.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question Добър ортодонт в София

    Здравейте,

    Търся някой добър ортодонт в София. Мисля да слагам брекети и искам да отида на консултация. Някой случайно да има опит в тези неща или да препоръча нещо?

    Благодаря,
    Николай

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    На колко си?
    Ако си на толкова, колкото пише в профила си закъснял с около 10 години .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    На колко си?
    Ако си на толкова, колкото пише в профила си закъснял с около 10 години .
    Неинформирана на n-та степен. Никога не е късно за слагане на брекети. Виждала съм не един или двама пациенти на по 40 + дори с брекети

  4. #4
    Да, на толкова, колко пише в профила съм. Но не мисля, че е късно. Аз говорих с мочт зъболекар и той каза, че няма никакъв проблем. При мен е доста малко изкривяването и то само на два от горните кучешки зъби, всички други зъби са ми прави. Просто моят зъболекар не можа да ми препоръча никой добър в София, та за това питам тук.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    На твоите години няма да си изправиш зъбите нито лесно, нито бързо (ако изобщо стане) .
    А за брекети ще ти вземат парите, ако ще и на 100 години да си!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Грозният, стига с този негативизъм, ако имаш някакви комплекси за избиване, избивай ги някъде другаде. С брекети абсолютно винаги се изправят зъбите, вярно много по-бързо става през тинейджърските години, но пак ще се изправят и то няма да е бавно. Скобите са приспособлението, което помага за съвсем малки корекции и за силно податливи на промяна в съзъбието пациенти, сиреч дечица, затова при скобите има възрастово ограничение.
    Пп- не мога да ти кажа за добър ортодонет в София, не съм оттам.

  7. #7

    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    34
    Тъй като реално никой не ти й казал нищо полезно по темата и аз се включвам. Не мисля, че е проблем и на 80 да си да си сложиш брекети. Препоръчвам ти с две ръце моята ортодонтка - Елена Воева. Тя работи заедно с баща си и брат си. Кабинетът им се казва ''Клиника Воеви''. Намира се на ,,бул. Христо Ботев 70'' (където се пресича с Пиротска). Още в понеделник можеш да се обадиш и да си запазиш час за консултация. Попитай какви снимки трябва да носиш предварително по телефона, за да не се разхождаш и да свършите работата възможно най-бързо. Обикновено е панорамна снимка. А за снимките можеш да отидеш на ,,Люлин планина'' 40 (пряка на бул. Стамболийски). Имат дългогодишна практика и съм много доволна от услугите им вече от година и половина. Надявам се да съм помогнала. Лек ден от мен!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си