.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ПОМОЩ !!!!!!Имам чувства към по-голяма от мен

    Здравейте ! Имам силни чувства към момиче което е на 15 (аз съм на 14) ,тя има същите чувства към мен но не иска по-малки от нея.Помощ какво да правя !!
    Последно редактирано от ToshiMoshi : 11-29-2017 на 16:30

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Нямаш нужда от човек с такова ограничено мислене в живота си. Дори и да се съгласи да тръгнете, непрекъснато ще се комплексира от факта, че ходи с по-малък, не защото не те харесва, а защото е от хората, за които чуждото мнение очевидно е по-важно от това как се чувства самата тя. Докато не разбере, че на никого не му пука и няма кой да ѝ се подиграва, както тя си мисли, няма какво да се случи. След време ще ѝ дойде акъла и много ще я е яд, че е пропуснала успешна потенциална връзка заради глупавите си опасения. Неслучайно са казали, че единствените граници за един човек се намират в съзнанието му.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Нямаш нужда от човек с такова ограничено мислене в живота си. Дори и да се съгласи да тръгнете, непрекъснато ще се комплексира от факта, че ходи с по-малък, не защото не те харесва, а защото е от хората, за които чуждото мнение очевидно е по-важно от това как се чувства самата тя. Докато не разбере, че на никого не му пука и няма кой да ѝ се подиграва, както тя си мисли, няма какво да се случи. След време ще ѝ дойде акъла и много ще я е яд, че е пропуснала успешна потенциална връзка заради глупавите си опасения. Неслучайно са казали, че единствените граници за един човек се намират в съзнанието му.
    +1

  4. #4
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ама и ти и кажи, че не искаш с по-големи от теб и да си гледа работата като много знае! 1 година ще кажеш, че са 20-30 голем проблем!

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си