.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Още имам чувства към бившата

    Здравейте, на 18 съм и тази година завършвам, още от 8ми клас има съученичка, която много харесвах, но не знаех как да постъпя. Когато в крайна сметка и споделих какво чувствам, тя каза че изпитва същото към мен и започнахме да се занимаваме. Имахме връзка 6месеца но приключи защото всичко сякаш оттихна. Тя си намери друг . Момче с възможности, пари, кола и всичко което едно момиче на 15-16 желае. Започнах да ревнувам адски много, всеки ден я виждах щастлива а аз бях ужасно самотен. Забравих я много трудно. Вече ходят от 3 години, аз завъртях 5-6 бързи гаджета да не си спомням за първата ми истинска тръпка, първата ми любов. И така , преди 2 седмици започнах да забелязвам, че ме гледа някакси с топли чувства, нямаше я омразата. Малко по-късно започнахме пак да си разговаряме, чак до дутринта. Толкова много имахме да си казваме... Тя ми сподели, че във връзката и всичко е предначертано, родителите й харесват него , неговите - нея, но тя от друга страна още има чувства към мен, след цели три години . Една вечер я изпратих до къщата й, през цялото време се държахме за ръце, говорехме си глупави работи, сякаш преди 3 години ... Какво да правя? Как да постъпя ? Наистина още я обичам истински! Възможно ли е да съм и любовник? Всеки ден ме гледа по-влюбено в училище и в часовете. Пишем си постоянно. Да я целуна ли ? Да пробваме ли отново? Тя не иска секс, каза че би било твърде голяма грешка.. Но аз знам, че мога да я навия .. Не искам да я нараня ...

  2. #2
    Забрави я

  3. #3
    Ей, тва женските на по 15 са бахти тъпото племе..
    |DC -Wild#Cat!!♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си