.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Unhappy ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА СЪМ ЗАБРЕМЕНЯЛА ?

    Здравейте хора! Преди около ден с приятеля ми правихме секс за първи път обаче нещо не успяхме да сложим презерватива като хората и се изхлузваше лекичко. Та въпросът ми е може ли да съм бременна при положение, че се изхлузи много малко и течността не беше изтекла (вероятно не беше, защото не правихме много пози и бързотии). Приятелят ми мисли, че най-вероятно няма да има нищо, защото разгледа след това презерватива и към края където се изхлузваше беше сух и всичко според него е окей, обаче искам второ мнение. Благодаря ви предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Такава тема не беше ли направила преди седмица ?


    Не, не си бременна, но ако и това не те успокоява, просто направете тест за бременност след 2-3-4 седмици или възможно най-скоро си купи ескапел.
    Защо правите секс, без да сте образовани в тази сфера ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Ъм не темата беше пак горе-долу в тази сфера,но не и за това. А относно ескапела ако не съм бременна и го пия няма ли нещо да ми се прецака или нещо такова тоест странични ефекти?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Ако презервативът е цял, не се е изхлузил и приятелят ти не е свършвал по тебе...
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    ... и течността не беше изтекла...
    , няма как да си бременна.
    Няма смисъл да купувате ескапел да се тровите и да давате пари на вятъра.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Ей, един капут като хората не можете да сложите, при това 2-ма човека.. Ма тръгнали да се ебат иначе :/
    |DC -Wild#Cat!!♥

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    или възможно най-скоро си купи ескапел.
    Доколкото знам от рекламите, които съм чувал по телевизора, той се води за лица над 16 години, а погледнете ѝ профила - тя е на 15...

  7. #7
    Привет,
    Когато го правим с приятелката ми без презерватив и имам съмнение,че съм се изпуснал в нея, бъркам с пръст , за да видя дали има следи от сперма. Споко, всичко е ОК

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си