.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026

    Загорял или какво ?

    Така, има едно момиче, в един клас сме и си дружим заедно в даскало. От месец насам имам много сексуални наклонности към нея, просто много ме кефи и единственото нещо, за което си мисля е как утре ще я видя и ще си я пипам и т.н. НО проблема е, че си имам приятелкаа. По принцип аз съм нормално момче, с морални ценности, но не знам защо изобщо не ми е гузно като помисля за нея и какви неща правя с въпросното момиче. Просто има едно такова момиче, което просто те привлича интимно. Знам, че трябва да спра да се занимавам с нея, обаче не искам и това е проблема .. А приятелката ми е нормално, красиво момиче с хубаво тяло и т.н. А да и главното, което е-не съм правил секс от година С приятелката ми ходим от скоро, не сме правили секс, а тя не проявява голямо желание там долу, за каквото и да е ..
    Последно редактирано от muhatacece : 11-22-2017 на 23:22

  2. #2
    Повече от фен Аватара на fls63
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    376
    Само по думите "НО проблема е, че си имам приятелка" разбирам колко си й верен. Щом имаш проблем, ами, отстрани го,бааси. Барем се успокоиш, че ще пипаш спокойно другата.
    "GOD IS GOD AND I'M NOT"

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    Така, има едно момиче, в един клас сме и си дружим заедно в даскало. От месец насам имам много сексуални наклонности към нея, просто много ме кефи и единственото нещо, за което си мисля е как утре ще я видя и ще си я пипам и т.н. НО проблема е, че си имам приятелкаа. По принцип аз съм нормално момче, с морални ценности, но не знам защо изобщо не ми е гузно като помисля за нея и какви неща правя с въпросното момиче. Просто има едно такова момиче, което просто те привлича интимно. Знам, че трябва да спра да се занимавам с нея, обаче не искам и това е проблема .. А приятелката ми е нормално, красиво момиче с хубаво тяло и т.н. А да и главното, което е-не съм правил секс от година С приятелката ми ходим от скоро, не сме правили секс, а тя не проявява голямо желание там долу, за каквото и да е ..
    Ако сегашната ти приятелка не иска секс, а ти искаш - защо си губите взаимно времето ?! Хващай новата, почвайте се и всички ще са щастливи.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    С приятелката ми ходим от скоро, не сме правили секс, а тя не проявява голямо желание там долу, за каквото и да е ..
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...B0%D1%82%D0%B0

    е да беше споменал че сте пробвали поне

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...B0%D1%82%D0%B0

    е да беше споменал че сте пробвали поне
    Тука си прав ама тя е пасивна в почти всяко отношение и аз правя всичко, а това на мен много, много не ми доставя голяма възбуда.
    Взех решение, няма да се занимавам с въпросната и ще видим, като почнем да водим сексуален живот как ще са нещата. Все пак ще се радвам на някое друго мнение.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    няма да се занимавам с въпросната и ще видим, като почнем да водим сексуален живот
    Ако спреш да се занимаваш, най-много да почнеш сексуален живот с друга.
    Тая няма да ти се обади с покана за секс !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си