.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    DamonSV
    Guest

    Exclamation Помогнете, телефонът ми блокира!

    Със Samsung Galaxy S6 Edge съм и днес, докато седях пред компютъра и говорех по Skype от телефона, изведнъж той започна да издава един и същ звук, все едно се повтарят някакви 2-3 секунди от някакво видео, което е забило/все едно отдалеч се чува как някой стреля с картечница/все едно някой оправя пътя отвън с онези машини, който пробиват асфалта (надявам се, че стана ясно).
    Забелязах го почти веднага. След което се пробвах да го отключа, но нищо! Нито иска да се отключи, нито иска да се рестартира, дори не иска да светне екрана! За жалост няма как да махна батерията, защото, ако някои не знаят, този телефон не може да се отваря отзад.
    Поговорих с мой приятел, който не е специалист в тази област, но каза, че със стария му телефон Samsung Galaxy S5 също е станало така. Изчакал е около ден-два и се е оправило. Но не знам колко мога да разчитам на това.
    Ще се радвам някой да помогне и наистина ми се иска да има някакъв начин, с който да не се изтрият и всички данни, защото имам много важни неща вътре. Това е и причината все още да не съм го занесъл на ремонт.

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Натисни бутона за изключване и го задръж няколко секунди докато телефона рестартира.

  3. #3
    Hard reset ако така му се викаше, може да ти помогне

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си