.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проблем с рутер TP-link WR940N

    Здравейте,
    преди няколко месеца си купих този рутер, тъй като преди това използвах доста слаб рутер с една антена и почти нямах обхват в другите стаи. Сега промяната е малка, а очаквах много повече. Живея в апартамент 110кв. Сложил съм го на канал на който има най-малко хора, но по-големият проблем е, че когато играя игри на плейстейшън конзолата и някой друг използва телефона си в стаята веднага започва да сече, което за мен е недопустимо при положение, че рутера е с 3 антени.
    Купих го от techmart, има ли вариант рутера да има фабричен проблем?
    Ето и линк на рутера: http://www.tp-link.com/us/products/d...TL-WR940N.html

  2. #2
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Всички рутери "хвърлят" еднакво. То си има едни правила, че излъчването не може да надвишава определена мощност. Така че скъпите рутери не са по-скъпи защото са по-мощни, а защото имат разни други безполезни екстри.

    Вземи си такова дето му казват repeater. Това приема сигнала от рутера и излъчва нов, по-силен сигнал... т.е. действа почти като усилвател.

  3. #3
    Може би ще пробвам, но при положение, че рутера ми се намира до конзолата и сигнала е на макс и някой който си разглежда телефона в същата стая и да ми лагва не е малко странно...

  4. #4
    Потърси QoS <<<




    Толкова от мен, щото не съм имал рутер с такава екстра

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Аз след като опитах какво ли не със същия рутър просто минах на 5GHz мрежа и нещата заспаха.

  6. #6
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Рутерите са странни добичета, хвани единия - удари другия. И аз също имам един ТъпЛинк дето ми прави насичания в една игра когато съм на 2.4GHz, а на 5Ghz няма проблеми.

  7. #7
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak Виж мнението
    Аз след като опитах какво ли не със същия рутър просто минах на 5GHz мрежа и нещата заспаха.
    +
    направо спри 2.4Гхз, ако всичките ти у-ва поддържат 802.11n/ac, не би трябвало да има проблеми
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #8
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    Колеги, доколкото си спомням моят рутер не поддържаше 5гхц или се бъркам ? От настройките на рутера ли мога да я сменя?

  9. #9
    Повече от фен Аватара на NqmamName
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ин Майами битч
    Мнения
    339
    И аз имам същият модем като на колегата и имам подобни проблеми, но май няма 5гхц

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си