчита на мен,да ми каже всичко и да е напълно сигурна в мен.Тя знае,че съм влюбен в нея и бих искал да не сме просто приятели,а да бъдем заедно.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Спрели сте да правите секс и онази си е намерила друг.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    сори пич
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    какво да ти кажа, кофти тръпка :Д
    Знам какво е да те използват, не е приятно, но се преживява. Върви пий една студена вода и се осъзнай, че не е за теб и толкова. Слагаш точката, няма смисъл въобще да я мислиш

  12. #12
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    За теб е любов, за нея си приятел с привилегии. Приеми го и продължи напред.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Не е забавление, нито любов. По-скоро за нея сте като friends with benefits или по-скоро казано приятели с привилегии. Не си заслужава да си разваляте приятелството само заради това, че правите секс. Все пак това са пет години, а те не са никак малко. Между момиче и момче е наистина трудно да има приятелска връзка при положение, че в повечето случай един от двамата започва да изпитва чувства, а вие дори и заедно живеете и в едно легло гледате филми и т.н. Вечерно време е различна може би защото не те вижда в тъмното и си представя, че е с някой друг, а през деня не се чувства така. Съвета ми е просто да поговорите с нея като приятели и нищо повече. Да си кажете било к’вот било и теглите една черта на миналото. Просто си намери друга половинка и я остави нея да си живее живота. Кофти ще е в началото, но ще се свикне. Не си разваляйте приятелството понеже сте като брат и сестра. Може би просто си е запълвала времето с теб докато е нямала прител, а сега е съвсем различно, а ако правите секс при положение, че си има приятел…
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си