.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 43 от общо 43
  1. #26
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    [QUOTE=Грозния;11584122]Как и по какво разбираш, дали можеш да създадеш семейство?
    Какво разбираш под "можеш"? То може с почти всяка - дори да е пълен боклук (с тях даже е по-лесно).
    Не помниш, а си въобразяваш.
    Такива "саморазкрития" не съм правил! Ако някой друг (профил) е правил "саморазкрития" от мое име е друг въпрос!
    Значи си готова да родиш деца на първия срещнат ?!
    Думата ли не ти е ясна, не се притеснявай, ако не я разбираш, провери в Google или ме питай и ще я научиш, няма проблеми
    И за жалост много добре помня, че си каза, че си фейк :'(
    И, ако съм щяла да раждам деца на първия срещнат, бая дечица щях да си имам вече Това, че не правя секс, с някой, който не ми е гадже, не означава, че нямам досег до мъже

  2. #27
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    И за жалост много добре помня, че си каза, че си фейк :'(
    За жалост нямаш добра памет .
    Ако намериш такъв пост, ще направя каквото кажеш .
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    ... не означава, че нямам досег до мъже
    Котките не се броят, дори ако са мъжки .

    Та, ти чии фейк си?
    Последно редактирано от Грозния : 11-28-2017 на 18:52
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #28
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Как и по какво разбираш, дали можеш да създадеш семейство?
    Какво разбираш под "можеш"? То може с почти всяка - дори да е пълен боклук (с тях даже е по-лесно).
    Не е точно така. Това, че някоя ти е вързала и правиш секс с нея не значи, че можеш да създадеш успешно семейство с нея. За да стане това трябва най-малкото да ти е приятно та прекарваш времето си с нея извън леглото и да имате поне някакви общи виждания за живота като цяло. А не както много мъже и жени напоследък се женят по някакви различни от тези причини и после постоянно се оплакват наляво и надясно какъв боклук е половинката им. Постоянно кавги, изневери.. и накрая децата им стават същите, понеже растат в нездраво семейство.

    Та не виждам как бих създал семейство с жена, която се ебе с 10 човека едновременно и аз съм един от тях. Не бих спал даже с такава.

  4. #29
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Не е точно така. Това, че някоя ти е вързала и правиш секс с нея не значи, че можеш да създадеш успешно семейство с нея. За да стане това трябва най-малкото да ти е приятно та прекарваш времето си с нея извън леглото и да имате поне някакви общи виждания за живота като цяло. А не както много мъже и жени напоследък се женят по някакви различни от тези причини и после постоянно се оплакват наляво и надясно какъв боклук е половинката им. Постоянно кавги, изневери.. и накрая децата им стават същите, понеже растат в нездраво семейство.
    Успех с търсенето !

    Само не се сещам какъв е мъжкият вариант на "живеене в апартамент с котки" !
    Сетих се - може да питаме Трънчо - той знае:
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аз имам едно бяло мъжко и го държа на сухо цял живот

    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Та не виждам как бих създал семейство с жена, която се ебе с 10 човека едновременно и аз съм един от тях. Не бих спал даже с такава.
    Има и по-лошо от това - ако ти НЕ СИ един от тях !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #30
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Абсолютно никога не съм била против такива отношения, щото не е по-добре да имитираш връзка, когато не искаш/не можеш да я водиш. Има си доста тънкости, в които можеш да се провалиш с грохот, определено. Трябва да стъпваш внимателно и да не правиш някакви неща, ако е уговорено, че е само секс.
    Веднъж съм пробвала - не се получи, щото въпросния човек чувствах като доста близък приятел, което ме ръчкаше отвътре да се виждаме и извън леглото + той си ме харесваше като за връзка отдавна и това личеше. Пуснах се на влакчето с връзката, пробвах, все по-привързана ставах и го заобичах и аз по някакъв начин или може би свикнах. Истината е, че не трябваше да го целувам, да оставам за цигара, да си пишем, да си говорим и да излизаме, ако бях чак толкова настоятелна за връзка, основана само на секс. Със въпросният човек обаче си дадохме доста един на друг, и сега да го питаш, пак би искал да се върна към него, въпреки че и двамата сме правили доста по-добър секс.
    Цялата схема е, че по-скоро не е като за мен, защото се привързвам доста лесно/бързо. + ако реша да пробвам пак с друг, по-скоро трябва да е тъпигьоз с емоционалността на стълб, за да ме държи само в кръга на тия отношения.
    Не всичко казано по темата е общовалидно, така че по-скоро смятам, че всеки трябва да си направи изводите сам, след като пробва, естествено ако е навит. Със сигурност обаче е по-добра идея да спиш с един човек, отколкото с много случайни откъм здравословната гледна точка, а и не само. Пред аверчето е по-лесно да се съблечеш и да се отпуснеш, по-малък шанс има да те разнася - и ти имаш възможността да го разнесеш... Такива неща.
    квак

  6. #31
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Не е точно така. Това, че някоя ти е вързала и правиш секс с нея не значи, че можеш да създадеш успешно семейство с нея. За да стане това трябва най-малкото да ти е приятно та прекарваш времето си с нея извън леглото и да имате поне някакви общи виждания за живота като цяло. А не както много мъже и жени напоследък се женят по някакви различни от тези причини и после постоянно се оплакват наляво и надясно какъв боклук е половинката им. Постоянно кавги, изневери.. и накрая децата им стават същите, понеже растат в нездраво семейство.

    Та не виждам как бих създал семейство с жена, която се ебе с 10 човека едновременно и аз съм един от тях. Не бих спал даже с такава.
    Да бе начи един мъж можи да се ебе с 10 жени и няма проблем а. Пък за нас има проблем че са ни ебали 10 аре тига глупсоти бе
    Мойта вуду кукла...

  7. #32
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    Да бе начи един мъж можи да се ебе с 10 жени и няма проблем а. Пък за нас има проблем че са ни ебали 10 аре тига глупсоти бе
    Проблем да има за кого? Ако си жена на положение също няма да тръгнеш с мъж, който спи с 10 жени едновременно, та какво остава за създаване на семейство с такъв.

    И ако мислиш, че всички мъже са такива, значи кръгът от хора, сред които движиш нещо не е наред.

  8. #33
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Има и по-лошо от това - ако ти НЕ СИ един от тях !
    +1

  9. #34
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    Да бе начи един мъж можи да се ебе с 10 жени и няма проблем а. Пък за нас има проблем че са ни ебали 10 аре тига глупсоти бе
    Принципно е така и аз съм на същото мнение! Ама някой се беше изцепил, че ключалка дето всички ключове я отключват не струвала! А ключ който отваря всички ключалки е ценен и е като шперц!

  10. #35
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ...няма да тръгнеш с мъж, който спи с 10 жени едновременно, та какво остава за създаване на семейство с такъв.
    Ако не си се сетил, точно тези мъже най-често създават семейства и по принцип имат най-голям шанс, дори само защото имат голям избор от жени, все някоя от които иска и е готова да се обвърже с него!

    Самотниците, девствените и смотльовците създават семейства рядко или никога! Те просто са извън играта!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #36
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако не си се сетил, точно тези мъже най-често създават семейства и по принцип имат най-голям шанс, дори само защото имат голям избор от жени, все някоя от които иска и е готова да се обвърже с него!

    Самотниците, девствените и смотльовците създават семейства рядко или никога! Те просто са извън играта!
    Кой ти говори за такъв тип мъже? Говорим за хора, които са харесвани и имат възможност да са с различни жени, но си избират една и ходят само с нея.

    Точно самотниците и смотльовците са склонни да спят с всяка, която им се навие, само и само да си вдигнат самочувствието, че са ебали. И пак казвам - това, че си завъртял гадже, оженил си се за нея и имаш дете не значи, че си създал здраво семейство.

  12. #37
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Говорим за хора, които са харесвани и имат възможност да са с различни жени, но си избират една и ходят само с нея.
    Хохохохо !
    Че кой харесван мъж стои само с една жена?! Ти си бил голям наивник !
    Какво като е женен и има дете - тогава е още по-склонен поне от време на време да тресне нещо чуждо за разнообразие !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Точно самотниците и смотльовците са склонни да спят с всяка...
    Така е, само че пропускаш важната подробност, че почти никоя не е склонна да спи с тях !
    В края на уравнението, тези хора правят секс още по-рядко... или никога!
    Не ти ли звучи логично?!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И пак казвам - това, че си завъртял гадже, оженил си се за нея и имаш дете не значи, че си създал здраво семейство.
    И какво от това?!
    Идеални семейства няма! Единственото нещо по-лошо от лошо семейство е липсата на каквото и да е семейство!
    Пък ако ти действа толкова зле, винаги можеш да си вдигнеш шапката и да си тръгнеш. Така ще допълниш картината на лошото, разпаднало се семейство и в крайна сметка ще съжаляваш за тази постъпка рано или късно!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Хохохохо !
    Че кой харесван мъж стои само с една жена?!
    Моя



    Иначе по темата, напълно против секса преди брака съм!!!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Иначе по темата, напълно против секса преди брака съм!!!
    тва ирония ли е

  15. #40
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Моя
    А дано, ама надали !
    Ако мъжът ти не изневерява, значи никоя не го иска, а ти си се минала щом си с него !
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    тва ирония ли е
    Аз мисля, че е лицемерие !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #41
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Иначе по темата, напълно против секса преди брака съм!!!
    колко пъти си се омъжвала ?

  17. #42
    Неизбежно е да има такива познанства. А тук понякога се учудвам колко вечно не-еволюиращи си остават някои никове ;д

  18. #43
    Пробвала съм и накрая разбрах, че явно не ми е бил толкова добър приятел и не съм го познавала чак толкова добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си