.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Cool Секс играчки

    Здавейте, всеки е любопитен да разнообрази сексуалния си живот с така наречените "секс играчки".
    Тук всеки може да сподели какво притежава, както и коя е любимата ви играчка. Мисля, че темата е забавна и разведряваща.
    Аз ще споделя пръв: собственик съм на две дилда /реална отливка със вакуумно закрепване и едно монстер дилдо с колан за кръста и улей /, освен това от скоро имам вибриращо безжично яице / 7 х 3 см / както и метални белезници и забравих един силиконов пенис ринг / който се оказа глупава покупка/.
    Мога да кажа, че любимо ми е вибро-яйцето както и дилдото с вакуумно закрепване /
    Twisted Unicorn

  2. #2
    Аз така и не разбрах… тези играчки ти ли ги използваш, че гледам бая си се заредил?
    Имам си оръдие в гащите. Не са ми нужни подобни извратени глупости.
    Предпочитам аз да задоволявам приятелката ми с ласки и приятен секс вместо да я задоволява дилдо или яйце.

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Аз така и не разбрах… тези играчки ти ли ги използваш, че гледам бая си се заредил?
    Имам си оръдие в гащите. Не са ми нужни подобни извратени глупости.
    Предпочитам аз да задоволявам приятелката ми с ласки и приятен секс вместо да я задоволява дилдо или яйце.
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Не ги ползвам винаги сам. Понякога ги споделям
    Twisted Unicorn

  5. #5
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Уруд

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от BoyLover Виж мнението
    Здавейте, всеки е любопитен да разнообрази сексуалния си живот с така наречените "секс играчки".
    Тук всеки може да сподели какво притежава, както и коя е любимата ви играчка. Мисля, че темата е забавна и разведряваща.
    Аз ще споделя пръв: собственик съм на две дилда /реална отливка със вакуумно закрепване и едно монстер дилдо с колан за кръста и улей /, освен това от скоро имам вибриращо безжично яице / 7 х 3 см / както и метални белезници и забравих един силиконов пенис ринг / който се оказа глупава покупка/.
    Мога да кажа, че любимо ми е вибро-яйцето както и дилдото с вакуумно закрепване /
    Коя играчка ще препоръчаш за момче което никога не е използвало секс играчки?

  7. #7
    Аз също искам да си купя за мен (момче съм) някоя секс играчка но не знам каква да е но за сега съм се спрял на някое дилдо което се лепи за стената примерно ако може и докато се къпя да си го ползвам. Вие какво ще ми препоръчате?

  8. #8
    За момчето : препоръчвам ти лепящо се за равна повърхност дилдо и / или бът плъг.
    За момичето: нещо вибриращо за стимулация на клитора... вибратор... виброяйце или нещо такова.
    И не забравяйте да ползвате обилно лубрикант на водна основа! Никога не го пестете! Особено за анални изживявания!
    Twisted Unicorn

  9. #9
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Ползвал съм доста видове, но сега са по-интересни секс мебелите.
    Eating isn't cheating - Arnold

  10. #10
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    awe бахти гнусната работа..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си