.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Възможно ли е да ме е отворил?

    Знам че ще ви звучи тъпо но нямам опит и не разбирам много от това.Вчера поканих приятеля ми в нас и решихме да го направим.Понеже и на двама ни беше за първи път и за това той реши да започне с пръсти. Той се пробва да ме отвори с 4 пръста и мен много ме болеше,но нямаше кръв. Веднъж бях чела че е възможно да няма кръв. Та въпроса ми е дали съм девствена.

  2. #2
    С четири пръста? Защо по-добре не е пробвал да си мушне глезена?
    Иначе да, възможно е да няма кръв първият път. Ако щом те е заболяло сте спрели има и вероятност все още да си девствена. Ако наистина си сигурна, че искаш той да ти бъде първият - опитайте пак, ама не с четири пръста, че ще те разпори като агне.

  3. #3
    С 4 пръста... другия път може и с целия крак. Щом те е боляло най-вероятно те е отворил.

  4. #4
    Провери се с огледалце. haha
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    А ти ако не си искала да бъдеш отваряна, защо даваш да ти бъркат по отверстията?
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Wikzinka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    YouR PinK DreAmS
    Мнения
    402
    А ние как да разберем дали те е отворил, освен да дойдем да погледнем ? Възможно е да няма кръв, но е възможно и просто да те е заболяло и нищо да не е свършил.
    Истинското момиче има достойнство, самочувствие..но не е нагла! Тя е силна..но е мила! Има свой стил...свой вкус! Готина е...но не е фукла! Секси е...но не е курва!!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Wikzinka Виж мнението
    А ние как да разберем дали те е отворил, освен да дойдем да погледнем ? Възможно е да няма кръв, но е възможно и просто да те е заболяло и нищо да не е свършил.
    Аз бих отишъл да погледна.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Следващия път добавете и палеца

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от metallica1810 Виж мнението
    Знам че ще ви звучи тъпо но нямам опит и не разбирам много от това.Вчера поканих приятеля ми в нас и решихме да го направим.Понеже и на двама ни беше за първи път и за това той реши да започне с пръсти. Той се пробва да ме отвори с 4 пръста и мен много ме болеше,но нямаше кръв. Веднъж бях чела че е възможно да няма кръв. Та въпроса ми е дали съм девствена.
    4 пръста?
    а той викаше ли зиг хайл докато го правеше?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си