.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    viktorcho
    Guest

    Относно задача по поргорамиране

    Здравейте , може ли да ми помогнете с решението на следната задача:

    Даден е текстов файл с думи - на всеки ред по една дума. Да се напише програма, която създава втори файл, в който думите да се запишат сортирани във възходящ ред /да се използва vector/.
    Последно редактирано от viktorcho : 11-04-2017 на 10:16

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ко ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    На Java ли да бъде?

  4. #4
    Напишете програма, която изписва на конзолата дали дадено положителночисло се дели на 3 или на 5 без остатък.
    Със switch-case конструкция.
    Някой?

  5. #5
    Здравейте! Може ли някой да ми реши тази задача на C++:
    Програмата с функция main() и избор чрез меню на функции за :
    - Въвеждане от клавиатура на размерност ( с проверка за коректност ) и елементи на масив от реални числа P (N) ( N <= 25 ) ;
    - Изчисляване на средно-аритметичното от числата в масива , които са зададен интервал [min,max];
    - Изчисляване на сумата на различните от нула числа и броя не нулевите числа в масива
    - Намиране на минималното положително число в масива и неговия пореден номер
    - Извеждане не екран на резултатите от съответното изчисляване , както и на въведените числа в масива ( с подходящи текстове )
    Последно редактирано от healthylife7337 : 12-11-2017 на 12:33

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си