.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    GimmeMORE
    Guest

    Question Колко пъти в една сесия (секс) ?

    Здравейте!

    Наскоро с гаджето се решихме да пробваме колко най-много пъти можем да го направим след като започнем.
    Но тук не говоря рамките на 1-2 часа или 24ч. Не, става въпрос като започнеш веднъж...свършиш и после веднага продължаваш. Докато не стигнеш до момента в който се предадеш и повече не можеш, нито да го вдигнеш, още по-малко да го...put it IN! Или на мацката вече не и е приятно.

    За сега сме успявали само два пъти-три пъти, но усещам, че и двамата можем и искаме още.
    Имам въпрос към всички, които са пробвали подобни неща.

    Колко най-много сте издържали...колко последователни пъти в една 'сесия' ?
    Допуска се хапването на шоколад, пиенето на нещо и може би почивка в рамките 2-3мин., но не повече (колкото да си отдъхнеш за мъничко или да смениш позата след като свършиш).

    Какво правите след като свършите? Хапвате ли шоколадче, пиете ли нещичко, след като се свършили започвате ли с нова поза (като за старт)...бавно ли, бързо ли? Давайте съвети, насоки и техники за това как да се заредите бързо с енергия и после пак...и пак...и ПАК!

    Правете ЛЮБОВ , а не война!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Затваряме се в една стая и цяла седмица без прекъсване. Следващата ни цел е цял месец.
    Само от време на време аз си поглеждам лаптопа да видя дали има някоя интригуваща тема във форума. Ако има - драсвам едно мнение и продължаваме, ако няма..

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Не съм имал възможност да пробвам такова нещо !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    заради тоя експеримент пиша от затвора сега

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    заради тоя експеримент пиша от затвора сега
    Ако си в затвора, тоя експеримент сигурно се повтаря всеки ден, ама на другия бряг , а?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    гъз пол няма

  7. #7
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    гъз пол няма
    Но пол гъз има
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  8. #8
    Абе хора, това го правихме на 16 до протъркване хахаха.
    Кое му е хубавото на този секс по 10часа?
    ...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си