.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Препоръчвайте цигари

    Аз си пафкам син дънхил от време на време, но един приятел без опит с цигари ме помоли да го стартирам. Не искам да започва с по-тежко. Дайте предложения за по-слаби цигари, като синия дънхил и червеното боро са горната граница. Без слим, моля

  2. #2
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Marlboro Gold мисля, че са добро начало.

  3. #3
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Филтър плюс на Боро, сивият Дънхил също е лек, Ротманс сив...
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Не виждам смисъл в цигарите, ебават ти дробовете, нервите, клетките, по-голям шанс за рак.. пробвай тревата, по-приятна е и нямаш опасност за живота, освен ако не си алергичен към нея или чичо полицай не те спипа.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Оо, тревата не я отричам изобщо, обаче не става за пушене при повечето разговори и не става като е лошо настроението

  6. #6
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Карелия светло плочка са яки, пушат се леко. Бял дънхил е добър. Борото нещо не ме кефи, но пък аз си падам по Лъки Страйк.

  7. #7
    Виктори код 100 червен?

  8. #8
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    5 шамара, ама мъжки.

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    От лайната най - нууб френдли и в същото време са си цигари - синият камел, белото боро и синият кинг за по - безпаричните. Между другото в даскало яко се зарибявахме на енфиета, ама вече ги продават рядко само по някои нон стопове.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си