.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    А какво става, когато в цялото училище има още няколко човека, които имат същите интереси, но тези хора са в друга смяна и не ги срещаш. Не мога да съм приятелка със съученички, с които да не говоря за музика и книги. Та те мислят само за гримове и момчета. Аз съм се отказала от сприятеляването. В началото казах на класа си " Не ви харесвам" и си излязох.
    Уф майко. По-добре се стягай с бройките, че така както си я подкарала, ще живееш с котки, честно.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    А какво става, когато в цялото училище има още няколко човека, които имат същите интереси, но тези хора са в друга смяна и не ги срещаш. Не мога да съм приятелка със съученички, с които да не говоря за музика и книги. Та те мислят само за гримове и момчета. Аз съм се отказала от сприятеляването. В началото казах на класа си " Не ви харесвам" и си излязох.
    EEмии в такъв случай наложи твоята темо. В смисъл заговориги за нещо което ти харесваш например може да им допадне.
    Пък и вслувай се в тях може нещо да се заинтерсуваш. Едва ли говорят само за гримове и момчета..

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    На никого не му пука дали го харесваш или не.
    Както на мен не ми пука за твоите мнения по въпроса Бих ти показала среден пръст, но не ми се занимава
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  4. #29
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    Както на мен не ми пука за твоите мнения по въпроса Бих ти показала среден пръст, но не ми се занимава
    Вземи пий едно весело хапче и се успокой.

  5. #30
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Не съм чела темата.
    Споко, приятелствата, които евентуално ще завържеш сега, е много вероятно да не съществуват след 5-6-7 години например . Бъди си контактен, излизай с хората, които са ти симпатични, обаче имай предвид, че ще сте по-скоро компания, отколкото приятели в идеалния възможен смисъл. Казвам "по-скоро", може пък да успееш да изградиш някакви трайни и смислени отношения, обаче пренавиването в тази връзка колкото е сладко, толкова от друга страна може да ти счупи главата. И двете си имат своя ценност...

  6. #31
    Това ми помогна много, когато бях в гимназията: https://www.succeedsocially.com/sociallife

    Обобщено формулата е много проста:
    - 1. Намери потенциални приятели
    - 2. Излизай с тях често

    С времето се вижда с кои хора се разбираш и с кои не. Някои ти стават добри приятели, а с други просто губите връзка. "Цаката" е да имате много споделени изживявания, защото така най-добре ще се сближите.

    Има и един друг подценен елемент - изгради си живот, който ти харесва да живееш. Това означава да имаш хобита и интереси - това някак си автоматично привлича хора, които също имат такива интереси.
    Обичам да правя клипове за личностно развитие!

    Facebook: http://facebook.com/dvt32.net
    Instagram: http://instagram.com/dvt32
    YouTube: http://youtube.com/dvt32

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си