.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Падате ли си по секс-чат?

    Какво мислите за секс-чат с непознат? практикувате ли? ако някое момиче иска нещо подобно, неангажиращо, анонимно удоволствие нека ми пише на лични да се позабавляваме. може секс-чат, видео или само с глас. ще бъде доста възбуждащо и приятно занимание

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Перверзник.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Това е тъпо !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от soulflies Виж мнението
    Какво мислите за секс-чат с непознат? практикувате ли? ако някое момиче иска нещо подобно, неангажиращо, анонимно удоволствие нека ми пише на лични да се позабавляваме. може секс-чат, видео или само с глас. ще бъде доста възбуждащо и приятно занимание
    Ох, аз отдавна желая подобен секс чат с мачо като теб! Личи си, че ти харесва това и го практикуваш редовно! Възбуждам се само при мисълта да ти покажа нещо много романтично и красиво…
    Моят звяр! Адски ще те възбуди!
    Ако желаеш снимки на полицая в гащите ми, пиши едно лично.

  5. #5
    Кефско е, да...

  6. #6
    как да намеря момиче, което иска да пробваме

  7. #7
    Пиши обявички, има тук-там ентусиастки...

  8. #8
    тук? друг сайт ще ми препоръчаш ли

  9. #9
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от soulflies Виж мнението
    тук? друг сайт ще ми препоръчаш ли
    data.bg
    има цял раздел за обяви на курви събличащи се в скайп

  10. #10
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    data.bg
    има цял раздел за обяви на курви събличащи се в скайп
    http://ssexyprincess.data.bg/p/flirt На тази си й отворил краката поне 3 пъти, нали ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  11. #11
    Човека не иска събличане за пари, а еротика...Що се ебавате не мога да разбера.

  12. #12
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от coffee_v Виж мнението
    Човека не иска събличане за пари, а еротика...Що се ебавате не мога да разбера.
    Колко безплатни курви може да намери на улицата, особено ако е от София...
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  13. #13
    не си търся секс, защото си го получавам редовно. не търся платени услуги, защото никога няма да дам пари за подобно нещо. търся си момиче, с което да обменяме опит, да говорим свободно, да я питам неща, които не бих питал приятелката си и т.н. не търся чикиджийство, а ертоичен чат

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от soulflies Виж мнението
    не си търся секс, защото си го получавам редовно. не търся платени услуги, защото никога няма да дам пари за подобно нещо. търся си момиче, с което да обменяме опит, да говорим свободно, да я питам неща, които не бих питал приятелката си и т.н. не търся чикиджийство, а ертоичен чат
    Не би питал ПРИЯТЕЛКАТА СИ , викаш

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Колко безплатни курви може да намери на улицата, особено ако е от София...
    "Няма такова нещо като "безплатен обяд"!"
    ...както и "безплатни курви" !
    Цитирай Първоначално написано от soulflies Виж мнението
    не си търся секс, защото си го получавам редовно.
    Ако беше така, дори нямаше да си тук!
    Цитирай Първоначално написано от soulflies Виж мнението
    търся си момиче, с което да обменяме опит, да говорим свободно, да я питам неща, които не бих питал приятелката си и т.н. не търся чикиджийство, а ертоичен чат
    Е да бе?!


    Все пак ако искаш да прилъжеш някоя за нещо такова, трябва да ѝ станеш мъжката гей-приятелКА!
    Цитирай Първоначално написано от pinkblood Виж мнението
    Не би питал ПРИЯТЕЛКАТА СИ , викаш
    Той няма приятелка - иначе защо ще търси случайни жени за "еротичен чат" (или както там му казва) !
    Последно редактирано от Грозния : 11-13-2017 на 17:17
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    В omegle.com чат пат се срещат мадами. Попадал съм на какви ли не - събличат се или просто флирт, но също така свиквай да гледаш някви чикиджии от време на време.

  17. #17
    Точно , че всякакви ги има . Имат си половнки , но понеже им омръзват или просто са такива хора , търсят мещо друго , но без да развалят връзките си . И в повечето случаи като не им се рискува с изневяра наживо почват с тия онлайн чатове и али бали така нататък

  18. #18
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Не би ми било комфортно да си пиша перверзии с някакъв непознат. Но пък смятам секс-чатовете за идеален пролог на потенциална връзка с привилегии, нещо като предигра преди същинската предигра.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си