.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    За разликата в годините

    Не съм сигурна дали темата е за този раздел , но както и да е. Какво ви е мнението за разликата в годините , колко е допустимо според вас? И какво мислите за момичета на по 15,16 , които ходят с момчета по - големи с по 7,8 години? Какво бихте си помисли за такава двойка

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Gmk Виж мнението
    Какво бихте си помисли за такава двойка
    тва като да седнеш с приятели на маса и да искаш всеки от тях да си казва мнението за другите
    то тук е пълно с такива моми, те да си кажат мнението

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Gmk Виж мнението
    ...какво мислите за момичета на по 15,16 , които ходят с момчета по - големи с по 7,8 години?
    Нищо ново под слънцето !
    Случвало се е преди, ще се случва и в бъдеще, друг е въпросът дали си допадате и какво търси всеки от вас в такава връзка.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Защо трябва мнението на околните да ти е определящо при избор на партньор?
    Принципно не разликата във възрастта е важна, а това на какво е нивото на зрялост на индивидите. Това не значи, че примерно 18 годишна да ходи с 40 годишен е добре, защото това означава, че или той се развива твърде бавно или тя си въобразява, че е по-зряла от колкото е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Щом се обичат, какъв е проблема ? Друга работа са хората, които са в такава връзка само за пари или нещо такова.. то това не е връзка!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Имам приятелка на 16, която има 34-годишен за "гадже". Това е плашещо, 7-8 години не са фрапантни.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #7
    За 15 годишните 7-8 години са прeкaлено много.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 11-07-2017 на 16:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си