.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Постоянна температура

    Здравейте , пиша ви относно постоянна телесна температура. Преди месец си правих пълна кръвна картина - всичко в норма , личната лекарка ми пусна стерилна урина - без бактериален растеж , а аз си поддържам температура от 37,1-37,3 на какво може да се дължи ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Момиче/момчe?

    Възможно е да е от стрес, някаква инфекция в тялото.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    Момиче на 21 години ... обаче мисля,че ако е някаква инфекция няма ли да покаже или на кръвната картина или на урината? Тъй като посетих уши,нос и гърло , гинеколог и не откриват проблем

  4. #4
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Заради стрес най-вероятно
    Или промяната във времето.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Заради стрес най-вероятно
    Или промяната във времето.
    или е хипохондричка
    което е най-подходящо

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Mariellakk Виж мнението
    Момиче на 21 години ... обаче мисля,че ако е някаква инфекция няма ли да покаже или на кръвната картина или на урината? Тъй като посетих уши,нос и гърло , гинеколог и не откриват проблем
    Един месец е много време за хематология.
    Случайно да ти никне мъдрец?
    щитовидната жлеза как е?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Посетих очен лекар и ми каза , че имам късогледство и ми предписа очила -0,75 , които да използвам само като гледам телевизия и като стоя пред компютъра. Дали е възможно заради очите да поддържам тази температура?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Mariellakk Виж мнението
    Посетих очен лекар и ми каза , че имам късогледство и ми предписа очила -0,75 , които да използвам само като гледам телевизия и като стоя пред компютъра. Дали е възможно заради очите да поддържам тази температура?
    А имаш ли някакво петно на кожата някъде?

  9. #9
    Имам много ситни червени точииьи като убодено с игла , които са почти незабележими личния лекар каза,че това са хемангиоми и не са опасни

  10. #10
    Вече Незнам дали да не повторя отново кръвната картина ...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Mariellakk Виж мнението
    Вече Незнам дали да не повторя отново кръвната картина ...
    А може ли да попитам. Попринцип имаш ли някакви страхове, несигурност, притеснения за други неща?
    Възможно е да е инфекция и не трябва да се подхожда пренабрежително.
    Но може и да е внушение.

  12. #12
    Попринцип от известно време си мисля , че постоянно ми има нещо, че съм болна от нещо,постоянно се оглеждам къде имам нова бенка , нова пъпка и тази мисъл не ми дава покои . Страхувам се да изляза с приятели,за да не ми стсне лошо ... иначе кръвната картина и стерилната урина ми бяха пррфектни

  13. #13
    Параноя ли ме обхваща Незнам ....

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Mariellakk Виж мнението
    Попринцип от известно време си мисля , че постоянно ми има нещо, че съм болна от нещо,постоянно се оглеждам къде имам нова бенка , нова пъпка и тази мисъл не ми дава покои .
    Трябва да се успокоиш. 99 процента от болестта е в главата. На психологическо ниво.

  15. #15
    Искам да спря да мисля за това , но Немога ..Незнам вече какво да правя

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Mariellakk Виж мнението
    Искам да спря да мисля за това , но Немога ..Незнам вече какво да правя
    Няма Немога. Трябва да знаеш, че всеки човек е изпадал в кризи от подобно естество и всичко е преодолимо.

  17. #17
    Еми температурата .. на какво се дължи?

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Mariellakk Виж мнението
    Еми температурата .. на какво се дължи?
    Ако искаш да си сигурна, направи изледвания. Но бъди наясно, че с малко повече търпение ще отмине.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си