.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Изповед

  1. #1

    Изповед

    Това не съм го писал аз но си мечтая да ми се случи.

    Аз съм мъж и на един колега му казах че искам да пробвам с мъж. Вечерта след работа на спирката си чаках автобуса и дойде колегата и ме накара да свалям дънките аз се съгласих и ме изчука здраво а на мен ми хареса след това се прибрах в нас разтреперан. По късно той ми звънна аз му казах че ми хареса той се зарадва и дойде с още един колега в нас вечерта и така пихме и си спретнахме тройка духах им и ме чукаха около един час и си отидоха. На другия ден ме взеха с кола да ме откарат на работа и в колата им правех свирки и на двамата. Искаха пак да ме чукат но не им дадох, удариха ми няколко шамара но аз се възбудих и свалих панталона и ме чукаха и удряха леко и стискаха много но ужасно ми харесваше те го усетиха това и сега с колегите постоянно се крием по офисите и тоалетните а отделно и в нас идват всяка вечер. Харесва ми да им духам и да ми свършват в устата и да ме чукат но до кога ще продължи това и какво да направя за да не ме изоставят обичам да ме унижават и да им се подчинявам. След едно чукане с тях все едно летя краката и сърцето не си ги усещам и съм изпълнен с енергия. Какво да направя за да не им омръзна и да не ме изоставят?
    Kery_TS

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от marya.petrowa Виж мнението
    Какво да направя за да не им омръзна и да не ме изоставят?
    Хвърли се от някой мост например... Съветът ми се отнася както към цитирания, така и към теб.

    marya.petrowa
    Възраст 26
    Пол мъжки
    Местообитание София
    No comment.......
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си