.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Методи за Самозадоволяване

    Здравейте, аз съм мъж и ме интересува как се самозадоволявате мъже жени няма значение. Нещо по откачено ме интересува без чекий, бъркане с пръсти и вибратори това е ясно. И не ми казвайте че не се самозадоволявате само. Дайте някой откачени идей който сте изпробвали
    Kery_TS

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ил.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Обуваш си някакви удобни дънки в които пишката да не ти е напълно свободна, като се надървиш и отиваш в банята. Измисляш вариант да ти пада концентрирана струя без разпръсквач върху дънките докато пишката ти е вътре. Нагласяш се да ти е удобно затваряш очи и си фантазираш и само леко се поместваш за да си определяш къде да пада водата. Като ти дойде не се пипай с ръка а остави да се изцвъкаш в дънките. Те ти притискат пишката и по трудно ще излезе спермата и повече време ще имаш оргазъм. Успех брат

  4. #4
    GimmeMORE
    Guest
    Ако си момче...правиш си от нещо (по-меко) някаква дупка наподобяваща вагина и ти си човека.
    Ако си момиче...правиш си нещо наподобяващо пенис и дето викат хората : If you are brave enough...everything is dildo!
    Има много и различни идеи. Както момичетата обичат да се търкат в разни неща...например като възлгавница, ръбове и тем пободни. Pillow humping и тем пободни...има сходните неща и при момчетата. Малко повече researching в нета и готов.

    Има толкова мноо и различни начини. Не ограничавайте удоволствието си, стигнете до ново ниво.
    Пък и туко-виж сте еволюирали и сте открили нов, уникален метод. И да го споделите, ей..!!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от GimmeMORE Виж мнението
    Пък и туко-виж сте еволюирали и сте открили нов, уникален метод. И да го споделите, ей..!!
    За това си има друг термин, напълно противоположен на 'еволюция'.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си