.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Exclamation Ко да прая след 7 клас..? D;

    Тей де.. ся съм 7 клас, а това е много важна година за живота ми. От тази година зависи бъдещето ми... ама работата е там, ще аз никва идея нямам ко да прая със живота ми ;с Коя пралелка да вляза? Искам работа от която се изкарват pachki po stotachki, а не да съм магазинерка или сервитьорка.. ;-; тей ся.. чудя се...абее много се чудя в математическата или природни науки... ся.. по математика съм си супер (само 6, тук там 5

  2. #2
    като за начало хвани учебника по български

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Dogeh Виж мнението
    Тей де.. ся съм 7 клас, а това е много важна година за живота ми. От тази година зависи бъдещето ми... ама работата е там, ще аз никва идея нямам ко да прая със живота ми ;с Коя пралелка да вляза? Искам работа от която се изкарват pachki po stotachki, а не да съм магазинерка или сервитьорка.. ;-; тей ся.. чудя се...абее много се чудя в математическата или природни науки... ся.. по математика съм си супер (само 6, тук там 5
    Моят съвет е разбери кои са силните ти страни и започни да ги използваш колкото се може по-рано, за да си иградиш ценни умения, които да приложиш по-нататък в живота си (например когато си търсиш работа).

    Например казваш, че си добра по математика - може да потърсиш в интернет информация за ПРОГРАМИРАНЕ, защото това е доста доходна професия, в която участва математиката. Няма гаранция, че ще си добра в него или че ще ти харесва, но е добър избор за сегашните времена.

    Най-важното в случая е, че през тези години в гимназията, повечето хора (аз също бях в тази категория) си губят времето, защото не знаят какво точно искат да правят с живота си. За да имаш предимство - намери си нещо, което ти харесва да правиш и се хвани да го изучаваш ЗДРАВО. Колкото по-рано почнеш, толкова по-добре.

    А как да разбереш какво ти харесва? Пробвай всякакви различни неща. Пробвай да гледаш един урок по програмиране и виж дали ще те заинтригува. Или пък гледай някой урок на Photoshop, в който ти показват как да си направиш готин дизайн за нещо... просто експериментирай и ще видиш как някое от тези неща ще ти грабне по-силно вниманието.

    Като намериш такова нещо - хващай се здраво да станеш добра в него и другите ще ти дишат прахта.
    Обичам да правя клипове за личностно развитие!

    Facebook: http://facebook.com/dvt32.net
    Instagram: http://instagram.com/dvt32
    YouTube: http://youtube.com/dvt32

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Хвани си чичак и му точи от парите.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си