.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    L&M или MM цигари

    Здравейте! Не съм сигурен, че темата трябва да е тук. Съжалява, ако съм объркал. От днес почвам да пуша и кои цигари ще ми препоръчате: L&M blue label или MM slims? Моля да не ме обеждавате да не пуша, просто кажете кои ви харесват. Може да дадете и други цигари. Искам да ви чуя мнението. Какво може да ми препоръчате?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ivko02 Виж мнението
    От днес почвам да пуша и кои цигари ще ми препоръчате...
    Препоръчвам ти да нe почваш да пушиш...
    Цитирай Първоначално написано от ivko02 Виж мнението
    Моля да не ме обеждавате да не пуша...
    Какво значи да обеждаваш ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Не почвай да пушиш, но ако все пак почнеш, пожелавам ти да не умреш толкова болезнено, колкото умират другите пушачи.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Питай ваще какви ти препоръчват.

  5. #5
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Пушачите са досадни като конски мухи. Ти искаш да станеш конска муха.

  6. #6
    От едните устата ти ще мирише на гъз, а от другите устата ти ще мирише на гъз.
    мамата си трака

  7. #7
    Няма да се пробвам да те убеждавам да не почваш.
    Ти си знаеш. Аз съм пушачка от няколко години и изобщо не се гордея. Не ги пропушвай и в днешно време ще можеш ТИ да си горд, че не пушиш.
    Иначе на мен са ми странни мъже/момчета с тънка цигара в уста, иначе ММ са по-слабички.
    Другите цигари, аз лично не съм пушила такива, но са ми казвали, че не са лоши.
    ...

  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от anniekk Виж мнението
    Няма да се пробвам да те убеждавам да не почваш.
    Ти си знаеш. Аз съм пушачка от няколко години и изобщо не се гордея. Не ги пропушвай и в днешно време ще можеш ТИ да си горд, че не пушиш.
    Иначе на мен са ми странни мъже/момчета с тънка цигара в уста, иначе ММ са по-слабички.
    Другите цигари, аз лично не съм пушила такива, но са ми казвали, че не са лоши.
    Можеш да ги спреш, има ли желание - има и начин. Познавам хора, които са отказали цигари, алкохол, трева, наркотици след години употреба, как ги отказаха ? Просто се убедиха, че е безсмислено, повечето бяха зависими, но ги спряха, беше им много трудно, болки в мускулите, на моменти изтерясваха, но УСПЯХА с ЖЕЛАНИЕ, можеш и ти.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Можеш да ги спреш, има ли желание - има и начин. Познавам хора, които са отказали цигари, алкохол, трева, наркотици след години употреба, как ги отказаха ? Просто се убедиха, че е безсмислено, повечето бяха зависими, но ги спряха, беше им много трудно, болки в мускулите, на моменти изтерясваха, но УСПЯХА с ЖЕЛАНИЕ, можеш и ти.
    Да,напълно си прав. Попринцип не съм човек без воля, но явно на цигарите съм прекалено подвластна. Трябва и аз да направя нещо по въпроса. Иначе мерси за съветчетоЕдни се чудят как да почнат, други как да спрат. Разни хора, разни идеали.
    Последно редактирано от anniekk : 12-11-2017 на 17:29
    ...

  10. #10
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Капанът на цигарите, започваш, щото ти е приятно, успокоява те, но после се чудиш как да спреш това спокойствие с нови ядове :')
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Капанът на цигарите, започваш, щото ти е приятно, успокоява те, но после се чудиш как да спреш това спокойствие с нови ядове :')
    Да... напоследък чак във фитнеса ме задъхват...
    Е, в крайна сметка може и да го откажем да почва.
    ...

  12. #12
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Това от днес/от утре започвам да пуша звучи нелепо, смисъл какво те подтикна към решението точно еди кога си да пропушиш? Както и да е, аз като пушех, пушех LM, син camel или светлосин ротманс, ама не си е работа.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #13
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    LM по-добре, макар че изборът ти не е добър.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си