.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32

    На 15 без приятелка

    НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
    Последно редактирано от nqkoisi123 : 10-22-2017 на 18:14

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Научи се да общуваш с тях, за да разбереш как да различаваш типовете характери. Не хапят(в повечето случаи).
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Научи се да общуваш с тях, за да разбереш как да различаваш типовете характери. Не хапят(в повечето случаи).
    Да, но се притеснявам да говоря с тях, защото знаеш как е при тинейджърите ако згафя нещо ще се разгласи из целия клас и аз както съм притеснителен + ЗАЕКВАМ и ме е още повече срам :/ И като цяло около мен има само момчета, с които нямам желание да комуникирам и съм затворен в себе си и не знам как да го преодолея.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Заекваш, не можеш да общуваш, нямаш приятели, както и приятелка ? Беги с игричките, спри ги възможно най-скоро, игрите са доста голям минус, ако си търсиш приятелка, поне според мен. "bad boyzzz" pffffff, модерно закъснение 'DDDDDDDD
    К'во толкова се притесняваш ? Дръж се свежарка, не се колебай, ако трябва даже тренирай думичките, за да не заекваш, сериозен съм. Представяй си, че говориш с момиче (примерно, когато си сам у вас), да, малко по hard е когато говориш наистина с момиче, но опитай. Намери си някоя компанийка, която ти харесва, без да се притесняваш говори с тях и накрая ще се хилиш кат напушен. Харесай си някоя сладуранка, която не е обвързана (естествено), гледай характерът й, да не е пълен кенеф, помагай й, когато се нуждае от нещо, прави й услуги, заговярай я.. Направи тяло, ходи на фитнес, тренирай в двора на даскалото, гейминга с нищо не ти помага, това е просто забавление, от което ръцете ти ще се превърнат в дебели ресни, ще забиеш тотално, няма да можеш и с мама и тати дори да говориш. Не се бий, само когато трябва да спасяваш някой.. не избирай момичетата пред момчетата, освен ако бандитчетата не са някви супер гангстерите, малоумни келеши.. Дръж на мотото "брат за брата, значи докрая".

    Късмет от мен. Ето малко поздравчи, хихихихи https://youtu.be/b2Ecr9A8ET0
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    nqkuftam
    Guest
    Пич, аз какво да кажа... на 18 съм и все още не съм си хващал СЕРИОЗНА приятелка... само някакви мимолетни простотии, които не важат. Определено игрите са проблем, аз преди година спрях да бъда т.нар "геймър" и животът ми отиде към по-добро. А това, че заекваш... не е кой знае какво. BAD BOYS според мен се харесват само на коврите, ако искаш да си хванеш ковра ок, но бъди себе си и така имаш шанс да намериш най-подходящото момиче

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от nqkuftam Виж мнението
    Пич, аз какво да кажа... на 18 съм и все още не съм си хващал СЕРИОЗНА приятелка... само някакви мимолетни простотии, които не важат. Определено игрите са проблем, аз преди година спрях да бъда т.нар "геймър" и животът ми отиде към по-добро. А това, че заекваш... не е кой знае какво. BAD BOYS според мен се харесват само на коврите, ако искаш да си хванеш ковра ок, но бъди себе си и така имаш шанс да намериш най-подходящото момиче
    Щото можеш да си фанеш сериозна приятелка до 17-18 години, по-скоро наркоманка.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #7
    nqkuftam
    Guest
    И това е така, но вече искам едно нормално момиче за половинка... дали наистина ми е рано?

  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Абе, за сериозна връзка е доста рано на 18 годиниж. Ся ти е момента да са ибьеш с колкото момичета пожелаеш, пък после си фани сериозна. Да, и аз предпочитам сериозната връзка, но е доста рано в такава възраст.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    И за какво са ти момичета. Аз само ги садвам момчетата, както някои момчета са се изразявали пред мен. А ако си намериш приятелка ще трябва да си харчиш всички спестявания, за да й купуваш храна и подаръци за всяка седмична годишнина. Но са много малко стойностните момичета, нали не искаш да те цапат с червило и фон дьо тен, а някои си купуват и по-големи сутиени, за да създават илюзия. Не ти казвам да станеш гей Xd, но все пак трябва да има и гледна точка на момиче тук.
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    И за какво са ти момичета. Аз само ги садвам момчетата, както някои момчета са се изразявали пред мен. А ако си намериш приятелка ще трябва да си харчиш всички спестявания, за да й купуваш храна и подаръци за всяка седмична годишнина. Но са много малко стойностните момичета, нали не искаш да те цапат с червило и фон дьо тен, а някои си купуват и по-големи сутиени, за да създават илюзия. Не ти казвам да станеш гей Xd, но все пак трябва да има и гледна точка на момиче тук.
    Прави са тея момчета, които са ти го казвали това. Садваш ме само като ти чета мнението.
    Колкото до темата - просто бъди себе си.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    ...аз както съм притеснителен + ЗАЕКВАМ и ме е още повече срам :/ И като цяло около мен има само момчета, с които нямам желание да комуникирам и съм затворен в себе си и не знам как да го преодолея.
    Прецакан си и нямаш шанс да забиеш някоя, освен ако не си достатъчно богат!
    Просто опитай да приемеш, че ще живееш сам - никой не може да ти помогне!

    Заекването е адски "секси", всяка жена ще ти го каже !
    П.С. Не се обиждай, моля те .
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Колкото до темата - просто бъди себе си.
    Той очевидно Е себе си и това никак не му помага !
    "Безценни" (безполезни) съвети даваш!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си