.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Искам да правя секс с най-добрата ми приятелка

    Искам да правя секс с най-добрата ми приятелка тя е много секси страхотна е как да я накрам да го направим ? Много ми е близка седял съм по гащи пред нея и никаква реакция няма а кура ми се е очертавал много и пак просто искам да го направя с нея. Нон стоп си фантазирам някакви глупости как сме в тях в нас и така нататък.. моля дайте ми вашите съвети

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Обсъдете варианта за по-специално приятелство. Подхвърли нещо на майтап и по реакцията ѝ ще прецениш дали ще стане нещо или не. Само че преди да предприемеш каквото и да било, помисли добре дали си заслужава да рискуваш приятелството си за единия секс. В повечето ситуации тези отношения не завършват добре. Дори и никой да не се влюби, ако прекратите сексуалните си отношения и опитате отново да общувате както преди, гарантирам ви, че няма да е както преди.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Обсъдете варианта за по-специално приятелство. Подхвърли нещо на майтап и по реакцията ѝ ще прецениш дали ще стане нещо или не. Само че преди да предприемеш каквото и да било, помисли добре дали си заслужава да рискуваш приятелството си за единия секс. В повечето ситуации тези отношения не завършват добре. Дори и никой да не се влюби, ако прекратите сексуалните си отношения и опитате отново да общувате както преди, гарантирам ви, че няма да е както преди.

    В какъв смисъл да го обсъдим как да започна темата изобщо, а и как да й подхвърля нещо какво например ? Относно приятелството ни не мисля че ще си го развалим и да стане нещо.

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Еми ако стане въпрос например затова дали е по-добре да си имаш гадже или просто приятелче с привилегии, веднага ще се види какво е мнението ѝ по въпроса. Излишно е да споменавам, че този разговор трябва да бъде проведен само между вас двамата, а не в присъствието на други хора.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Излишно е да споменавам, че този разговор трябва да бъде проведен само между вас двамата, а не в присъствието на други хора.
    ние не сме други хора
    ние сме най-добрите му приятели
    няма проблем да я викне и да говорят тук

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ние не сме други хора
    ние сме най-добрите му приятели
    няма проблем да я викне и да говорят тук
    Въпреки, че влизам тук 2 пъти на високосна.. Абсолютно всеки път се смея на твой коментар
    По темата - Bruh, not worth it. Аааабослютно никога не свършва добре. Или идва да ти реве на вратата после, или вече не гледаш на този човек по същия начин.

    Аз лично, на такива "приятелства" после гледам, като на парцали. Пък и не траят дълго..
    |DC -Wild#Cat!!♥

  7. #7
    Имал си толкова много шансове да я разбиеш,ама ти си стой по чеп , докато тя е пред теб по гащи хахахахах Кавал
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Грях е да чукаш най-добрата си приятелка и после да се правиш, че нищо не се е случило..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Wikzinka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    YouR PinK DreAmS
    Мнения
    402
    Ако държиш на това момиче като приятелка се откажи и си намери друга за секс. Дори и да се съгласи да го направите съм почти сигурна, че няма да завърши добре и няма да останете приятели.
    Истинското момиче има достойнство, самочувствие..но не е нагла! Тя е силна..но е мила! Има свой стил...свой вкус! Готина е...но не е фукла! Секси е...но не е курва!!!!

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    То много хора искат и имат подобни фантазии, ама приятелките обикновено не искат или не те чувстват като сексуален обект иначе щяха да станат нещата!!!

  11. #11
    Никой не може да ти гарантира дали тя ще е навита или не , ти сам трябва да подходиш натам. И в случай , че си решил да рискуваш приятелството ви за единия секс , значи не ти е чак най-добра приятелка или ти е повече от това . Ако не спираш да мислиш за това , още повече покрай нея , най-добре действай обаче , защото ти не си ѝ приятел в такъв случай , поне не само приятел и това няма да спре.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Martin987 Виж мнението
    Искам да правя секс с най-добрата ми приятелка тя е много секси страхотна е как да я накрам да го направим ? Много ми е близка седял съм по гащи пред нея и никаква реакция няма а кура ми се е очертавал много и пак просто искам да го направя с нея. Нон стоп си фантазирам някакви глупости как сме в тях в нас и така нататък.. моля дайте ми вашите съвети
    Някой следващ път като сте заедно, независимо дали си по гащи или не, използвай подходящ момент и се опитай да се погушкате. Ако дава да я гушкаш, по-нататък може да ти даде и да ѝ го сложиш !
    Успех !

    Само не слушай тази, защото нейните съвети няма да те доведат до никъде :
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Обсъдете варианта за по-специално приятелство. Подхвърли нещо на майтап и по реакцията ѝ ще прецениш дали ще стане нещо или не. Само че преди да предприемеш каквото и да било, помисли добре дали си заслужава да рискуваш приятелството си за единия секс. В повечето ситуации тези отношения не завършват добре. Дори и никой да не се влюби, ако прекратите сексуалните си отношения и опитате отново да общувате както преди, гарантирам ви, че няма да е както преди.
    Ти как си го представяш това нещо ?!

    "- Здравей мила, ние сме много добри приятели от доста време и си мисля дали не може да се поебеме, а? Кво ше кажеш?"

    В този случай съветът ти е безкрайно глупав и неработещ!
    Цитирай Първоначално написано от Martin987 Виж мнението
    В какъв смисъл да го обсъдим как да започна темата изобщо...
    Нищо няма да обсъждаш и никаква тема няма да почваш!
    Просто някой път като сте заедно, в подходящо настроение, време и място опитай да я гушнеш! Погушкайте се и ако не се дърпа, това е зелен светофар! Ако иска да правите секс, тя сама ще ти бръкне в гащите! Оттам нататък просто действай!
    Цитирай Първоначално написано от AnzaRe Виж мнението
    Имал си толкова много шансове да я разбиеш,ама ти си стой по чеп , докато тя е пред теб по гащи хахахахах Кавал
    Нали ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Наистина трябва да си готов да рискуваш приятелството си.. не е толкова лесно след това ама не е и невъзможно

  14. #14
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Кой нормален мъж си иска секс с гушкане? о.О
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #15
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от angel_S Виж мнението
    Наистина трябва да си готов да рискуваш приятелството си.. не е толкова лесно след това ама не е и невъзможно
    Ако подобно нещо може да им развали приятелството, явно не е истинско приятелство!

  16. #16
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ако подобно нещо може да им развали приятелството, явно не е истинско приятелство!
    Ти си загоряла маймуна без никакъв опит и дрънкаш глупости наизуст. Тръгнал си мнения да даваш...

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Кой нормален мъж си иска секс с гушкане? о.О
    Много ми е интересно да чуя ти как искаш секс (питам сериозно)?
    Така ли:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    "- Здравей мила, ние сме много добри приятели от доста време и си мисля дали не може да се поебеме, а? Кво ше кажеш?"

    Кажи или разкажи (дословно) как си искаш секс, като си такъв голям разбирач !
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Ти си загоряла маймуна без никакъв опит и дрънкаш глупости наизуст. Тръгнал си мнения да даваш...
    Как си бе, плейбой ?
    Я ни научи нещо, като толкова много знаеш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Зависи от човека и ситуацията..
    Имал съм сериозни приятелки и съм имал три френдс уит бенефитс.

    С едната френдка се напихме и на ташак аз й казах, че искам да я чукам.. тя каза, че иска да ми го види.. бях мега пиян и се съблякох.. от там и тя се съблече и станаха нещата.. и така 1 година се трещяхме като зайци.
    Другата пък бяхме в тях на дивана и гледахме нещо на лаптопа при което аз просто я целунах (напълно на сляпо, смисъл не знаех как ще реагира) и със самата целувка си пъхнах ръката (im light handed) между бельото и клина й. Не ме спря.. Така няколко години On/off зависи кой от нас е във връзка.
    С третата гледахме филм и лежехме на леглото ми, захапах я за врата, тя ме пита "какво си мислиш, че правиш" и аз просто й казах да млъкне и я разцелувах по врата.. имахме некви отношения 2-3 месеца.

    И с трите разговорите за самите секс-по-приятелски отношения се водеха след първия секс..

    С гадже не мисля, че има смисъл да обяснявам..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ако подобно нещо може да им развали приятелството, явно не е истинско приятелство!
    Напълно съм съгласна, но за съжаление накрая обикновено става така

  20. #20
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от angel_S Виж мнението
    Напълно съм съгласна, но за съжаление накрая обикновено става така
    със сладура ще сте страхотна двойка
    стига да не създавате деца

  21. #21
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    със сладура ще сте страхотна двойка
    стига да не създавате деца
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Т.......Тръгнал си мнения да даваш...
    Ми всеки има право на мнение, щом не зачиташ чуждо мнение явно не ти е мястото тук!

  23. #23
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    със сладура ще сте страхотна двойка
    стига да не създавате деца
    Ти да не се окажеш сватовника на форума???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си