.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Не и идва ...

    Здравейте. С приятелката ми последният месец правихме секс само 1 път. Според нейният календар който си води от някакво приложение на телефона е било 4-5-6 дни след овулацията и. Правихме го с презерватив, не се е късал, накрая и свърших на лицето, като надолу беше завита. Но вече и закъснява 4-5 дни. Притеснява е даи може да е от предяекуларна течност която може да е изтекла от презерватива. Четох че е нормално да им закъснява така по 1-2 пъти в годината.
    А точно сега климата навън се сменя. Дайте съвети.

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    В случай, че докато си ѝ свършвал на лицето си засегнал дясната ѝ ноздра и вътре е проникнала семенна течност, а тя не е издухала носа си непосредствено след половия акт, напълно възможно е да се е осъществило оплождане и след девет месеца да се сдобиете с рожба. Със смяната на климата се сменя и вашият статус - от млада двойка ставате млади родители.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    [QUOTE=divergent;11580510]В случай, че докато си ѝ свършвал на лицето си засегнал дясната ѝ ноздра и вътре е проникнала семенна течност, а тя не е издухала носа си непосредствено след половия акт, напълно възможно е да се е осъществило оплождане и след девет месеца да се сдобиете с рожба. Със смяната на климата се сменя и вашият статус - от млада двойка ставате млади родители.[/
    Евалата полезен си

  4. #4
    Минимален шанс да е бременна

  5. #5
    Ако презерватива е бил сложен правилно, няма как да изтече нищо от него. Според мен няма от какво да се притеснявате, да не говорим че и от притеснение може да и закъснява.
    Ако пък толкова го мислите, купете си един тест и да ви е мирно на главата.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Е то много начини за слагане няма. Стискаш го отгоре и развиваш. Просто не бяха от най тесните и +това имам доста предяекуларна. Всеки път като се лашкаме.

  7. #7
    Честито! Заредил си фурничката!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Честито! Заредил си фурничката!
    Хмм ами не. Днес е 13-тия ден и направихме тест със Sure Chek
    И излезна 1 чертичка.
    от 2 дни я болят гърдите и са и се подули, надяваме се скоро да и дойде

  9. #9
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от silas2 Виж мнението
    Хмм ами не. Днес е 13-тия ден и направихме тест със Sure Chek
    И излезна 1 чертичка.
    Направете още 2-3 теста и ще ви бъда кум!
    Също да го направи сутрин, при пъквата пикня, защото нивоно на хормона е най-високо.
    Последно редактирано от kompleksar : 10-13-2017 на 19:54
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от silas2 Виж мнението
    Е то много начини за слагане няма. Стискаш го отгоре и развиваш. Просто не бяха от най тесните и +това имам доста предяекуларна. Всеки път като се лашкаме.
    Има 2 начина за слагане, правилен и неправилен.
    И какво значи не от най-тесните, от срам пред магазинерката ли си купуваш по-голям размер?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Има 2 начина за слагане, правилен и неправилен.
    И какво значи не от най-тесните, от срам пред магазинерката ли си купуваш по-голям размер?
    Правилен стискаш отгоре резервоарчето и развиваш надолу. Нали
    Но ок. Как ще забременее при положение, че сме ползвали презерватив (Който накрая го проверих и беше здрав_, било е 5-6 дни след овулацията и (колкото може да се вярва на тея календарчета) и не съм свършвал в нея или поне близо до п*тката и.
    Последно редактирано от silas2 : 10-14-2017 на 06:25

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Направете още 2-3 теста и ще ви бъда кум!
    Също да го направи сутрин, при пъквата пикня, защото нивоно на хормона е най-високо.
    Това за кума не го разбрах, иначе утре сутринта ще направим още 1, нo Sure Chek-a пише че не е от значение времето.

  13. #13
    Сутринта направихме още 1 тест и пак излезе отрицателен.
    днес е 14-15 ден след акта

  14. #14
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Е нищо, след 9 месеца ще се разбере !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #15
    A да то щото някой ще го остави вътре 9 месецаа
    Вече сме сигурни че няма как да е бременна, сега чакаме да и дойде.

  16. #16
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Споко, ще се видим и няма да бъдете толкова сигурни!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  17. #17
    Ти ли си щъркела

  18. #18
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Да, да, аз съм.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  19. #19
    ЗначЕ съжлявам, но излизаш неплатен отпуск. Дойде и.
    Нещо си го изтървал някъд туй бебе.

  20. #20
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Внимателен съм, не е възможно! То ако така става нещата, чепът ми също щеше да пада, като се вдигне на високо, високо..
    Бъди спокоен, следващия път като се ч0кате, ще имате божия дар за дете в 12 клас.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  21. #21
    "предяекуларна течност която може да е изтекла от презерватива"
    Абе брато твоя *уй халтае в кондома ли е?
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си