.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396

    Какво е чуството след дълга връзка

    Какво е чуството като се разделите след дълга връзка?. Аз лично никога не съм имал такава. Последната ми връзка беше месец и половина и момичето още ми е на сърцето оттогава, а минаха 5-6 месеца и затова ми е чудно как се преживява връзка да кажем като сте били заедно 2-3 години ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Лично аз и двата пъти се почувствах доста изпразнена от емоции. Сякаш нямаше живот или нещо за мен. Празно. Ако са ме наранили хората, освен празнината, изпитвам и болка, ненавист, ярост... Иначе ми минава бързо и за "здрасти, как си?", рядко влача ужасно настроение, но последната връзка 6 месеца я преживявах и дори сега не мога да кажа с ръка на сърцето, че съм преживяла всичко и че съм добре психичедки спрямо човека.
    Чувствам долу-горе същото, когато е кратка връзка, но съм успяла да се привържа до голяма степен, или да обичам.
    квак

  3. #3
    Абе кофти е.... Особенно ако си живял с този човек.Няколко месеца си изглеждаш зле.Ама минава.Остават спомените и фейсбук профила му
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Много зависи заради какво и заради кого е приключила връзката. Ако чувствата ти са изчезнали още преди да се разделите и тази връзка ти е тежала може да се почувстваш, сякаш камък ти е паднал от сърцето, но ако изпитваш чувства и са те наранили може да се чувстваш зле дълго време след това.

  5. #5
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Ритъмът ти на живот рязко се променя, понеже си свикнал да имаш в живота си един човек и изведнъж присъствието му напуска ежедневието ти. Доста болезнено е ако си принуден да се сблъскваш с неща и места, които ти навяват спомени за него, аз понякога го усещам и физически, като присвиване на корема. Хем не искаш да се разделяш със спомените, защото това е единственото, което ти е останало от него, хем осъзнаваш, че се налага ако искаш да продължиш.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  6. #6
    При мен нямаше празнота, плач и самосъжаление. Не обичам промени и за това в началото ми беше малко странно че ми се разваля рутината, но беше правилно решение. Накрая не сме имали скандали, побоища, изневери и т.н. а просто и двамата осъзнахме, че дистанцията между нас нараства, както физическата, така и емоционалнтата и раздялата ни е неизбежна, всичко беше просто въпрос на време.
    Наскоро попаднах на обща снимка и всичко ми се стори толкова далечно, все едно се е случило на някой друг
    Та да, зависи от причината, зависи и от човека как приема такива неща.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7
    Според мен зависи от това дали сте живели заедно. Ако си е тийн любов и в края на деня всеки се прибира у дома при родителите си, ще е емного по-лесно. Ако споделяте един дом и сте нон стоп заедно, вероятно празнината трудно минава.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    Много са факторите, от които зависи.
    Защо сте се разделили, каква е била причината и т.н.
    Има хора, които са окей след раздяла, има такива, които са по-щастливи и други, които искат да режат вени.
    Според зависи е.
    Иначе аз съм имала 2г и 7м връзка. Много се карахме от самото начало. Даже се чудя как сме издържали толкова. Ту се разделяхме, ту се събирахме. Един ден просто ми омръзна, поговорихме и приключихме нормално. Друг е въпросът, че се търсихме отново, известно време след това.Страдаш след това, ако си обичал наистина човека до себе си, но просто външни фактори или други нерешеми проблеми ви разделят.
    ...

  9. #9
    След дълга връзка при мен поне чувството винаги е ужасно. Имал съм няколко . И сега последната беше около 9 години. Още не мога да я преживея. Чувствам се зле. Постоянно мисля за нея и едвам успявам да се събера и да свърша нещо както трябва. Опитвам се да се разсейвам постоянно , но не ми се получава. Излизания с приятели и познати . Развлечения най различни. Но в момента в който остана сам и всичко се връща в главата ми . Почти не спя , не ям . Едвам си събирам мислите на едно място. Живяхме заедно , имаме страшно много спомени и дете от предишен мъж което отгледах. Дори ми казваше тате. Всеки път когато дам 100% от себе си в една връзка и краят е ужасен. Чувството също. Усещаш празнина която никой не може да запълни.

  10. #10
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Последната ми връзка я преживявах близо 2г, при все, че имах нова.
    На периоди беше, цял месец няма да се сещам, и рязко някоя събота вечер ми се срива света, заливайки ме със всичките ми несигурности
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #11
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Лично аз последната ми връзка немога да я преживея.Станаха 4 години и вече тече 5-та и не става.Излизал съм с други жени но все търся нея,сравнявам ги с нея и се отказвам.Блокирани сме на всякъде и съм си казал край но не...като се разминем с автомобилите нещо ми става,едно такова чувство в слънчевия сплит незнам как да го обясна...

  12. #12
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Когато ми станаха повече такива раздели вече не изпитвам нищо. Затова ако не си допадаш с човека бързо му режи квитанциите, че да не си губиш времето и притъпяваш сетивата за новата любов.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си