.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Vanqq
    Guest

    Post Как да му кажа,че го харесвам,без да го отблъсна?

    Здравейте!
    Нека ви разкажа малко за моя "проблем".
    От началото на учебната година си харесах едно момче от съседния клас .Още като го видях си казах,че е хубав,но не очаквах да се привържа толкова силно към него.Буквално,щом го видя усещам как пулсът ми се забързва,а бузите ми се зачервяват.
    Вече направих първата крачка и се запознах с него, говорим си почти всеки ден и изглежда,че той също се радва на компанията ми. Но ми се иска да остана малко насаме с него и да го опозная,защото когато сме в класната му стая постоянно някой ни прекъсва или крещи:"Опааа,има игра тууук" .
    Обмисляла съм вариант да го извикам с мен до магазина например,но ме е страх,че ще ми откаже,или че ще ме е срам да бъда сама с него и няма да му кажа нищо.
    Знам,че имаме цяла учебна година (даже цели 4),но той е доста симпатичен и не му липсват обожателки,страх ме е,че ако не действам бързо той ще изгуби интерес и ще го насочи към друга. Та въпроса ми е: Как да се сближа с него и да му споделя чувствата си, но без да го отблъсна?
    Последно редактирано от Vanqq : 11-04-2017 на 17:27

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Опааа,има игра тууук

    Питай го дали ще ти помогне за нещо след училище и тка. Заведи го някъде и действаш, абее, като останете двамата сами, го целуваш и е твой, сигурен съм.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Отидете на кино. Уж е тъпо за първа среща, защото не можете да си говорите и прочие, но според мен това са глупости. Ще общувате малко преди прожекцията, по време на филма притеснението ще намалее и след това можете да се разходите за час-два и да си говорите за какво ли не.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Отидете на кино. Уж е тъпо за първа среща, защото не можете да си говорите и прочие, но според мен това са глупости. Ще общувате малко преди прожекцията, по време на филма притеснението ще намалее и след това можете да се разходите за час-два и да си говорите за какво ли не.
    Забравяш да споменеш нещата, които могат да правят по време на филма.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Момичето се срамува да излязат само двамата, ти даваш акъл да се натискат в салона, липсва всякаква логика в коментара ти!
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Ами тва с магазина е идея и честно казано ако ти откаже най-вероятно няма да е защото не те харесва, просто може да е някъде с приятели в междучасията и тн. Така че ще може да пробваш пак.

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Момичето се срамува да излязат само двамата, ти даваш акъл да се натискат в салона, липсва всякаква логика в коментара ти!
    E смисъл тя ако се престраши, няма да се срамува, още повече като му хареса на пича.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Elicaa
    Guest
    Не се притеснявай от отказа,просто се стегни и действай.Ако в крайна сметка нещата не се получат,не забравяй,че има и други момчета!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си