.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    misaki_mioku
    Guest

    Exclamation Помощ! Трябва да отслабна!

    Здравейте от доста дълго време се боря с излишните килограми . Висока съм 170 см и тежа 60 кг , старая се да спортувам редовно и да се храня здравословно , но не свалям . Можете ли да ми предложите някоя наистина ефективна диета с която да отслабна 15 кг ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ти на скелет ли искаш да заприличаш, бе ? Добре си си, но ако толкова исакш да свалиш някои килограмчета, то нека да не бъдат 15, а примерно 5-7, отивай във фитнеса и почвай тежестите, сутрин тичай и не се тъпчи, ти хубу може да се храниш здравословно, ама като изядеш по 3 ябълки на закуска, не си отива!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от misaki_mioku Виж мнението
    Можете ли да ми предложите някоя наистина ефективна диета с която да отслабна 15 кг ?
    Ако наистина искаш да отслабнеш чак толкова (60 кг - 15 кг = 45 кг , при ръст 170 см), в това заведение можеше да ти изпълнят желанието:



    ... но то не работи от 70 години !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако наистина искаш да отслабнеш чак толкова (60 кг - 15 кг = 45 кг , при ръст 170 см), в това заведение можеше да ти изпълнят желанието:



    ... но то не работи от 70 години !
    Грозен, знаеш ли къде сере гладен човек ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Грозен, знаеш ли къде сере гладен човек ?
    Гладните не серат - няма какво !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от misaki_mioku Виж мнението
    Здравейте от доста дълго време се боря с излишните килограми . Висока съм 170 см и тежа 60 кг , старая се да спортувам редовно и да се храня здравословно , но не свалям . Можете ли да ми предложите някоя наистина ефективна диета с която да отслабна 15 кг ?
    Истината е активен начин на живот и правилно хранене. Правилно хранене... смисъл ядеш често, но по малко. Ограничаваш се от някои неща, но не от всичко. С една дума - здравословен живот, но не прекалявай с амбициите, защото се превръщат в маниащина (в тоя случай - анорексия), а после става наистина кофти.
    Последно редактирано от Шок : 11-06-2017 на 20:18
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  7. #7
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Шок Виж мнението
    Истината е активен начин на живот и правилно хранене. Правилно хранене... смисъл ядеш често, но по малко. Ограничаваш се от някои неща, но не от всичко. С една дума - здравословен живот, но не прекалявай с амбициите, защото се превръщат в маниащина (в тоя случай - анорексия), а после става наистина кофти.
    +1
    подкрепям
    аз не изпитвах глад в продължение на много, много години, и си мислех, че е изключително здравословно, като същевременно се движех и бях активна доста, а същевременно не отслабвах, дори напротив
    но като сега ме заставиха да се храня често и се движа повече от преди и храната си даде думата

    наистина с гладуване абсолютно нищо не се постига, дори и да си внушаваш, че нямаш глад, дори и така да е, наистина трябва да се насилва човек, защото храната е източник на енергия и здраве
    + активност, разбира се

  8. #8
    60кг, 170...Че какво ти има?
    Иначе 15кг са много са твоя ръст. Никой не харесва скелети... Напротив. Стреми се не да сваляш точно 15кг,ами толкова, колкото да се чувстваш добре в кожата си. Гладът не е решение за свалянето на килограми. Пре*баваш си целия организъм и +това ще си върнеш килограмите, може и двойно.
    Аз бих ти дала 2 варианта:
    1.Ограничи сладко,пържено, тестени изделия. Спри газираното, задължително! Само тях да изключиш от менюто си ще си надолу. Ако не можеш напълно да ги спреш, поне ги намали. Но за газираното най-вече се постарай.Много надува и има доста повече захар, отколкото предполагаш. Хапвай повече плодове, зеленчуци, ядки и за предпочитане домашна храна . Спортувай поне 2 пъти в седмицата. Бих ти препоръчала комбинация от кардио и силови тренировки. С усилия и постоянтво ще останеш очарована от резултатите. Преди години постоянно спазвах т.н.диети, базирани основно на глад... Беше голяма мъка. Да, бях слаба... Но бях изтощена, дупето ми го нямаше изобщо,коремът ми беше залепнал за гърба хаха. Постоянно изнервена и крива на света. Грозна картинка си беше. Порастнах малко и намерих решението. Хранителен режим, който вече си ми е начин на живот и фитнес. Можеш да започнеш да ходиш да танци, например или просто да правиш упражнения във вас... Вече има толкова програми и приложения.Ти избираш.Аз предпочитам фитнеса, макар и да е малко неблагодарен, защото спреш ли, ако нямаш мускулна памет веднага се отпускаш.
    2рия вариант:Опитай 90 дневната диета +отново някакъв вид движение, упражнения.
    Преди години свалих 6кг за 3месеца с тази диета. Мисля, че е доста по-добра от останалите, които се пишат в интернет. Само да не е на въглехидратен ден да се тъпчеш с торта.
    Е, това е от мен. Дано съм помогнала поне мъничко.. И запомни усилия и постоянство.
    П. С за всичко се отнася
    ...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си