.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Преместване в 11 клас?

    Здравейте, 11 клас съм и искам да се преместя от втория срок в друго училище. В 7 клас учих много и сама си влязох в една от най-хубавите езикови гимназии, но тъй като пътуването ми е по 2 часа и половина на ден, изискванията на учителите стават все по-драстични с всяка година - двойка ако не съм звъннала че ще отсъствам от изпит, предаване на обемен материал в срок и т.н.. Това са все формалности, които не ме развиват освен да ми изпитват търпението. Повечето учители тормозят учениците психически с неща, които не са учили изобщо. Има 2-3ма в един клас за които училището е всичко и са най-добрите, но аз не мога така. За мен други неща са по-ценни - личния ми път и осъвършенстване на онова което обичам да правя.
    От тази година открих че искам да се занимавам с програмиране и чужди езици..но някак си пътуването и всички онези безсмислени преписи, срокове и неща ме демотивират защото не виждам никакъв смисъл.
    Мисля че научих достатъчно от елитното училище. Видях хора с много знания и потенциал и такива които въпреки че са глупави имат 6тици заради преписване, а учителите нищо не могат да им кажат защото са деца на тоя и оня.
    Аз вече съм си открила своя път и някак си просто искам поне времето да ми стига и да се съсредоточа над онова което наистина обичам, искам да се науча да пиша най-изящния код на света, да се наспивам хубаво, да мога да обърна внимание на хобитата ми и да се порадвам на последните ми години детство...
    Идеята ми е да се преместя в кварталното училище до нас на 5 минути. Няма да отсъствам. Хората не ме интересуват какви са, виждала съм какво ли не. Но все пак търся мнение. Ще бъде ли грешка?
    Друг въпрос- Профилът има ли значение? Сега съм с история и география, а в сайта на другото училище пише "- Прием след 8 клас - хуманитарен профил, технологичен и природоматематически профил ".Какво следва?

    Родителите ми много ще ме упрекват и като цяло всички ще ме питат защо.. Това потиска увереността ми.
    Последно редактирано от Bao : 11-28-2017 на 06:52

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Искаш да се занимаваш с програмиране ? Софтуерният университет ти е надеждата. Записвай се на курсове там и като завършиш 12 клас, отивай за студент там, купувай си и книги, разбира се, но това да си програмист и да се наспиваш, едното няма нищо общо с другото.
    Другите неща, които те вълнуват, нека някой друг да отговори (аз не мога).
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Ахахахах, в 91 НЕГ ли си.

    Ако успяваш да оправдаеш отсъствията си, не виждам какъв е проблемът. На 17 си, не си на 7. Изискванията относно присъствието са дразнещи, но логични, когато се замислиш, че за всеки отсъстващ, който е продуктивен през това допълнително време, имаш десетима, които не правят нищо.

  4. #4
    На мен ми казаха, че не мога да се преместя в 11ти клас. Тъй като станаха проблем и заради една идиотка класната реши че иска да ме изключи, решихме да мина на самостоятелна форма на обучение. Сега обаче тъй като не съм била на училище и няма от къде да уча за професията си, не мога да мина 11ти клас. И искам да се преместя някъде където просто да си завърша образованието и ми казват, че било невъзможно, никой нямало да иска 11то класник на сфо. Не знам, някак съвети имате ли?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kai.709 Виж мнението
    На мен ми казаха, че не мога да се преместя в 11ти клас. Тъй като станаха проблем и заради една идиотка класната реши че иска да ме изключи, решихме да мина на самостоятелна форма на обучение. Сега обаче тъй като не съм била на училище и няма от къде да уча за професията си, не мога да мина 11ти клас. И искам да се преместя някъде където просто да си завърша образованието и ми казват, че било невъзможно, car games
    никой нямало да иска 11то класник на сфо. Не знам, някак съвети имате ли?
    записване преди началото на съответната учебна година в V, в VIII или в XI клас на места, определени с държавния или допълнителния държавен план-прием

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си