.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    KakTyCa
    Guest

    За майката на един приятел..

    Наскоро ми се случи ми се нещо доста странно и не знам кво да правя. Значии...с един приятел се събираме в тях да играеме карти или на компютъра му гледаме филми. Аз съм на 17,той е почти на 15. Майка му и баща му са разведени и той живее само с майка си. А тя е мноо готина. На 30 е,а спокойно може да мине за 19-20 годишна. Дребничка,хубава,с руса коса,сини очи и готино тяло и некви стегнати хубави гърди. и си я харесах нещо. всеки път като се видиме си говориме,некви лафчета си пускаме. преди месец някъде като бяхме в тях да играеме карти и приятел4ето слезна за малко до-долу да купи нещо за пиене и останах насаме с майка му.тя нали си шета нещо в кухнята,чисти,готви.и тръгна да ни носи неква чиния със соленки.и като дойде в стаята да остави чинията я огледах пак много добре и просто не се въздържах и я целунах. И некво тя се смути в първия момент,ама после пак се целунахме. Разбира се,не казах на приятеля ми кво правя с майка му. ходех отвреме навреме в тях,когато го няма и се натискаме с нея. Целувам си я,гушкам я...Абе яко Ама ми е некво гадно,щото все пак е майка на приятеля ми и не знам дали е редно тва.Ама пък тя е страшна сладурана и не искам да се разделям с нея. Преди 3 дена даже правихме секс и беше много яко,щото тя е неква опитна и знае кво иска. а и прави ебати сфирките
    Кво да правя,да предприемам ли нещо или да си карам напред,пък каквото стане?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    732
    mi mislq,4e ne e mnogo redno....vse pat toi ti e priqtel....moje dostada zagazi6...a da ne govorim za neq....
    Никога никой,няма да заслужи сълзите ми,а този който ги заслужи,никога няма да ме разплаче!!!


  3. #3
    KakTyCa
    Guest
    права си донякъде ама пък не искам да изпускам такава готина жена.

  4. #4
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    уфф тва е гадно според мене.. верно, че сигурно си има и хубави страни... тя е по-възрастна и следователно опитна мечтата на всяко момче ама струва ли си само за удоволствието?
    ти май нямаш чувства към нея.. малко помисли и с главата дето ти е на раменете, стига вече с другата
    на приятеля ти изобщо не би му станало приятно ако разбере
    пък и се чудя на майка му колко й е акъла да се хване със 17-годишен?! тая жена трябва много да е загоряла значи.. ама то и тва не я оправдава
    нз, според мен е тъпо и безмислено
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Oyama
    Ти направо му еба майката на тоя.
    хаха,пич има го и тоя момент. Но не гледам така на нещата. А и мисля,че се влюбвам в нея. Не ми е само за ебането

    valantain love,е кво като съм 17-годишен? тя е много младолика.прилича на 19-20 годишна мацка

  6. #6
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Tva e ujasno!spri se!Da ne e edinstvenata jena na sveta?!Basi,toi ti e priqtel,tolkova e dolno da pravi6 taka
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    [b]уфф тва е гадно според мене.. верно, че сигурно си има и хубави страни... тя е по-възрастна и следователно опитна мечтата на всяко момче ама струва ли си само за удоволствието? ...
    Според мен трябва да премислиш всичко доста сериозно.

  8. #8
    Guest
    ooo imash dosta bogata fantaziq zaklevam se...btw tazi jena da ne e nekva ciganka,shtoto samo te rajdat decata si na po 15 godini (nali tvoqt priqtel e na 15, a tq na 30?)

  9. #9
    Guest
    Щом сте се целунали давай направо. Няма какво да му мислиш. Като станеш на 60 ще говориш насам и натам, че трябва да се ебе всичко дето е възможно. Е не всичко де

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    eDno maLko gRadcHe
    Мнения
    518
    Мисля че дори и да решиш да останеш с нея тфа няма да е за дълго. Апак и се замисли за приятеля ти ... постави се на негово място... Я по добре си намери някоя bebS на тфойта възраст..


    Аз те обичам.
    За тебе може би съм аз дете,
    но детската обич е чиста
    и тя с детето расте !!!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    V surceto na MARIO
    Мнения
    411
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ooo imash dosta bogata fantaziq zaklevam se...btw tazi jena da ne e nekva ciganka,shtoto samo te rajdat decata si na po 15 godini (nali tvoqt priqtel e na 15, a tq na 30?)
    napulno suglasna :P :P :P

  12. #12
    KakTyCa
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ooo imash dosta bogata fantaziq zaklevam se...btw tazi jena da ne e nekva ciganka,shtoto samo te rajdat decata si na po 15 godini (nali tvoqt priqtel e na 15, a tq na 30?)
    абе смешен,на 16 го е родила майка му и си е чиста българка.Така се е случило тогава просто. И за други такива случаи съм чувал. Откъде да знам защо е станало така. И не ме интересува.
    А ти може да си мислиш квото искаш. Слабо ме вълнува тва.П росто исках да споделя,защото няма с кой друг.

  13. #13
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Струва ми се, че проблема по-скоро не е в теб, а в нея. Тя е възрастна жена и не знам как е позволила да се случи всичко това. Най-добре да приключите скоро, ако не искаш да загубиш приятелката си. Ти как ще се почувстваш, ако разбереш, че приятеля ти чука майка ти???

  14. #14
    KakTyCa
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pipi`e`golqma
    Мисля че дори и да решиш да останеш с нея тфа няма да е за дълго. Апак и се замисли за приятеля ти ... постави се на негово място... Я по добре си намери някоя bebS на тфойта възраст..
    E тва е ясно,че няма да е задълго. все пак не мога да я извеждам там в квартала. в други квартали обаче ходиме по разни кафета. тя спокойно минава за 19-годишна така че сред непознати не ми е притеснено,че съм по-възрастна жена. поне още месец-два,ако изкараме ще е добре, пък после ше му мислиме.

  15. #15
    KakTyCa
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pipi`e`golqma
    Мисля че дори и да решиш да останеш с нея тфа няма да е за дълго. Апак и се замисли за приятеля ти ... постави се на негово място... Я по добре си намери някоя bebS на тфойта възраст..
    E тва е ясно,че няма да е задълго. все пак не мога да я извеждам там в квартала. в други квартали обаче ходиме по разни кафета. тя спокойно минава за 19-годишна така че сред непознати не ми е притеснено,че съм с по-възрастна жена. поне още месец-два,ако изкараме ще е добре, пък после ше му мислиме.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    eDno maLko gRadcHe
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от KakTyCa
    Цитирай Първоначално написано от pipi`e`golqma
    Мисля че дори и да решиш да останеш с нея тфа няма да е за дълго. Апак и се замисли за приятеля ти ... постави се на негово място... Я по добре си намери някоя bebS на тфойта възраст..
    E тва е ясно,че няма да е задълго. все пак не мога да я извеждам там в квартала. в други квартали обаче ходиме по разни кафета. тя спокойно минава за 19-годишна така че сред непознати не ми е притеснено,че съм по-възрастна жена. поне още месец-два,ако изкараме ще е добре, пък после ше му мислиме.
    Еми пич в крайна сметка кфот напраиш,но виж че почти сички те саветваме да се спреш...


    Аз те обичам.
    За тебе може би съм аз дете,
    но детската обич е чиста
    и тя с детето расте !!!

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Представям си ако най-добрата ми приятелка харесва баща ми! А ако прави секс с него...леле! Курва мръсна!

  18. #18

    A we brato

    lele Струва ми се, че проблема по-скоро не е в теб, а в нея. Тя е възрастна жена и не знам как е позволила да се случи всичко това. Най-добре да приключите скоро, ако не искаш да загубиш приятелката си. Ти как ще се почувстваш, ако разбереш, че приятеля ти чука майка ти??? na neino mnenie sum
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Приятел е, не е приятелка, още по-малко гаджето му.

  20. #20
    Ми станалото станало! На лъжата са къси краката все някой ще разбере,не може така.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Naistina rano ili kasno shte se razbere ama pak ako ti e qko ..... Pomisli si dali priqtelq ti e po vajen ili sexa s nqkfa 30 godishna lelka
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  22. #22
    Guest
    Имаме си BG M.I.L.F Hunter

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от KakTyCa
    права си донякъде ама пък не искам да изпускам такава готина жена.
    да прав си ...жена ....не моми4е ...
    нали се се6та6 как 6е реагира приятеля ти като разбере 4е 4ука6 маика му ..6ото винаги 6е доиде време и 6те се разбере ...повярваи ми няма да му е приятно ...постави се на негово място как 6те се 4увства6 ако някои твои приятел ебе маика ти ..маи ня ти е мно кеф !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  24. #24
    Az ne vijdam kakav e problema....e maika e na priqtelq ti malko e kofti da za nego oba4e..malko sqka6 e golemi4ka za tebe vse pak e na 30...ma kakvo ot otva ako vi e hubavo edin s dr nqma nikakvi problemii...liubovta granici nqma...ama mislq 4e trqbva da kajete na sina i,za6toto ako razbere toi sam 6te e po kofti..

  25. #25
    Ти какво мислиш, че може да стане? Най-вероятно ще загубиш приятеля си! Недей!
    |^^ICE TEA^||""\\_,_
    |___________||___|__|)
    (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си