.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Проблеми с родителите

    От август месец насам имам проблеми с родителите си и понякога си мисля, че е невъзможно да ги оправя. Разбирам, че трябва да помагам с нещо вкъщи, но имам чувстовото, че само ходя след тях. Всяка сутрин през лятото им оправях леглото, миех чиниите, простирах и прибирах прането, подреждах, изхвърлях боклука и чистих, но когато се прибираха винаги се оплакваха, че нещо не е както трябва. Дори майка ми не ме пусна да изляза навън, защото не съм изтрила праха, а аз не съм от хората, които обичат по цял ден да стоят вкъщи. Имам чувството, че те очакват от мен да си седя мирно и кротко в стаята и да не излизам от там. Цяло лято ме пускаха да излизам до 21:30, освен ако не съм наказана, но септември месец до 20:00. А аз излизах към 19:00, защото преди това гледах малкия си брат.
    Консултирах се и с приятелка и тя ми каза, че трябва повече да споделям с тях, обаче когато започна да говоря за нещата, които ме вълнуват майка ми ми казва "спри да ми говориш, това не ме интересува". Например преди два дена говорих с тях за рождения си ден и че вместо да го празнувам с " много приятели" искам да отида с една приятелка на метъл концерт и майка ми започна отново с "ти нещо не правиш, с нищо не си го заслужила". Дори едно "браво" или "благодаря" не съм чула да ми казват, а вместо това ме хокат за действията и оценките ми и се изкарват перфектни. Разбирам, че искат да съм нещо повече от тях, но това ли е начина, наистина?
    Да, не съм цвете за мирисане, не съм перфектна.
    Дават ми пари, обаче ми повтарят колко съм дебела, да не ги харча за книги, да не си купувам цигари, да не си купувам разширители за флеш, не мога да разбера за какво трябва да си харча парите! Да ги спестявам ли искат?
    Миналата седмица отново се скарахме и то заради това, че нямало да мога да си намеря работа, след като си направя флеш , а флеша не е нещо, което не може да се скрие , стига да не е твърде голям!
    Нямат ми доверие за нищо и вече съм изгубила надежда, че нещата могат да се оправят. Мислят си, че взимам наркотици и дори ме питаха дали не съм обратна, въпреки че на гардероба си съм залепила снимки на момчета..
    Моля ви, кажете как може поне малко да оправя нещата, защото не искам да съм винаги в лоши отношения точно с родителите си!

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    ти си метъл, тва е достатъчно

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Може би проблемът е начинът ти на живот -че пушиш, училището не ти е приоритет и не изглеждаш прилично/спретнато, че слушаш edgy музика и тн
    Може би има други неща, които удобно не си написала
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си