.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: ISIC card

  1. #1
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411

    ISIC card

    По всяко време ли мога да си я издам тази глупост, или само в началото на всяка година, когато дебнат пред университета?
    Освен за БДЖ, за къде другаде получавам намаления, тоест струва ли си да си правя такава карта?
    И задължително ли е да вкарвам пари в нея, понеже знам, че играе ролята на дебитна карта, или мога да си я ползвам само като студентска лична карта? Ако е задължително, има ли вариант сметката ми в банката да се прехвърли на тази карта и да ми вземат онази старата? Също ме интересуват таксите за издаване и други глупости, които можете да се сетите относно тези карти. Тенкю.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Току-що осъзнах колко съм малоумна и как се изложих в заглавието на темата като написах International Student Identity Card card. Мда, BFF forever <3
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    https://www.isic.org/

    Не ми благодари.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Брат, видяла съм сайта отдавна, но очевидно там липсват отговорите на всичките ви въпроси, след като пиша тук.
    Безполезно беше включването ти, затова си прав да не очакваш благодарности.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Реално,няма особен смисъл от нея,поне тук в България. Освен за БДЖ,намаленията за които можеш да я ползваш,ги пише в сайта им. Общо взето,доказва,че си студент,без да си носиш студентската книжка
    По всяко време можеш да си я изкараш,в техен офис.Можеш да си дадеш своята банкова сметка и това да ти е активната карта .

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Имам от година такава и да, напълно безполезна е Тези тъпотии с пари в нея за пръв път ги чувам,няма такова нещо. Намаления има в разни сайтове, оптики и така. Но може би единственото, което може да ти грабне вниманието ще са намаленията на повечето концерти.
    Тази карта удостоверява, че си студент и обикновено се прави, когато някой излиза в чужбина. Аз я имам само поради простата причина, че ходя на бригади и ме задължават да имам + това имам известни намаления за самолетните билети. Иначе без тези бригади приложение на картата не виждам. Аз моята даже я бях загубила за няколко месеца у дома

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Имам от година такава и да, напълно безполезна е Тези тъпотии с пари в нея за пръв път ги чувам,няма такова нещо. Намаления има в разни сайтове, оптики и така. Но може би единственото, което може да ти грабне вниманието ще са намаленията на повечето концерти.
    Тази карта удостоверява, че си студент и обикновено се прави, когато някой излиза в чужбина. Аз я имам само поради простата причина, че ходя на бригади и ме задължават да имам + това имам известни намаления за самолетните билети. Иначе без тези бригади приложение на картата не виждам. Аз моята даже я бях загубила за няколко месеца у дома
    Забравих да спомена, по всяко време може да я изкараш тази карта като валидността и е една година

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си