.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Arrow Търся едно момиче

    Здравейте, предварително се извинявам ако съм сбъркал раздела. Та както разбрахте от заглавието търся едно момиче, с което пътувахме днес във влака за Г. Оряховица, буквално исках да я заговоря, но един не вид се престраших... абе не знам. Аз съм на 18, момичето изглеждаше на около моята възраст и понеже тук влизат доста тийн реших, че има вероятност да се запознаем. На повечето от хората ще им се стори налудничаво, но се сещам преди време някакъв пич в София разлепваше обяви с надпис "аз търся теб" и го даваха по новините
    Сега изпитвам това, чувство на съжаление от бездействие в стил '' абе как можах да не го направя?! '' За това ако това момиче случааааайно чете това, ще се радвам да ми пише на ЛС

    П.С. бяхме в 4 вагон, влакът тръгна в 16:00, а аз бях с куче.
    П.С. Троловете се надушват от далеч, така че не си правете труда

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    А не можа ли да дадеш дати на пътуването или да споменеш как изглежда? Може да успеем да помогнем малко повече, ако знаем повече. Нещо наби ли ти се на учи? Да кажем - цвят коса/очи, някаква дреха по-особена, телефон... Нещо въобще?!
    квак

  3. #3
    Ами написах, че днес пътувахме и в колко часа, а момичето беше около 1.60-1.65, слабичка, с тъмни коса и очи и сладка в лицето Телефона беше някакъв синкав, но не помня каква марка точно, носеше сини дънки и готино яке. Само това помня като по-подробна информация.

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Къде влизат доста тийн, хахахах?
    Иначе ако ви е писано, ще се засечете пак на някоя гара. <3
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Иначе ако ви е писано, ще се засечете пак на някоя гара. <3
    И аз си го мислех, ако ни е писано - ще се срещнем или тя ще види тази тема Но нали за да ми помогне Бог, трябва първо сам да си помогна, именно за това пуснах темата

  6. #6
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Недей да наричаш модератора Бог, достатъчно му е високо самочувствието, а и няма да ти помогне, хич не е отзивчив!
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #7
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Извинявай, "днес" не го видях, моя грешка.
    квак

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от greydaze Виж мнението
    ... понеже тук влизат доста тийн реших, че има вероятност да се запознаем.


    Цитирай Първоначално написано от greydaze Виж мнението
    На повечето от хората ще им се стори налудничаво, но се сещам преди време някакъв пич в София разлепваше обяви с надпис "аз търся теб" и го даваха по новините
    А на теб не ти ли се струва налудничаво ?
    Или искаш и теб да дават по новините ?
    Цитирай Първоначално написано от greydaze Виж мнението
    И аз си го мислех, ако ни е писано - ще се срещнем или тя ще види тази тема Но нали за да ми помогне Бог, трябва първо сам да си помогна, именно за това пуснах темата
    Някога казвали ли са ти колко си наивен?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Грозния, това че не вярваш в себе си и нямаш мечти не означава, че на момчето няма да му се получат нещата.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Някога казвали ли са ти колко си наивен?
    Казвали са ми го, но нищо не губя поне ако опитам, нали?

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    А на теб не ти ли се струва налудничаво ?
    Или искаш и теб да дават по новините ?
    Някога казвали ли са ти колко си наивен?
    Я го набий

  12. #12
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Това е толкова сладко.
    Следващия път просто завържи някакъв разговор, ще ти бъде по-лесно.

    Откъде и докъде сте пътували, може пък да помогне.

    И от чисто любопитство - как позволяват да се внасят кучета във влака? Наскоро бях видяла отново такъв случай, но кученцето беше много малко.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Грозния, това че не вярваш в себе си и нямаш мечти не означава, че на момчето няма да му се получат нещата.
    Твърде голям е за да е толкова наивен .
    Ти също!
    Цитирай Първоначално написано от greydaze Виж мнението
    Казвали са ми го, но нищо не губя поне ако опитам, нали?
    Нищо не губиш, освен времето и достойнството си. Времето е най-ценното нещо, парите са веднага след него!
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Я го набий
    Няма смисъл, пък и това едва ли ще му помогне .
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Това е толкова сладко.
    Не е сладко - глупаво е !
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Следващия път просто завържи някакъв разговор, ще ти бъде по-лесно.
    Виж, това е по-полезен съвет. Въпреки че може да му откажат, тогава унижението ще е по-кратко и малко.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Твърде голям е за да е толкова наивен .
    Ти също!
    Нищо не губиш, освен времето и достойнството си. Времето е най-ценното нещо, парите са веднага след него!
    Няма смисъл, пък и това едва ли ще му помогне .
    Не е сладко - глупаво е !
    Виж, това е по-полезен съвет. Въпреки че може да му откажат, тогава унижението ще е по-кратко и малко.
    За тебе има ли хубави неща в тоя живот ?
    Дай боже да се ебаваш..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #15
    Всеки следващ път , в който се двоумиш да направиш нещо се сещай за тази случва и просто действай , само това мога да иажа

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Я го набий
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си