.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Как и защо...?

    Здравйте. На 15 съм и има приятел на 17. Ние с него преди около седмица правихме секс. И разбира се го правим с презерватив, но дори и с презерватива той не свършва в мен за всеки случай. Така...цикълът трябваше да ми дойде на 4-ти или 5-ти, днес сме 8-ми. И не знам какво се случва.
    Но веднъж преди месеци преди още да имам гадже трябваше да ми дойде на 3-ти, а ми дойде на 13-ти.
    Възможно ли е и сега да се случи така??
    Помогнете ми. Защо ми закъснява? Какво се случва??
    Последно редактирано от Mariq-567 : 12-08-2017 на 18:45

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    На мен пък ми закъснява с 19 дена, надявам се да не съм бременен
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    съобщавай му, че ше става баща

  4. #4
    Успокой се бе момиче. Най-вероятно е от времето, защото сега е много променливо. Цикълът ти се влияе от много неща. И на мен ми закъснея този месец. Ако все пак ти закъснее повече от седмица си вземи тест,но щом казваш, че сте се пазили не би трябвало да има проблеми. Спокойно
    ...

  5. #5
    Спокойно и аз се бях притеснила за тези неща в началото... дори и това влияе.. спокойно, изчакай още няколко дни и ще ти дойде

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си