.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Бившата.

  1. #1
    teen_00
    Guest

    Бившата.

    Здравейте, нов съм във форума, извинявам се ако тук не е правилното място за тази тема, но както казах нов съм.
    Преди 5-6 месеца ходих с едно момиче, много я обичах, но за жалост не можехме да се виждаме 2 месеца понеже ми се наложи да пътувам, и тя ест. реши че не искам да излизам с нея, омръзнала ми е и тнт. ии скъса с мен. Минаха 3-4 месеца от както бяхме скъсали. Но от 2 седмици отново започнахме да си пишем, тя поиска да се видим, и аз се съгласих и отидох до нейното дск. На следващия ден тя отново поиска да отида при нея и аз ест. отидох, все пак още я харесвам, започнахме да се виждаме. И така започнах да се чудя дали и тя още ме харесва, и ако е така дали ще се съгласи да тръгнем пак. Някой да ме посъветва как да постъпя, да й кажа ли че още я харесвам, и как ще реагира ако й го кажа, ако тя няма нищо към мен вече.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Щом тя те търси, няма какво да се чудиш.
    Освен ако не е наясно със себе си и просто не иска да е сама.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    teen_00
    Guest
    Ако тръгнем пак, ще стане ясно дали ме харесва още, или просто да не е сама.

  4. #4
    Предполагам нямя да те търси ако не те иска.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си