.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Защо?

  1. #1

    Защо?

    Здравейте! Може ли да попитам, знаете ли защо веждите ми са не семетрично разположени една спрямо друга, в смисъл едната изглежда все едно съм си я повдигнал съзнателно, а аз не съм. Възможно ли е това да е симптом за някакви здравни проблеми? Моля помогнете!
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    По принцип е обратното. Веждата не е повдигната, а се води, че едната е по-ниска от другата. Има няколко варианта. Когато мускула ти е отслабнал и веждата ти е паднала леко надолу или когато имаш ненужна кожа, която кара веждата да пада. При този случай, ако искаш да ги поправиш е нужна операция. Трудно е да се установи какво е при теб, тъй като трябва да ти се направи преглед, където ще видят производителността на мускулите на двете вежди и ще разберат какво всъщност става. Ако е минимална разлика може да се сложи ботокс, умерено количество, но процедурите са над 500лв. Операция за корекция на мускул или премахване(добавяне) на мазнина е около 7 до 12 пъти по-скъпа. Най-добре отиди на лекар и той ще те успокои, че ти няма нищо и че така си уникален. Което според мен е правдоподобно.
    Здрасти

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Най-добре отиди на лекар и той ще те успокои, че ти няма нищо и че така си уникален. Което според мен е правдоподобно.


    Ако той е "уникален", то аз какъв трябва да съм ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си