.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Unhappy Какво да правя ?

    Здравейте! Вчера излязох на вън с един приятел и отидохме при други момчета който са от моето училище ... Имаше едно момче което беше с тях нисък с 1-година по-голям от мен и се дразни с всички... Тръгнахме с моят приятел и момчето което се дразни с всички и беше метнало една пръчка и ме уцели в главата и започна да ми се подиграва... Понеже си пазя главата го ритнах в стомаха и тръгнахме да се бием... Първоначално гледах да не го удрям като щях да го съборя но, се спрях като ние продължихме да се бием... Паднахме на земята и започна да ме удря по главата като този път и аз му отвърнах. Спряхме да се бием и му казах че съм гледал да не го удрям иначе щях да го набия(като това си е така) но, той не ми повярва и го ударих в лицето с юмрук явно като съм го ударил съм си пукнал/счупил ръката тъй като ме заболя но, не казах нищо... след това отново ни разделиха. Извини ми се но, тъпото беше че му бях направил цицина и всички дори и тези който бяха от моя клас започнаха да го питат дали му има нещо като мен ме игнорираха... Днес на училище е разправял че ме е хвърлил на земята и че ме е набил което е нещо много смешно...

    Искам да ви попитам за съвет! Дали да се водя отново с тези хора или да спра да им обръщам внимание и спра да говоря с тях?

  2. #2
    Върви и го спукай от бой това лайненце

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Стоян Стоянов Виж мнението
    Върви и го спукай от бой това лайненце
    затваряй си устата

    авторе смени си компанията
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Мда..За момчета е нормално да се бият. Първо. И второ,не му обръщай внимание на тоя пич. Ще разправя,разправя,ще се прави на интересен,ще се фука па ще му мине. Споко . Просто го игнорирай . Очаква някаква реакция от тебе. Не реагирай.

  5. #5
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Гипс на ръката сложиха ли ти? Ако те види на училище така -- ще те спука от ебавки и всеки вкл. момичетата ще загубят интерес към теб и ще те смятат за лузър. Ако реално ти е счупил ръката и носиш гипс, иди и му строши физиономията. Ползвай тухла или оръжие дори, но трябва да го смажеш!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RuiMyaoBG Виж мнението
    Мда..За момчета е нормално да се бият.
    Ако още живеете в пещери -сигурно е така !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Не му обръщай внимание повече.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от FarukhShaikh Виж мнението
    Гипс на ръката сложиха ли ти? Ако те види на училище така -- ще те спука от ебавки и всеки вкл. момичетата ще загубят интерес към теб и ще те смятат за лузър. Ако реално ти е счупил ръката и носиш гипс, иди и му строши физиономията. Ползвай тухла или оръжие дори, но трябва да го смажеш!
    Да, сложиха ми гипс... Ако тръгна да го бия и другите от неговият клас ще се намесят... Не мисля за добра идея да се сбия с него отново а и е ясно че ще го смачкам.

  9. #9
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Ясно, неясно, сигурен съм, че не всички са на твоето мнение! Някои хора са глупави и изключително могат да се самозаблуждават или да се влияят от чужда и евтина пропаганда!

    След като ще ти е лесен, какъв е проблема? Той винаги с "приятелките си" ли ходи до тоалетна? Причакай го някъде, където ходи сам без аверчетата, или се качи на автобуса и слез на неговата спирка. Шансът е, че на неговата спирка слиза сам. Научи му графика и къде ходи и му строши муцуната. Недей снима с телефона за доказателство. Той сам ще сподели, че си му раздрал мутрата.

    Просто гледай да го утрепеш от бой, да не дойдат после 10 човека да те начупят. Ако му вземеш страха -- ще се свие в черупката си. Вземи още 1-2 човека с теб да наблюдават как го мачкаш. Така ще се уплаши още повече. Но само ти го бий.

    Ако последваш съвета ми и станеш крал в училище -- искам да ме почерпиш поне нещо дребно!

  10. #10
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Аз го дрогирам и ти го оставям, съгласен ?
    Давай да го спукаме това пишлеменце.

    Сменяй компанията или просто не му обръщай внимание, но като започне да се прави, ти почваш да го правиш.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението

    авторе смени си компанията
    Трудно ще си намеря друга компания... Градът ни е малък и пълен с деца които се бият, закачат се с бедните хора даже има едно видео в което заплашват едно момче от моя клас с ножове и се ебават с него защото е дебел... Това не са деца като другите...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението

    Сменяй компанията или просто не му обръщай внимание, но като започне да се прави, ти почваш да го правиш.
    Мисля че това е най-доброто решение... Но, трудно ще си намеря друга компания защото градът ми е малък... Мисля да не се занимавам с тях и да не им обръщам внимание. Ако стане нещо и ми се прави ще го набия и това е....

  13. #13
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Ако спреш да обръщаш внимание на булито -- то просто ще се връща. Аз бях були и тормозех деца. Давам ти съвет от личен опит. Единственият момент, в който спирах да тормозя дете беше ако покаже, че има сходни интереси с моите, и че има топки. Ако ми се опълчи -- респект.

  14. #14
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от FarukhShaikh Виж мнението
    Ако спреш да обръщаш внимание на булито -- то просто ще се връща. Аз бях були и тормозех деца. Давам ти съвет от личен опит. Единственият момент, в който спирах да тормозя дете беше ако покаже, че има сходни интереси с моите, и че има топки. Ако ми се опълчи -- респект.
    наркоман такъв
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #15
    Не обръщай внимание какво говори. Хората, които са били свидетели на случилото се знаят самата истина.
    Просто го отбягвай или ако вече прекали вземи нужните мерки, но запомни, че боят не винаги е решението.

  16. #16
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Не обръщай внимание какво говори. Хората, които са били свидетели на случилото се знаят самата истина.
    Просто го отбягвай или ако вече прекали вземи нужните мерки, но запомни, че боят не винаги е решението.
    Има ситуации, които имат само 1 изход. Ако го е страх да се сбие, то се вижда, че го е страх -- поне да не твърди, че е бияч. Но и това не е оправдание. И аз бях страхлив като малък, но после биех наред.

  17. #17
    Смени си компанията. И малък да е града, ако имаш желание има и начин. А, ако тоя продължава - като е сам след училище му направи още една за морален урок. Вземи носи и нещо за самозащита. Сгъваема пила за нокти за твоята възраст е най-добре. Дори в Британия не могат да ти направят забележка за нея, а след нож е едно от най-ефективните. Ако някой разбере и ти се подиграва-нацели и него с пластмасата. Вземаш си един малък питбул, улабяш колана, слагаш една кърпа на главата и си пускаш Biggie Smalls - What's Beef. Смятай, че си станал царя на квартала.


    (не приемай всичко което казваме насериозно)
    Последно редактирано от XinZhao : 10-30-2017 на 18:15
    Тук трябва да кажа нещо умно.

  18. #18
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от XinZhao Виж мнението
    Смени си компанията. И малък да е града, ако имаш желание има и начин. А, ако тоя продължава - като е сам след училище му направи още една за морален урок. Вземи носи и нещо за самозащита. Сгъваема пила за нокти за твоята възраст е най-добре. Дори в Британия не могат да ти направят забележка за нея, а след нож е едно от най-ефективните. Ако някой разбере и ти се подиграва-нацели и него с пластмасата. Вземаш си един малък питбул, улабяш колана, слагаш една кърпа на главата и си пускаш Biggie Smalls - What's Beef. Смятай, че си станал царя на квартала.


    (не приемай всичко което казваме насериозно)
    Да му спука устичката на това келешче, кво ще си губи времето..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си